Genuine Canon Consumables Hero

Originalios „Canon“ eksploatacinės medžiagos

Iš prigimties geresnis rašalas

Originalus „Canon“ rašalas sukurtas tobulai sąjungai su jūsų „Canon“ spausdintuvu, kad būtų užtikrinta nuolatinė aukšta kokybė, patikimas veikimas ir puiki vertė su kiekvienu spaudiniu.

Reikia pagalbos randant rašalą?

Raskite geriausią jūsų „Canon“ spausdintuvui rašalą, dažus ar popierių.

Need help finding ink?

Originalus „Canon“ rašalas

Print More

Spausdinkite daugiau

Išspausdinama vidutiniškai 35 % daugiau aukštos kokybės spaudinių, nei su kasečių kopijomis*.

More reliable prints

Daugiau patikimų spaudinių

100 % patikimumas, kad galėtumėte ramiau spausdinti, nes šios rašalinės nesulūš, neištekės ir nesuges*

More consistent prints

Vienodesni spaudiniai

Nuosekli spaudinių kokybė kiekvieną kartą – jokių keistų linijų ar brūkšnių*

Spausdinkite daugiau


Originaliu „Canon“ rašalu išspausdinama vidutiniškai 35 proc. daugiau aukštos kokybės spaudinių, nei jo kasečių kopijomis*. Nereikės taip dažnai keisti kasečių ir galėsite džiaugtis puikia ekonomine nauda.

Print More

Daugiau patikimų spaudinių

Originalus „Canon“ rašalas yra 100 proc. patikimas, todėl galite spausdinti ramiau*. Rašalo kasetės nesulūš, nepratekės ir nesuges, todėl jūsų spausdintuvas bus apsaugotas nuo vidinių pažeidimų.

More reliable prints

Vienodesni spaudiniai

Originaliu „Canon“ rašalu 100 proc. spaudinių yra vienodos kokybės*. Kaskart spausdinant rezultatai bus tobulai ryškūs, sodrių spalvų ir be keistų linijų ar brūkšnių.

More Consistent prints

Kaip atpažinti originalų rašalą?

Ieškokite hologramos. Ant visų originalių „Canon“ rašalo kasečių pakuočių yra unikali spalvą keičianti „Canon“ holograma. Žiūrint iš priekio holograma yra atspalvius keičiančios aukso spalvos, pavertus horizontaliai – tamsios atspalvius keičiančios žalios spalvos.

Popierinė rašalo pakuotė

Žvelgiant skirtingu kampu, padirbtų hologramų spalva nekinta arba kinta labai nežymiai. Dažnai ant pakuotės jos būna netinkamos spalvos, dydžio ar netvarkingos, taip pat gali atrodyti pažeistos arba išsiliejusios.

Paper ink packaging

Plastikinė rašalo pakuotė

Ant Europoje naudojamų rašalo kasečių plastikinių pakuočių ar lizdinių kelių kasečių pakuočių unikalios hologramos gali nebūti. Atkreipkite dėmesį į išsiliejusius ar netinkamos spalvos, šrifto ar dydžio „Canon“ logotipus – pagal juos galite atpažinti padirbtus produktus. Pakuotė taip pat gali būti su rašybos klaidomis ir atrodyti taip, tarsi būtų pakartotinai užantspauduota, naudota kelis kartus ar sugadinta.

Plastic ink packaging

*Remiantis „Canon“ užsakytu „2018 Keypoint Intelligence - Buyers Lab“ tyrimu, kurio metu buvo lyginamos „Canon“ ir trečiųjų šalių kasetės.

Skaityti visą „Buyers Lab“ bandymo ataskaitą apie originalaus „Canon“ rašalo naudojimo privalumus (tik anglų k.)

Jus taip pat gali dominti

*Remiantis „Canon“ užsakytu „2018 Keypoint Intelligence - Buyers Lab“ tyrimu, kurio metu buvo lyginamos „Canon“ ir trečiųjų šalių kasetės.