Ilvy Njiokiktjien

DSLR skirti objektyvai

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM

Šis tobulos komplektacijos spartus L serijos teleobjektyvas su pažangios konstrukcijos optiniais elementais puikiai tinka kūrybinei portretų fotografijai.

Canon Camera

Didelė, šviesi diafragma sufokusuotam našumui visais apšvietimo lygmenimis

Sparčiai veikianti f/1.4 diafragma leidžia tiksliai sufokusuoti ir naudoti trumpesnį išlaikymą net prieblandoje. Mažas lauko gylis, kurį suteikia plati maksimali diafragma, sukuria malonų „bokeh“ efektą ir suteikia portretams papildomo gylio.

Sklandus ir tikslus 4 padalų vaizdo stabilizavimas

Sudėtingas apšvietimas gali lemti puikią nuotrauką arba ją sugadinti. 4 padalų vaizdo stabilizavimas padeda panaikinti fotoaparato drebėjimo poveikį ir suteikia sudėtingomis sąlygomis dirbantiems fotografams ir vaizdo operatoriams papildomo pranašumo kaip tik tada, kai jo reikia labiausiai.

Canon Camera

Canon Camera

Jautrus, didelio greičio ir tikslumo AF išskirtinai energingam fokusavimui

Dėl naujausios AF technologijos objektyvas reaguoja greitai ir tiksliai, todėl įmanomas beveik negirdimas fokusavimas. Dėl aiškių fokusavimo žymų ir visiško AF suderinamumo su visomis EOS sistemomis, šis objektyvas yra puikus palydovas fotografams ir operatoriams.

Patvari konstrukcija, išskirtinis atsparumas vandeniui ir visiškas suderinamumas

Patvari konstrukcija, įskaitant smūgius sugeriantį priekinį cilindrą, užtikrina didelį efektyvumą visomis sąlygomis. Fluoro danga ant priekinių ir galinių objektyvų elementų padeda apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės, o tikslios atstumo žymos padeda apskaičiuoti E-TTL naudojant blykstę.

Canon Camera
Canon Camera

Meniškumo ir našumo sąjunga

Fotoaparatas yra tiek geras, kiek geras yra prie jo prijungtas objektyvas, ir visi L serijos objektyvai yra sukurti aukščiausio lygio rezultatams. Visiškas AF suderinamumas su „Dual Pixel CMOS AF“ jutikliais reiškia, kad šis objektyvas užtikrins išskirtinius rezultatus tiek nuotraukose, tiek ir vaizdo įrašuose.

Techniniai duomenys

 • 85mm

  Židinio nuotolis

 • f/1.4

  Maksimali diafragma

 • 4 padalų

  Vaizdo stabilizatorius

 • Žiedinis USM

  Automatinis fokusavimas

 • 88,6 x 105,4

  Maks. skersmuo x ilgis (mm)

 • 950

  Svoris (g)

Notification Imagee

Pamatykite, ką per objektyvą mato „Canon“ istorijų pasakotojai

„EF 85mm f/1.4L IS USM“ yra itin universalus ir tobulai tinka įvairioms užduotims. Nuo gražių ypač ryškių portretų iki greitų kasdienių situacijų – pamatykite, kodėl „Canon“ istorijų pasakotojai visada turi šiuos objektyvus savo priemonių krepšiuose.

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.

Priedai

Susiję gaminiai