INFORMACIJA APIE GAMINĮ

Tobula nuotraukų ir vaizdo įrašų sintezė

Kad ir kaip fotografuotumėte, EOS R3 yra tobula vaizdinių istorijų pasakojimo priemonė. Galintis užfiksuoti stabilizuoto vaizdo, 6K RAW įvairių formatų vaizdo įrašus, šis fotoaparatas yra puiki priemonė kuriant dokumentikas, filmuojant be jokio scenarijaus bei fiksuojant greito veiksmo nuotraukas.
EOS R3

Įrašykite puikų 6K RAW vaizdo įrašą į „CFexpress“ atminties kortelę 60p kadrų dažniu. Tokia puiki ir detali filmuota medžiaga nepriekaištingai atrodo dideliame ekrane ir ją galima apkirpti išlaikant kokybę, kai atliekamas 4K redagavimo procesas.

Norite filmuoti 4K raiška? Turite puikią galimybę su 4K DCI ir 4K UHD parinktimis – abi sukurtos vykdant perteklinę jutiklio 6K raiškos diskretizaciją. Rezultatai yra tiesiog įspūdingi.

Tačiau raiška yra tik pusė istorijos: dėl įspūdingo 13,3 padalos dinaminio diapazono ir plačios 12 bitų „Canon Cinema“ spalvų gamos su EOS R3 nufilmuota medžiaga yra tiesiog įspūdinga. Mūsų pripažinta „Dual Pixel CMOS AF“ sistema nuolat palaiko ryškumą, o galingas vaizdo stabilizatorius suvienodina rankose laikomo fotoaparato judėjimą.

EOS R3

Jums tinkamas formatas

Sujungus skirtingas raiškas, kadrų dažnius, kodekus ir glaudinimo metodus, EOS R3 pateikia daugybę fotografavimo formatų. Kartu su 12 bitų 6K RAW pasiekiami abu 8 bitų H.264 ir 10 bitų H.265 kodekai bei galima rinktis ALL-I, 6K RAW „Light IPB“ arba „IPB Light“ glaudinimą. Filmuojant 4K raiška, pasiekiami kadrų dažniai nuo 24p iki 120p ir 4K apkirpimo nustatymas, dėl to jutiklio dydis prilygsta „Super 35 mm“ jutikliui.

Priklausomai nuo naudojamo formato, filmuotą medžiagą galima įrašyti tiek į fotoaparato „CFexpress“ kortelę, tiek į SD kortelę – tai ypač naudinga, kai jūsų klientas nori pamatyti neapdorotą versiją, kol redaguosite medžiagą. Be to, įrašant RAW į „CFexpress“ kortelę, perteklinės diskretizacijos 4K IPB versija gali būti įrašyta į SD kortelę ir naudojama kaip tarpinė versija.

Geresnės vaizdo kokybės didelio kadrų dažnio filmus (be garso) galima filmuoti 120p/100p kadrų dažniu ir 4K bei HD raiška – puikiai tinka veiksmo kadrams ir sulėtinto veiksmo efektams.

EOS R3 taip pat yra „Canon Log 3“, kuris suteikia įspūdingą 13,3 padalos dinaminį diapazoną ir efektyvesnį spalvų gradavimo procesą, tad jis nuostabiai pasitarnaus redagavimo procese. O tie, kuriems reikia detalesnių šviesių sričių ir šešėlių, kad nereikėtų perėjimo, gali rinktis 10 bitų HDR PQ.

Filmuojant pasirinkus „Canon Log 3“, pasiekiama „Canon Cinema“ gamos spalvų erdvė. Tai ne tik suteikia EOS R3 platų spalvų diapazoną, tačiau taip pat užtikrina lengvą konvertavimą į standartines spalvų erdves, pavyzdžiui, BT2020 arba „Academy Color Encoding System“ (ACES).

EOS R3

„Dual Pixel CMOS AF II“

Mūsų pripažinta „Dual Pixel CMOS AF II“ sistema užtikrina sklandų ir tikslų nuolatinį fokusavimą filmavimo metu. Ji aptinka veidą, akis, galvą ir kūną (tokia tvarka)
– tai idealiai tinka filmuojant dokumentinį filmą be jokio scenarijaus. Ji taip pat atpažįsta kates, šunis, paukščius ir net lenktyninius automobilius bei motociklus – sufokusuoja judančius objektus, kad jie išliktų ryškūs, kaip ir fotografuojant.

Lengva sukurti fokusavimo atitraukimo efektą, kuris nukreipia žiūrovo dėmesį nuo vienos vietos į kitą. Tiesiog palieskite fotoaparato jutiklinį ekraną ir EOS R3 sklandžiai iš naujo sufokusuos kitą tašką jūsų nurodytu greičiu.

Mėgstate fokusuoti rankomis? EOS R3 siūlo kelis pagalbinius įrankius. Fokusavimo pikas paryškina sufokusuotų objektų kraštus jūsų pasirinkta spalva. „Dual Pixel“ fokusavimo vadovas grafiškai parodo, ar objektas yra sufokusuotas per toli, ar per arti, ir nusidažo žaliai, kai sufokusuojama teisingai.

EOS R3

Itin stabilus vaizdas laikant fotoaparatą rankose

EOS R3 vaizdo stabilizatorius iš tikrųjų pranoksta save filmuojant rankose laikomu fotoaparatu. Kartu su paties objektyvo IS ir fotoaparato elektronine „Movie Digital IS“ sistema, netyčinis fotoaparato judėjimas yra panaikinamas iki nepastebimo akiai lygio – ši savybė labai naudinga, kai filmuojama einant, filmuojama rankose laikomu fotoaparatu arba filmuojama foninė medžiaga. Gaunami rezultatai yra nepriekaištingi – atrodo, kad filmuota naudojant kardaninę pakabą arba judamą platformą.

EOS R3

Intuityvios filmavimo funkcijos

Norėjome, kad EOS R3 būtų toks pats intuityvus filmuojant kaip ir fotografuojant. Didelės raiškos 4,1 mln. taškų pakreipiamą ekraną galima nuo fotoaparato nusukti, jis pasukamas 270˚ kampu, todėl patogu fotografuoti iš bet kokių rakursų. Dryžuoti žymekliai parodo per didelę ekspoziciją, o standartinis HH:MM:SS:FF laiko kodas įterpiamas į filmuotą medžiagą, tad užtikrinamas itin lengvas redagavimas. HDMI išvestimi perduodamas perteklinės diskretizacijos 4K 60p vaizdas į jūsų pasirinktą įvesties šaltinį – monitorių arba išorinį įrašymo įrenginį.

EOS R3

Ilgesnis naudojimas

Filmuojant susidaranti ir besikaupianti šiluma gali apriboti įrašymo trukmę. Atminties kortelė ir fotoaparato korpusas gali labai įkaisti. EOS R3 pasižymi tobulesnėmis šilumos išsklaidymo charakteristikomis, kad būtų veiksmingiau įrašoma, ir jame aktyvuotos saugos ribos – kai fotoaparato vidaus temperatūra yra per daug aukšta, jis išjungiamas. Tačiau jas galima išjungti, kai fotografuojant ilgesnį laiką fotoaparatas nėra laikomas rankose.

Vidutinės filmavimo trukmės su galimomis pasirinkti skiriamosiomis gebomis ir kadrų dažniu 23 °C (73 °F) temperatūros aplinkoje, pradedant nuo šalto įrenginio, yra išvardintos toliau 1.
6K 60P RAW
- Temperatūra, kai nustatytas automatinis maitinimo išjungimas - Standartinė: 25 minutės
- Temperatūra, kai nustatytas automatinis maitinimo išjungimas – aukšta2, 3 : 60 minučių arba ilgiau

4K 120P
- Temperatūra, kai nustatytas automatinis maitinimo išjungimas – standartinė / aukšta2, 3: 12 minučių

4K 60P (6K perteklinė diskretizacija) All-I
- Temperatūra, kai nustatytas automatinis maitinimo išjungimas - Standartinė: 25 minutės
- Temperatūra, kai nustatytas automatinis maitinimo išjungimas – aukšta2, 3 : 60 minučių arba ilgiau

4K 30P (6K perteklinė diskretizacija) All-I
- neribojama šilumos

Jei fotoaparatas pasiekia temperatūros ribą, rekomenduojama jį kuriam laikui išjungti, kad šiluma išsisklaidytų.

Vidutinės laukimo trukmės 23 °C / 73 °F aplinkoje yra išvardintos žemiau, bet joms gali turėti įtakos tokie įvairūs veiksniai kaip aplinkos temperatūra, nuolatinis fotoaparato naudojimas ir pasirinkta fotografavimo skiriamoji geba. Laikas, iki kol bus galima tęsti įrašymą, skiriasi priklausomai nuo aplinkos temperatūros.

6K 60P RAW
- 5 minučių pertraukos išsisklaidyti šilumai leidžia įrašyti filmą 9 minutes

4K 120P
- 5 minučių pertraukos išsisklaidyti šilumai leidžia įrašyti filmą 5 minutes

Pirmą kartą EOS fotoaparate4, buvo pašalinti filmavimo trukmės apribojimai. Nuo šiol galima užfiksuoti šešių valandų trukmės įprastą vaizdą arba „Full HD“ didelio kadrų dažnio 90 minučių vaizdą.5

EOS R3

Profesionalus įrašymas laiko slinkties filmo režimu

Puikus pasirinkimas įrašant kintančias sekas – laiko slinkties filmo režimas. EOS R3 galima nustatyti kadrams fotografuoti intervalais nuo 2 sekundžių iki 99 valandų 59 minučių 59 sekundžių, padarant iki 3 600 kadrų, o baigus, vaizdai sujungiami ir sukuriamas „Full HD“ filmas, nesinaudojant jokia kita programine įranga. Taip pat jums nereikės nerimauti, jei dingtų maitinimas arba išsektų baterija – atkūrę maitinimą galėsite vėl fotografuoti nuo tos vietos, kurioje baigėte.

Priedai

Kad su EOS R3 vaizdo produkcijos kūrimas būtų dar universalesnis, išleidome naujų priedų asortimentą. Naujas kryptinis stereo mikrofonas DM-ED1 be laidų leidžia išgauti aiškesnį ir tikslesnį garsą, o XLR adapteris užtikrina profesionalų prijungimą.

 1. Tam tikromis aplinkybėmis didžiausia filmavimo trukmė gali būti trumpesnė, net jei įrašymas prasideda praėjus kelioms sekundėms nuo įjungimo, dėl fotoaparate padidėjusios temperatūros, kurią lėmė fotoaparato išankstinio filmavimo operacijos arba per ilgai naudojamas režimas „Live View“. Kai kortelė užsipildo, filmų įrašymas automatiškai nutraukiamas. Šiuo atveju trukmė apima duomenų ištrynimą ir filmavimo tęsimą.
 2. Temperatūra, kai nustatytas automatinis maitinimo išjungimas: aukšta, kortelė gali būti labai įkaitusi. Išimdami kortelę būkite atsargūs, kad nenusidegintumėte.
 3. Filmavimo trukmė gali nekisti, kai pasirinkti nustatymai [Standard] (Standartinis) ir [High] (Aukštas), priklausomai nuo kortelių tipo.
 4. filmams netinkamas EOS fotoaparatas
 5. priklauso nuo tinkamos atminties kortelės talpos, maitinimo ir temperatūros

Susiję straipsniai

 • STRAIPSNIS

  Ar „Canon EOS R3“ gali pasivyti mažąjį žaibo greitumo juodakojį kirliką?

  Italų laukinės gamtos fotografas Bruno D'Amicis išbando EOS R3 fotografuodamas retą ir nepaprastai greitai judantį paukštį Abrucų regiono paplūdimiuose.

 • STRAIPSNIS

  Išsukimas iš kelio su „Canon EOS R3“

  „Jis visiškai pralenkia bet kokią įrangą, su kuria dirbau anksčiau!“ Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys išbando „Canon EOS R3“ savo pirmojoje elektrinių automobilių ralio fotosesijoje.

 • STRAIPSNIS

  Greitkelio gyvenimas su „Canon“ ypač artinančiais teleobjektyvais

  Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys pradeda nuo „Canon RF 400mm F2.8L IS USM“ ir „RF 600mm F4L IS USM“ objektyvų fotografuodamas greitai lekiančius automobilius su „Canon EOS R3“.

 • STRAIPSNIS

  Akimi valdomos AF sistemos paaiškinimas

  Pirmieji sužinokite apie „Canon“ nuostabią akimi valdomą AF sistemą, kuri nustato arba pakeičia AF tašką aptikdama objektą, į kurį žiūrite.

 • Užsisakykite dabar

  Pirmieji gaukite naujienas apie EOS R3 ir palaikykite ryšį, kad ir toliau gautumėte naujienas.