Canon EOS RP Wi-Fi and Connectivity

EOS RP

Lanksčiai fotografuokite ir lengvai prisijunkite

„Canon EOS RP“ turi tylųjį režimą, todėl išskirtinius vaizdus galima fotografuoti tyliai ir greitai. Fotografuojant gatvėse ar kuriant portretus jautrioje aplinkoje tyliai veikiantis užraktas suteikia išskirtinio pranašumo.

„Canon EOS RP“ naudojama mirgėjimo aptikimo technologija, todėl puikūs vaizdai gaunami net ir prie fluorescencinio apšvietimo. Jis aptinka mirgėjimo dažnį ir nufotografuoja tada, kai šviesumas yra didžiausias, kad mirgėjimo poveikis būtų kuo mažesnis. Jei aptinkamas mirgėjimas, apsauginė jo funkcija įjungiama automatiškai.

Fotografuokite nuotoliniu būdu ir kontroliuokite padėtį

„Canon EOS RP“ veikia „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ ryšiu, todėl jį galima sklandžiai prijungti prie suderinamo išmaniojo įrenginio. Naudojant šią technologiją galima fotografuoti ir siųsti vaizdus tiesiai į išmanųjį telefoną, arba, jei būtina greitai perkelti vaizdus, naudoti automatinį sinchronizavimą. Be to, fotoaparatą galima valdyti nuotoliniu būdu per programėlę „Canon Camera Connect“ – naudojantis šiuo „Wi-Fi“ ryšiu atsiveria naujų kūrybinių galimybių, ypač keliaujant ir norint iškart pasidalyti savo darbais.

wireless image review Canon EOS RP

Jums taip pat gali patikti
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Naujas viso kadro vaizdo kokybės standartas

Jus taip pat gali dominti