Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

Tinka visiems EOS fotoaparatams, taip pat neveidrodiniams, naudojant EF-EOS „M Mount“ adapterį

Pagrindinis objektyvas su puikiomis makrofotografijos galimybėmis

Objektyvas „EF 100mm f/2.8L Macro IS USM“ gali padidinti vaizdą realiu 1:1 santykiu, ir tai reiškia, kad fotografuojamas objektas nuotraukoje atrodo tikroviško dydžio. Šiuo universaliu objektyvu gaunami puikūs portretai ir vaizdo įrašai laikant fotoaparatą rankose, nes jis gali pasiekti nedidelį lauko gylį ir sukurti gražų „bokeh“ efektą, be to turi integruotą hibridinį vaizdo stabilizatorių ir lengvą konstrukciją.

Objektyvas „EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM“ puikiai tinka:

Ryškūs rezultatai makrorežimu

Nors daugumoje „Canon“ objektyvų yra vaizdo stabilizatorius (IS), kuris gali reguliuoti fotoaparato drebėjimą, kai jis laikomas rankoje, šiame objektyve naudojama visiškai nauja hibridinė vaizdo stabilizavimo sistema, skirta pašalinti įprastą kampinį drebėjimą ir šoninį drebėjimą dėl paslinkimo, kuris ypač sustiprėja fotografuojant stambiu planu.

Hybrid IS ON IS OFF

Nuotraukoje „ĮJUNGTA“ parodomas hibridinio vaizdo stabilizatoriaus naudojimas, o „IŠJUNGTA“ – vaizdas nenaudojant vaizdo stabilizatoriaus.

Paslinkimas ir drebėjimas

Drebėjimas dėl paslinkimo atsiranda tada, kai fotoaparatas judinamas lygiagrečiai vaizdo jutiklio scenai, ir tai žymiai labiau pastebima makrofotografijoje. Paprastai makrofotografijai reikia tvirto trikojo, tačiau su naujuoju hibridiniu IS galima pašalinti fotoaparato kampinį ir poslinkio drebėjimą. Todėl galite lanksčiau rinktis būdus natūraliam fotoaparato drebėjimui pašalinti ir reaguoti, jei objektas pajuda arba pakeičia padėtį, gaudami ryškius vaizdus net tada, kai fotografuojate makroobjektus.

Shift-blurring

Unikalus objektyvas

Greita ir tyli reakcija puikiems rezultatams

Kai mažiausias sutrukdymas gali sugadinti tobulai parengtą kadrą, išskirtinai greitas ir tylus USM variklio automatinis fokusavimas ir 100 mm židinio nuotolis užtikrins geriausius rezultatus ir leis išlaikyti pakankamą atstumą, kad neišgąsdintumėte savo objekto. Naudokite integruotą fokusavimo ribotuvo jungiklį, kad dar labiau padidintumėte AF spartą apribodami fokusavimą konkrečiame atstume.

IMG_0308
EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

L serijos konstrukcijos kokybė

Prestižinei L serijai priklausantis objektyvas „EF 100mm f/2.8L Macro IS USM“ yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir yra apsaugotas nuo orų poveikio, kad būtų pakankamai atsparus fotografuoti bet kokiomis sąlygomis.

Šis objektyvas puikiai tinka portretams, nes jame yra ypač mažos dispersijos (UD) elementas, pašalinantis spalvų iškraipymą, ir 9 menčių apskrita diafragma su f/2.8 verte sukuria išskirtinį „bokeh“ efektą.

Dėl išskirtinės hibridinio IS, f/2.8 diafragmos ir sparčios USM automatinio fokusavimo sistemos šis objektyvas yra išties unikalus pasirinkimas tiems, kas kartais fotografuoja makrorežimu arba norėtų šioje srityje specializuotis.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM

Universalus objektyvas puikiems portretams

Puikus dvejopos paskirties papildymas jūsų įrankių krepšiui – „EF 100mm f/2.8L Macro IS USM“ yra puikus objektyvas portretams, su kuriuo galėsite išskirtinai priartėti prie objekto ir išlaikyti neįtikėtiną ryškumą ir vaizdo kokybę.

Gražūs ir tobulai ryškūs portretai

„EF 100mm f/2.8L Macro IS USM“ turi viską, ko galima tikėtis iš pagrindinio objektyvo. Jo optiniai elementai yra puikios kokybės ir ypač detaliai perteikia visas smulkmenas, todėl puikiai tinka portretuose veido bruožams akcentuoti.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient
EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

Tobula perspektyva

100 mm židinio nuotolis puikiai tinka portretams, nes gaunamos patrauklios stambaus plano nuotraukos, kuriose neiškraipomi veido bruožai. Hibridinis vaizdo stabilizatorius padeda gražiai nufotografuoti prietemoje ir laikant fotoaparatą rankose.

Sukoncentruokite dėmesį į detales

Su f2.8 diafragma galima pasiekti mažą lauko gylį ir sukurti atstumo įspūdį. Taip lengviau atskirti objektą nuo fono ir nukreipti dėmesį į pageidaujamas detales.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Techniniai duomenys

Norėdami peržiūrėti visas objektyvo „EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM“ specifikacijas, spustelėkite mygtuką žemiau.

Priedai