Canon EOS C100

EOS C100

Vienam asmeniui naudoti puikiai tinkamas C100 - tai patogiai valdomas, nebrangus vaizdą įrašantis fotoaparatas, derinantis profesionalų lygmens HD vaizdo kokybę, kompaktišką dizainą ir galimybę naudoti įvairius objektyvus.

Pranašumai

 • 8,3 MP "Super" 35 mm CMOS jutiklis; "Full HD"
 • Didelis jautrumas, mažas triukšmas
 • 24 Mbps AVCHD įrašymas į SD korteles
 • Automatinio fotografavimo funkcijos
 • "Dual pixel CMOS AF" tiksliam ir patikimam fokusavimui*
 • Keičiamieji EF objektyvai
 • "Canon" žymos gama
 • Kompaktiškas, modulinės konstrukcijos, nedidelio svorio
 • Profesionalų lygmens garsas
 • Paprastas gamybos veiksmų integravimas
 • Prieiga prie CPS paslaugų vaizdo įrašymo įrangos naudotojams

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon EOS C100“ atidžiau

8,3 MP "Super" 35 mm CMOS jutiklis; "Full HD"


"Canon" sukurtas ir gaminamas specialiai vaizdui įrašyti pritaikytas 8,3 MP "Super" 35 mm CMOS jutiklis leidžia realizuoti 3 kanalų RGB apdorojimą, reikalingą norint įrašyti "Full HD" raiška. Jis sukuria puikius didelės raiškos vaizdus su dideliu jautrumu, mažu triukšmu, apriboto slenkančio užrakto priemonėmis ir nuostabius efektus kuriančiu mažu lauko gyliu.

Didelis jautrumas, mažas triukšmas


Didesnio jautrumo ir mažo triukšmo vaizdus galima daryti naudojant iki 80 000 ISO nuostatą, taigi fotoaparatas tinka naudoti beveik bet kokiomis sąlygomis.

24 Mbps MPEG-4 AVCHD įrašymas į SD korteles


Galite įrašyti MPEG-4 AVCHD/H.264 failus 24 Mbps (4:2:0) sparta į dvi SD / SDHC / SDXC atminties korteles, taip pat galite naudoti pakaitinio ir vienalaikio įrašymo funkcijas. Fotoaparate įtaisytos užblokuojamos HDMI, AV ir USB išvestys.

"Canon" žymos gama


Įtaisytoji "Canon Log Gamma" funkcija leidžia išgauti neutralią vaizdo kokybę naudojant 12 platumos padalų (800 % dinaminis diapazonas) ir ISO 850 bazinę nuostatą. Naudojant didelio dinaminio diapazono funkciją galima daryti tokios pat didelės platumos įrašus be laipsniavimo.

Keičiamieji EF objektyvai


Naudodami platų keičiamųjų objektyvų asortimentą galite išplėsti savo kūrybines galimybes. EF tvirtinimo įtvaras pritaikytas "Canon 4K EF Cinema" objektyvams bei daugiau nei 60 EF objektyvų, įskaitant objektyvus su makro- ir išgaubto vaizdo efektais. 3 įtaisytieji rankiniai ND filtrai leidžia filmuoti įvairiau.

Kompaktiškas, modulinės konstrukcijos, nedidelio svorio


EOS C100 - ypač kompaktiškas ir lengvas, todėl puikiai tinka naudoti mažose erdvėse. Bazinė įrašymui reikalinga sąranka sveria vos 1020 g (be objektyvo), o nuimamoji laikymo priemonė, rankena ir keičiamo kampo valdymo skydelis užtikrina maksimalų manevringumą. Tvirtame, tiškalams atspariame korpuse panaudotos magnio lydinio detalės, todėl jis itin patvarus ir atsparus aplinkos poveikiui.

Automatinis fotografavimas


Vieno asmens darbą palengvina tokios automatinės funkcijos kaip vieno kadro automatinis fokusavimas, automatinė vyzdinė diafragma ir automatinis baltos spalvos balansas. Prireikus galima naudoti visiškai rankinį valdymą su galinga fokusavimo pagalbine funkcija, kuri palengvina rankinį fokusavimą ir užtikrina vaizdo ryškumą bei detalumą.

Profesionalų lygmens garsas


Naudojamos tokios profesionalams skirtos garso įrašymo funkcijos kaip LPCM ar "Dolby" AC3. Viršutinėje rankenoje įtaisytos dvi XLR įvestys ir stereomikrofonas.

Paprastas gamybos veiksmų integravimas


Suderinamumas su "Broad NLE" leidžia paprastai integruoti įrenginį į gamybinio apdorojimo darbo eigas.

Prieiga prie CPS


EOS C100 taikoma nemokama prieiga prie "Canon Professional Services" (CPS) paslaugų su išskirtine prieiga prie įvairių priedų: tai CPS paslaugos dideliuose renginiuose, pirmenybinės taisymo paslaugos (priklauso nuo prieinamumo) bei vietinės CPS paslaugos tam tikrose Europos šalyse.

"Dual Pixel CMOS AF" po techninio atnaujinimo.


Jūsų "EOS C100" galima atnaujinti, kad joje būtų unikali "Canon" funkcija "Dual Pixel CMOS AF", su kuria ypač lengva kūrybiškai valdyti fokusavimą. Galėsite paprastai sekti kadro centre esančius objektus, kad jie būtų nuolat ryškiai sufokusuoti. "AF-Lock" funkcija papildomai kontrolei. "One-Shot" padidinto tikslumo ir greitesnis fokusavimas, kad lengvai sufokusuotumėte objektyvą net ir į kadro pakraštyje esančius objektus.


*Būtinas mokamas techninis atnaujinimas "Canon" paslaugų centre.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EOS C100“, jo funkcijas ir pajėgumus.

CPN.jpeg

„Canon“ profesionalų tinklas

Įkvėpimas, mokymai, informacija apie gaminius ir naujienos, skirtos visų bet kurioje pasaulio vietoje dirbančių profesionalių „Canon“ fotografų ir operatorių, taip pat pažengusių mėgėjų poreikiams patenkinti.

Svarbus naujinys