Canon Tvirtinimo adapteris „EF-EOS M“

Tvirtinimo adapteris „EF-EOS M“

Naudodami šį mažą, lengvą EF-M tvirtinimo adapterį, galite prie EOS M pritvirtinti bet kurį objektyvą iš didžiulio „Canon“ EF ir EF-S objektyvų pasirinkimo, įskaitant specialius, pvz., makro- ar išgaubto vaizdo efekto objektyvus.

Pranašumai

  • Aparatui EOS M skirtas mažas, lengvas EF-M tvirtinimo adapteris.
  • Suderinamas su visu asortimentu
  • Nuimamasis trikojo tvirtinimo įtvaras

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Tvirtinimo adapteris „EF-EOS M“

Mažas, lengvas EF-M tvirtinimo adapteris


Tvirtinimo adapteris EF-EOS yra mažas ir lengvas, tad jis puikiai tinka prie EOS M ir jį lengva neštis bet kur. Jis leidžia su EOS M naudoti EF-M tvirtinimo įtvarą ir pritvirtinti bet kurį iš daugelio „Canon“ EOS sistemos objektyvų – taigi atsiveria ištisas kūrybinių galimybių pasaulis.

Suderinamas su visu „Canon“ EF ir EF-S objektyvų diapazonu


Išplėskite savo EOS M sistemą ir atskleiskite savo kūrybiškumą. Tvirtinimo adapteris EF-EOS M leidžia naudoti visą spektrą „Canon“ EF ir EF-S objektyvų, tad trokštamam kadrui galite naudoti ir jau turimus, ir naujus objektyvus. Platų asortimentą sudaro fiksuotojo fokusavimo ir priartinimo objektyvai, kurių židinio nuotolis yra nuo 8 iki 800 mm, tad galite fotografuoti viską – nuo stulbinamų plačių kraštovaizdžių iki nuostabių teleobjektyvu labai priartintų nuošalios laukinės gamtos kadrų. Taip pat galite eksperimentuoti su specialiaisiais, pvz., makroobjektyvais, leidžiančiais išgauti puikius nepastebimų kasdienių smulkmenų stambius planus, ar išgaubto vaizdo efekto objektyvais, kuriančiais nepakartojamus fotografijos efektus.

Nuimamasis trikojo tvirtinimo įtvaras


Prie tvirtinimo adapterio EF-EOS M pridedamas nuimamasis trikojo įtvaras, teikiantis galimybę ant trikojo statyti sunkius objektyvus ir taip padedantis fotografuojant užtikrinti fotoaparato pusiausvyrą bei mažesnį vaizdo susiliejimą.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Tvirtinimo adapteris „EF-EOS M““, jo funkcijas ir pajėgumus.

Related Products