Hero image

Profesionalų kompaktiniai fotoaparatai

Geriausia vaizdo kokybė su DSLR lygio valdymu, kuris tiks net reikliausiems fotografams.

Powershot G1 X Mark III

„PowerShot G1 X Mark III“

Geriausia G serija, kurioje išskirtos geriausios „PowerShot“ ir EOS savybės

Skaityti daugiau

Powershot G1 X Mark III Sample

„PowerShot G1 X Mark III“

Legendinį paveldą išlaikęs flagmanas „G1 X Mark III“ pasižymi unikaliu DSLR greičiu, kokybe ir atsparumu bei lengvu „PowerShot“ valdymu.

Sužinokite daugiau

Powershot G1 X Mark III hand
powershot g series

„PowerShot G“ serijos kompaktiniai fotoaparatai

Visi kompaktiniai „PowerShot G“ serijos fotoaparatai pasižymi bent 1.0 tipo jutikliu ir puikiu DIGIC procesoriumi, kurie padeda gauti aukščiausios kokybės rezultatus tiesiog jūsų delne.

„PowerShot G1 X Mark II“

Dėl didelio 1.5 tipo jutiklio ir jautraus, ryškaus f/2 priartinančio objektyvo„PowerShot G1 X Mark II“ gali fotografuoti aukščiausios kokybės vaizdus ir pasižymi DSLR fotoaparatų efektyvumu bei universalumu.

Sužinokite daugiau apie „PowerShot G1 X Mark II“

g1 x mark ii photography

„Powershot G3 X“

„PowerShot G3 X“ dera didelio 1.0 tipo jutiklio vaizdo kokybė ir 25 k. priartinančio objektyvo įvairiapusiškumas kadruojant, tad juo galėsite daryti stulbinančias stambaus plano nuotraukas ir kinematografiškus vaizdo įrašus.

Sužinokite daugiau apie „PowerShot G3 X“

g3 x photography
expert low light photography

Išskirtinė kokybė naudojant „Canon“ objektyvus ir HS sistemą

Sparčiai veikiantys, šviesūs optiniai elementai su didelio jautrumo jutikliais ir galingais DIGIC procesoriais, kad pasiektumėte puikių rezultatų prietemoje.

„DIGIC 7“ – galingiausias iki šiol sukurtas „Canon“ procesorius

„DIGIC 7“ užtikrina profesionalią vaizdo kokybę, nes turi itin spartų AF ir suteikia galimybę EOS būdu koreguoti ir apdoroti vaizdus fotoaparate. Jis taip pat gali aptikti objektą ir užtikrintai jį sekti, bei pasižymi geresniu vaizdo stabilizavimu su dvigubo jutiklio vaizdo stabilizatoriumi.

canon digic 7

Užfiksuokite daugiau šviesos itin jautriais jutikliais

„Canon PowerShot“ asortimente naudojami didesni jutikliai, todėl šviesa panaudojama išskirtinai efektyviai. „G1 X Mark III“ netgi turi „APS-C“ jutiklį, panašų į naudojamą EOS 80D, todėl vaizdai prilygsta kur kas didesniam DSLR tipo fotoaparatui.

customisable camera controls

Laisvė valdyti ir kurti

Mėgaukitės visiška kūrybos laisve – nuo kompozicijos iki redagavimo. Mūsų kompaktiniai fotoaparatai su dideliais jutikliais turi tinkinamus valdiklius, kuriais galite akimirksniu pasiekti naudingiausias funkcijas, ir tokias pažangias funkcijas kaip RAW failų palaikymas ir įtaisytas optinis ND filtras.

advanced movie features

Pažangios vaizdo įrašymo funkcijos

Kurkite „Full HD“ raiškos kino filmus ir dėl filmams skirto 5 ašių vaizdo stabilizatoriaus gaukite stabilius rezultatus net bėgdami. „G1 X Mark III“ su „Dual Pixel CMOS AF“ užtikrina tikslų ir sklandų fokusavimą ir tikslų kadre judančio objekto sekimą.

advanced movie features

Lengvas bendrinimas ir fotografavimas nuotoliniu būdu

Naudokite nuolat veikiančią „Bluetooth®“* funkciją, kad pažadintumėte savo fotoaparatą išmaniuoju telefonu ir sektumėte kelionę naudodamiesi mobiliojo įrenginio GPS ryšiu. Fotografuokite nuotoliniu būdu ir visiškai rankiniu būdu valdydami savo išmaniajame telefone per „Wi-Fi“, taip pat tiesiogiai spausdinkite ir kurkite atsargines kopijas debesijos serveriuose.

shooting with wi fi

Priedai, kurie padės pasiekti dar daugiau

Siūlome specialių priedų asortimentą, kad galėtumėte dar labiau sustiprinti savo kūrybiškumą, ir užtikrintą suderinamumą su kitais priedais, pvz., „Canon“ blykstės „Speedlite“ suteiks jums dar didesnių meninių galimybių.

Accessories to take you further

Daugiau fotoaparato priedų

Išnaudokite visas savo „Canon“ kompaktinio fotoaparato galimybes – siūlome objektyvų gaubtus, filtrų adapterius, minkštus dėklus ir dar daug visko.

g3 x photography

Galbūt jums taip pat patiks

*Visada veikiantį išmaniojo įrenginio ir fotoaparato ryšį per „Bluetooth®“ visų pirma reikia nustatyti su „Canon Camera Connect“ programėle. „Bluetooth®“ ryšio stabilumas priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir kitų aplinkos veiksnių. „Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth® SIG, Inc.“ ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams. Suderinamiems išmaniesiems įrenginiams būtina „Bluetooth®“ 4 versija (arba naujesnė) ir veikianti iOS 8.4 (arba naujesnė) arba „Android 5.0“ (arba naujesnė) su įdiegta naujausia „Canon Camera Connect“ programėle (galima atsisiųsti iš „Apple App Store“ arba „Google Play“)

Ne visos funkcijos yra visuose fotoaparatuose.