EOS R skirti objektyvai

Canon RF 85mm F1.2L USM

Gražiems ir tobulai ryškiems portretams bei puikiam veikimui prietemoje rinkitės RF 85mm F1.2L USM – didžiausias menines galimybes suteikiantį objektyvą.

Puikiai tinka...

Canon Camera

Tobulas židinio nuotolis portretams

RF 85mm F1.2L USM suteikia idealų trumpą teleobjektyvo židinio nuotolį, todėl juo galima kurti patrauklius, elegantiškus portretus, kuriuose gausu detalių ir neiškreipiant vaizdo maloniai perteikiama perspektyva.

Greitai, ryškiai ir su puikiu optiniu tikslumu

Šis objektyvas turi greitai veikiančią F1.2 diafragmą, todėl puikiai veikia prietemoje – juo padaryti kadrai yra neįtikėtinai ryškūs ir meniški, „bokeh“ efektas atrodo patraukliai ir nenukenčia vaizdo kokybė.

Canon Camera
Canon Camera

Pažangūs objektyvų elementai ir dangos

Objektyve naudojama „Blue Spectrum Refractive“ (BR) optika panaikina spalvų iškraipymus, o apatinis asferinis objektyvo elementas panaikina sferinius iškraipymus, kurių kyla dėl didelės maksimalios diafragmos.

L serijos konstrukcijos kokybė ir apsauga nuo aplinkos poveikio

L serijos konstrukcijos kokybė patobulinta sustiprinus atsparumą aplinkos poveikiui ir padengus fluoru priekinius ir galinius elementus, kad objektyvas būtų apsaugotas nuo vandens, dulkių ir įbrėžimų.

Canon Camera

Greitas USM variklis ir objektyvo valdymo žiedas

Dėl itin sparčiai veikiančio RF apsodo, RF 85mm F1.2L USM greitai užfiksuoja objektą, o valdymo žiedas suteikia galimybę papildomai valdyti parametrus.

Nuo 2019 m.antros pusės

RF 85mm F1.2L USM DS – unikalus didelio našumo objektyvas, suteikiantis ne tik gražiai sulietą nesufokusuoto fono „bokeh“, bet ir ypač greitą diafragmą kvapą gniaužiantiems portretams kurti.

Canon Camera

Techniniai duomenys

 • F1.2 maksimali diafragma

  Našumui prietemoje ir mažam lauko gyliui

 • BR optinė įranga

  Geriausiai iškraipymų kontrolei

 • Asferiniai ir UD elementai

  Išskirtinai ryškiems vaizdams

 • USM variklis

  Sklandžiam, greitam ir beveik negirdimam veikimui

 • ASC („Air Sphere“ danga)

  Kad nebūtų blyksnių ir šešėlinių vaizdų

 • Objektyvo valdymo žiedas

  Papildoma ISO, diafragmos ir užrakto kontrolė

Dėžės turinys

 • Objektyvas RF 85mm F1.2L USM

 • Objektyvo gaubtas ET-89

 • Objektyvo dangtelis E-82II

 • Objektyvo dulkių dangtelis RF

 • Minkštas maišelis LP1424

Rankose laikomas fotoaparatas „Canon EOS R“ ir objektyvas „Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“.

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Profesionalų rankose

Profesionalų rankose Pamatykite, kaip „RF 85mm F1.2L USM“ veikia įvairiausiose fotografavimo situacijose naudojamas „Canon“ profesionalų.

 • Meniški portretai su „Canon“ RF 85mm

  Profesionali fotografė Rosie Hardy pasakoja apie savo pirmuosius fotografuotus portretus, naudojant „Canon EOS R“ ir objektyvą RF 85mm F1.2L USM.

 • Nuotakų portretai su objektyvu RF 85mm F1.2L USM

  Vestuvių fotografė ir „Canon“ ambasadorė Félicia Sisco pasakoja apie tai, kaip naudodama objektyvą RF 85mm F1.2L USM fotografuoja žurnalų stiliaus nuotakų portretus.

Canon Camera

Objektyvo priedai

Sustiprinkite savo perspektyvą su „Canon“ objektyvų priedais. Su mūsų objektyvų dangteliais, dėklais ir maišeliais jūsų objektyvai tikrai galės būti saugūs, kol yra nenaudojami. Turime objektyvų gaubtų ir filtrų, specialiai sukurtų jūsų objektyvui apsaugoti ir padėti įvairiomis darbo sąlygomis, pvz., jie gali pridengti nuo atsitiktinių šviesos spindulių arba padėti sukurti gražesnį gamtos kadrą.

Teleobjektyvai

Teleobjektyvu galite iš toli ir netrukdydami fotografuoti sportą, laukinę gamtą ir renginius. Susipažinkite su „Canon“ teleobjektyvais ir pažiūrėkite, kur nuves jūsų kūryba.
Sužinokite daugiau

Susiję gaminiai