Canon_Girl_Hero
Blank-Rect Image

„Canon EF 85mm f/1.4L IS USM“

Šis tobulos komplektacijos spartus L serijos teleobjektyvas su pažangios konstrukcijos optiniais elementais puikiai tinka kūrybinei portretų fotografijai.

Fiksuokite įspūdingo detalumo portretus – „live for the story“

Šis greitai veikiantis portretinis objektyvas perteikia ryškius ir aštrius vaizdus, kupinus kontrasto ir spalvų, todėl idealiai tinka didelės raiškos jutikliams. „Air Sphere Coating“ (ASC) padeda nuslopinti vidinius šešėlinius vaizdus ir blyksnius, o didelė f/1.4 diafragma sukuria mažą lauko gylį.

Žiūrėti visą specifikaciją

Canon_Side_Without_Cap

Didelė, šviesi diafragma sufokusuotam našumui visais apšvietimo lygmenimis

Sparčiai veikianti f/1.4 diafragma leidžia tiksliai sufokusuoti ir naudoti trumpesnį išlaikymą net prieblandoje. Mažas lauko gylis, kurį suteikia plati maksimali diafragma, sukuria malonų „bokeh“ efektą ir suteikia portretams papildomo gylio.

Large, bright aperture

Sklandus ir tikslus 4 padalų vaizdo stabilizavimas

Sudėtingas apšvietimas gali lemti puikią nuotrauką arba ją sugadinti. 4 padalų vaizdo stabilizavimas padeda panaikinti fotoaparato drebėjimo poveikį ir suteikia sudėtingomis sąlygomis dirbantiems fotografams ir vaizdo operatoriams papildomo pranašumo kaip tik tada, kai jo reikia labiausiai.

Dancing_in_the_rain

Jautrus, didelio greičio ir tikslumo AF išskirtinai energingam fokusavimui

Dėl naujausios AF technologijos objektyvas reaguoja greitai ir tiksliai, todėl įmanomas beveik negirdimas fokusavimas. Dėl aiškių fokusavimo žymų ir visiško AF suderinamumo su visomis EOS sistemomis, šis objektyvas yra puikus palydovas fotografams ir operatoriams.

Dance_Couple

Patvari konstrukcija, išskirtinis atsparumas vandeniui ir visiškas suderinamumas

Patvari konstrukcija, įskaitant smūgius sugeriantį priekinį cilindrą, užtikrina didelį efektyvumą visomis sąlygomis. Fluoro danga ant priekinių ir galinių objektyvų elementų padeda apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės, o tikslios atstumo žymos padeda apskaičiuoti E-TTL naudojant blykstę.

Angled_Shot

Meniškumo ir našumo sąjunga

Fotoaparatas yra tiek geras, kiek geras yra prie jo prijungtas objektyvas, ir visi L serijos objektyvai yra sukurti aukščiausio lygio rezultatams. Visiškas AF suderinamumas su „Dual Pixel CMOS AF“ jutikliais reiškia, kad šis objektyvas užtikrins išskirtinius rezultatus tiek nuotraukose, tiek ir vaizdo įrašuose.

Girl_Dark_BlueRed_Room

Techniniai duomenys

85mm

Židinio nuotolis

f/1.4

Maksimali diafragma

4 padalų

Vaizdo stabilizatorius

Žiedinis USM

Automatinis fokusavimas

88,6 x 105,4

Maks. skersmuo x ilgis (mm)

950

Svoris (g)

Žiūrėti visą specifikaciją

Slant_Without_Cap

Pamatykite, ką per objektyvą mato „Canon“ istorijų pasakotojai

„EF 85mm f/1.4L IS USM“ yra itin universalus ir tobulai tinka įvairioms užduotims. Nuo gražių ypač ryškių portretų iki greitų kasdienių situacijų – pamatykite, kodėl „Canon“ istorijų pasakotojai visada turi šiuos objektyvus savo priemonių krepšiuose.

Wide Angle Lens

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.

Sužinokite daugiau

Awards

Priedai

Susiję gaminiai