Canon „MAXIFY MB2750“ serija

„MAXIFY MB2750“ serija

Universalus spalvinis rašalinis spausdintuvas namų biurui. „Canon MAXIFY MB2750“ serija – tai gaminiai mobiliajam spausdinimui su integruotomis debesijos paslaugomis. Be to, dėl 500 lapų talpos ir didelės 24 v./min. vienspalvio spausdinimo spartos jie užtikrina didesnį darbo našumą.

MAXIFY MB2750

Pranašumai

 • Faktinis produktyvumas: 24 v./min. vienspalvis, 15,5 v./min. spalvotas
 • Spausdinimas ir skenavimas „Wi-Fi“ ir LAN ryšiu
 • Spausdinimas iš debesijos paslaugų ir skenavimas jas
 • Rašalo išeiga: 1 200 vienspalvių ir 900 spalvotų puslapių
 • Didelė 500 lapų talpa ir 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon „MAXIFY MB2750“ serija“ atidžiau

Biurams, kuriems būtinas produktyvumas.


Visas funkcijas turintis spausdintuvas, skeneris, kopijavimo ir fakso aparatas, skirtas namų biurui. Didelę 500 lapų popieriaus kasetę ir 50 lapų automatinį dokumentų tiektuvą turinčios „Canon MAXIFY MB2750“ serijos spaudiniai pasižymi gilia ir tiršta juoda spalva, ryškiomis spalvomis ir ryškiu tekstu, nes jos gaminiuose naudojamas žymekliams ir trinčiai atsparus DRHD rašalas. Ši kokybė pasiekiama neaukojant spartos: A4 formato lapas išspausdinamas ypač didele 24 v./min. sparta, jei spausdinamas vienspalvis, ir 15,5 v./min. – spausdinant spalvotai, o pirmasis puslapis pradedamas spausdinti vos per 6 sekundes.

Minimalios eksploatavimo išlaidos


Nuo itin mažų, vos 0,2 kWh (TEC), energijos sąnaudų iki po vieną keičiamų spalvoto rašalo kasečių – svarbiausia yra ekonomiškumas. Juodo rašalo kasečių ISO išeiga yra 1 200 puslapių, o spalvoto rašalo – 900 puslapių. Pasirinkus 4 spalvų rinkinį už mažesnę kainą gaunama dar daugiau – visas rinkinys pakaitinių rašalo spalvų.

Sukurtas siekiant produktyvumo


Dvipusis spausdinimas ant įvairaus formato ir tipo popieriaus – nuo paprasto A4 formato popieriaus iki etikečių, vokų, fotopopieriaus ir netgi dvipusių ID kortelių kopijų – viskas, kad įprasti biuro darbai vyktų lengvai. Spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas ar faksavimas paleidžiami vos kelis kartus bakstelėjus itin jautriame 7,5 cm (3 col.) TFT jutikliniame ekrane su patobulinta sąsaja.

Pasirengęs veikti su mobiliaisiais įrenginiais ir debesijos serveriais – pasirengęs darbui


Dėl „Google Cloud Print“, „Apple AirPrint“ (iOS), „Mopria“ ir „Canon PRINT“ programų palaikymo, galima greitai ir paprastai spausdinti ir skenuoti per mobiliuosius įrenginius. Galima spausdinti iš debesies ir nuskenavus išsaugoti dokumentus debesijos serveriuose. Palaikomos šios paslaugos: „Google Drive“, „Dropbox“, „Evernote“, „OneNote“, „OneDrive“ ir „Concur“. Dėl įtaisytojo prieigos taško režimo išmanieji įrenginiai prie spausdintuvo gali prisijungti be „Wi-Fi“ tinklo.

Visapusio stebėjimo ir priežiūros galimybė


Dėl IP adresų filtravimo galima taikyti ribotos prieigos parinktis ir suteikti leidimus tik tam tikram naudotojų skaičiui. Dėl SMTP el. pašto palaikymo galima saugiai nuskenuoti į el. paštą. Naudodami gausybę kitų parinkčių administratoriai gali greitai ir lengvai sukonfigūruoti spausdintuvą ir apriboti tam tikrus veiksmus, pvz., nuskaitymą į USB.

Integracija tinkle


IT vadovai ir sistemų administratoriai tikrai įvertins „Canon MAXIFY MB2750 serijos“ įrenginių suderinamumą su paprasto tinklo stebėjimo protokolu (SNMP), dėl kurio šis įtaisas lengvai valdomas ir integruojamas į esamus biuro tinklus. Su SNMP galima naudoti įvairias priežiūros stebėjimo funkcijas, pvz., stebėti rašalo lygį, klaidų būseną ir puslapių skaičių.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon „MAXIFY MB2750“ serija“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Quick 1st Print

Pirmas spaudinys per 6 sek.

50-sheet ADF

Automatinis kelių puslapių kopijavimas

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Naudojimas ir bendrinimas per bevielį ryšį

500 Sheet Capacity

Našus popieriaus naudojimas

Touch Screen

Paprastas naudoti 7,5 cm (3 col.) jutiklinis ekranas

Scan to Cloud

Galima nusiųsti dokumentus į debesijos paslaugų serverius*

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

High Page Yield

Našios XL rašalo kasetės

 • „MAXIFY MB2750“ serija
 • Maitinimo laidas
 • Naudoti parengtos rašalo kasetės
 • Sąrankos CD operacinei sistemai „Windows“ („Mac“ tvarkykles galima atsisiųsti internetu)
 • Naudojimo vadovai
 • Fakso / telefono linijos laidas

Šios serijos modeliai*

MAXIFY MB2750
MAXIFY MB2755
* Kai kuriuos modelius galima rasti tik tam tikrose parduotuvėse.