EOS DSLR for Enthusiasts

EOS DSLR entuziastams

Pereikite į aukštesnio lygio fotografiją ir atskleiskite savo kūrybiškumą su mūsų fotografijos entuziastams skirtu DSLR fotoaparatų asortimentu.

Tinkamo DSLR pasirinkimas

Mes siūlome visą pažangių DSLR fotoaparatų asortimentą, kuriame rasite puikių savybių, universalius fotoaparatus ir labiau specializuotus portretams arba sportui skirtus variantus.

Canon EOS 90D

„EOS 90D“

Visiškai parengtas DSLR, kuris priartina jus, leidžia greičiau fotografuoti ir užfiksuoti puikius 32,5 megapikselio vaizdus.

Išbandykite dabar

Image of an Owl
Padaryta su EOS 90D
  • f/2.8
  • 1/1250
  • 6400

Pažangi įranga, sukurta jums

Išmokite naujų įgūdžių ir sužinokite įmantrių fotografavimo būdų, kad patobulintumėte savo įgūdžius ir imtumėtės dar nebandytų temų.

Neribotas valdymas

Specialiais funkcijų mygtukais, pvz., AF, matavimo režimų, ISO ir pavaros režimų, iškart pasieksite reikiamas nuostatas.

Kontroliuokite vaizdą fotografavimo metu, naudodamiesi skaidriu LCD ekranu, kuriame rodoma fotografavimo informacija.

Complete control

Vaizdo ieškiklis ir LCD ekranas

Komponuokite ir fotografuokite instinktyviai. Naudokite ryškų optinį vaizdo ieškiklį, kuriame pateikiama fotografavimo informacija, kad pamatytumėte tokį pasaulį, koks jis yra. Taip pat naudokite aukštos raiškos LCD jutiklinį ekraną su valdikliais, „Live View“ ir kintamo kampo parinktimis.

Viewfinders and LCD screens

EOS vaizdo įrašai

Ambicingi videografai gali filmuoti išskirtinai gilius ir ryškius „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus. Pasinaudokite puikia AF sistema su „Dual Pixel CMOS AF“** ir kūrybiškai kontroliuokite kadrų dažnį, lauko gylį, išlaikymą bei garsumą.

EOS Movies

Viskas, ko reikia, paramai ir įkvėpimui

Pakeiskite objektyvą ir pakeiskite savo požiūrį su EOS sistema, taip pat pasisemkite įkvėpimo iš EOS mokomųjų vadovų.

Susipažinkite su EOS R sistema

Trimis dešimtmečiais nuolatinių EOS naujovių pagrįstos EOS R sistemos pagrindas – pažangus objektyvo apsodas, suteikiantis daugiau kūrybinių galimybių ir dar daugiau intuityvių būdų kiekvienai akimirkai įamžinti.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Discover Canon EOS R

„Canon“ 4K fotoaparatai

Atraskite „Canon“ 4K serijos galią ir universalumą.

Sužinokite daugiau

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar

*Ne visuose modeliuose yra viso kadro jutikliai 

**Ne visuose modeliuose yra „Dual Pixel CMOS AF“
Ne visos funkcijos yra visuose fotoaparatuose