Canon EOS RP Design and Handling

„EOS RP“

EOS dizainas ir valdymas be kompromisų

EOS naudotojams „Canon EOS RP“ iškart pasirodys pažįstamas – tai primins patogi atrama rankai, kad galėtumėte visą dieną patogiai fotografuoti. Pasirenkama ilginamoji rankena suteikia dar daugiau patogumo, o lengvas ir išskirtinai kokybiškas vos 485 g sveriantis magnio lydinio korpusas (su akumuliatoriumi ir atminties kortele) neapsunkins jūsų kelionėse. Naudodami USB įkrovimo jungtį fotoaparatą galite įkrauti kelyje.

Canon EOS RP and Canon 6D comparison image
Gergo shooting with Canon EOS RP

Pažvelkite į ateitį.

„Canon EOS RP“ turi 7,5 cm pakreipiamą jutiklinį 1 040 000 taškų LCD ekraną, kurį galima pakreipti ir pasukti, kad padarytumėte nuotrauką neįprastu kampu, ir 0,39 OLED elektroninį vaizdo ieškiklį, kurį sudaro 2,36 milijono taškų – jame rodoma pritaikoma informacija padės jums sukomponuoti kadrą ir parodys objektą iš visų kampų. Su UHS-II kortelių lizdu galite naudoti visas turimas SD korteles ir naudotis UHS-II standartu, kuris užtikrina didesnę įrašymo spartą ir 4K vaizdo įrašus, o mygtukus ir ratukus galite prisitaikyti pagal savo mėgstamą fotografavimo būdą.

Canon EOS RP EVF
Gergo shooting with Canon EOS RP vari angle

Patarimai kūrybiškumui išlaisvinti

„Canon EOS RP“ – tai jūsų valdymo pultas su valdikliais, mygtukais ir meniu sistema, kad galėtumėte susikoncentruoti į išskirtinių kompozicijų kūrimą. Sąsaja su patarimais, kūrybiniai siužetų režimai, lanksčios pirmenybinės (FV) nuostatos ir rankiniai režimai suteiks jums pasitikėjimo savo jėgomis ir padės kontroliuoti savo kūrybą.

Gergo holding Canon EOS RP

Jums taip pat gali patikti
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Naujas viso kadro vaizdo kokybės standartas

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Lanksčiai fotografuokite ir lengvai prisijunkite

Jus taip pat gali dominti