RAŠALAS „PIXMA“

ATSKIROS RAŠALO KASETĖS „PIXMA“

Naudodami „Canon“ atskiras rašalo kasetes PIXMA galėsite ryškiomis ir tiksliomis spalvomis išspausdinti nuostabias nuotraukas, kuriose atsiskleis visas jūsų fotografijų grožis.

Kodėl verta rinktis atskiras rašalo kasetes?

„Canon“ atskirų rašalo kasečių PIXMA serija yra konstrukciškai geresnė. Jas naudojant sukuriama mažiau atliekų ir išsaugomas efektyvumas – išspausdinama iki 35 %1 daugiau, nei su kasečių kopijomis. Originalios atskiros „Canon“ rašalinės yra 100 proc. patikimos, todėl galite spausdinti ramiau. Rašalo kasetės nesulūš, nepratekės ir nesuges, todėl jūsų spausdintuvas bus apsaugotas nuo vidinių pažeidimų.

Canon Camera

Aukšta spausdinimo kokybė

Jei norite kuo geresnės kokybės nuotraukų, geriausia rinktis atskiras „Canon“ rašalo kasetes. Su jomis kiekviena smulkmena bus ryški, o nuotraukos prilygs spausdintoms fotolaboratorijoje: kiekvienos nuotraukos spalvos, atspalviai ir tekstūros bus ryškūs, nebus jokių keistų linijų ar brūkšnių.

Efektyvumas ir nuoseklumas

Originaliomis „Canon PIXMA“ rašalo kasetėmis visada išgausite vienodą kokybę. Atskirų rašalinių sistema komponentų spalvoms naudoja atskiras rašalines, todėl pasibaigus rašalui tereikia pakeisti tik vieną kasetę. Todėl keičiant tik atskirų spalvų rašalą visa atskirų rašalinių sistema kainuoja mažiau!

PIXMA_TS8250

Rašalas pagal modelio seriją

Reikia pagalbos randant rašalą?

Raskite jūsų „Canon“ spausdintuvui tinkantį rašalą, dažus ar popierių.
  1. Remiantis „Canon“ užsakytu „2018 Keypoint Intelligence - Buyers Lab“ tyrimu, kurio metu buvo lyginamos „Canon“ ir trečiųjų šalių kasetės. Išsami informacija: https://www.canon-europe.com/printers/genuine-consumables/. Standartinio, XL ir XXL dydžių spaudinių procentinė dalis gali skirtis.