PIXMA efektyvumas

Inovacinės PIXMA technologijos leidžia naudoti spausdintuvą paprasčiau ir efektyviau nei kada nors iki šiol. Ergonomiškos naujausių modelių funkcijos, kaip antai automatinis maitinimo įjungimas ir dvipusis spausdinimas, padės taupyti popierių ir energiją. PIXMA – tai didžiausias patogumas mažiausiomis sąnaudomis.

Automatinis maitinimo įjungimas

Paprastas spausdinimas ir energijos taupymas

Siekiant patogiai spausdinti per „Wi-Fi“ ryšį sukurta automatinio maitinimo įjungimo funkcija automatiškai įjungia spausdintuvą pradėjus spausdinti. Dėl automatinio maitinimo išjungimo funkcijos per USB prijungti spausdintuvai automatiškai išsijungia, jeigu jie nustatytą laiką nenaudojami.

Tylusis režimas

Sumažinkite spausdinant skleidžiamą triukšmą

Tylusis režimas automatiškai sumažina spausdinimo spartą, kad sumažėtų darbinis triukšmas ir spausdinimas namuose vyktų beveik be garso. Šią parinktį galite naudoti tiesiogiai iš kompiuterio arba per spausdintuvo ekraną; taip pat galite nustatyti ją veikti visą dieną arba įsijungti nurodytu laiku.

Dvipusis spausdinimas

Taupykite popierių naudodami automatinio dvipusio spausdinimo funkciją

Dauguma PIXMA spausdintuvų ir daugiafunkcių įrenginių turi integruotą automatinio dvipusio spausdinimo funkciją, kuri leidžia ant dviejų lapo pusių spausdinti profesionaliai atrodančius dokumentus. Ji taip pat padeda sumažinti popieriaus suvartojimą ir kartu tausoti aplinką.