Canon EOS RP Image Quality

EOS RP

Naujas viso kadro vaizdo kokybės standartas

„Canon EOS RP“ širdis – išskirtinis viso kadro 26,2 MP „Dual Pixel CMOS AF“ jutiklis. Šis fotoaparatas – tai tobulas sodrių ir ryškių detalių bei neįtikėtinai patikimo veikimo prietemoje derinys. Kiekvienas jo pikselis naudojamas vaizdui ir automatiniam fokusavimui, kad visame kadre vaizdas būtų tobulai ryškus. Naudojant kartu su specialiai EOS R sistemai sukurtais „Canon RF“ objektyvais sukuriamas naujas vaizdo standartas, kuris išplės ir pagerins jūsų kūrybines vizijas.

Dual Pixel CMOS AF

Dėl neįtikėtino ISO galėsite fotografuoti bet kur ir bet kada

Įdiegtas viso kadro jutiklis leidžia labiau kontroliuoti lauko gylį ir suteikia galimybę fotografuoti puikius vaizdus prietemoje. Su maksimalia 40 000 nuostata galima fotografuoti be blykstės, bet išsaugoti detalumą ir spalvas. „Canon EOS RP“ fotoaparate ISO parametrai greitai pakeičiami objektyvo valdymo žiedu arba pritaikomais ratukais, tad fotografuoti galima kur kas instinktyviau.

Greitesnis vaizdo apdorojimas dėl DIGIC 8

„DIGIC 8“ – tai naujausias ir greičiausias „Canon“ vaizdo apdorojimo modulis, užtikrinantis dar jautresnį ir energingesnį veikimą, kad reikėtų mažiau laiko skirti nuotraukų tvarkymui kompiuteryje ir gautumėte aukštesnės kokybės vaizdus tiesiai iš fotoaparato.

Canon EOS R high speed communication

DLO galia fotografavimo akimirką

Skaitmeninio objektyvo optimizavimo funkcija „Digital Lens Optimizer“ (DLO) gali ištaisyti ir optines aberacijas, ir raiškos praradimą, kurį sukelia fotoaparato žemų dažnių praleidimo filtras. Ji pritaiko kiekvienam kadrui atvirkštinę funkciją, kad gautas vaizdas būtų artimesnis plika akimi matomam vaizdui. Taip sukuriami detalūs aukštos kokybės, bet suvaldomo dydžio vaizdai, kad fotografai gautų maksimalią kokybę ir daugiau lankstumo. „Canon EOS RP“ pasiekia objektyvo profilio duomenis tiesiai iš RF objektyvo ir naudoja juos fotoaparate, optimizuodama nuostatas realiuoju laiku jums fotografuojant.

Canon EOS RP with DLO on of water landscape

Visas vaizdas

full view shot of Canon EOS RP with DLO on water

100 % detalumas

Naujas vaizdo stabilizavimo lygis

5 ašių stabilizavimas ir „Dual Sensing IS“ užtikrina galingą stabilizavimą ir sumažina drebėjimą, todėl galite nesivaržydami kurti ir nebijoti dėl vaizdo kokybės. Šioje dviguboje sistemoje (dviejų jutiklių) objektyvas ir fotoaparatas realiu laiku palaiko ryšį per sistemą objektyvo apsode ir užtikrina vaizdo stabilumą.

Canon EOS RP shooting night cityscape

Fotografuokite RAW formatu ir užfiksuokite daugiau

Naudojant 14 bitų technologiją, „Canon EOS RP“ RAW failuose yra gausu pustonių, todėl gaunami optimalios kokybės vaizdai, kuriuos galima apdoroti fotoaparate arba per nemokamą „Canon“ programinę įrangą, pvz., „Digital Photo Professional“ PC arba „Mac“ kompiuteriams arba „DPP Express“ mobiliesiems ir išmaniesiems įrenginiams. „Canon EOS RP“ siūloma ir „Compact RAW“ (C-RAW) parinktis – sutaupoma vietos, bet vaizdo kokybė praktiškai nenukenčia.

Jums taip pat gali patikti
Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Lanksčiai fotografuokite ir lengvai prisijunkite

Canon EOS RP sample animals

Jus taip pat gali dominti