Group of people pouring coulored powder on a woman.
alt text goes here

Tikslus ir patikimas automatinis fokusavimas

„Canon“ technologija „Dual Pixel CMOS AF“ užtikrina įspūdingą AF sekimą 80 % kadro – tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, – ir jį galima pasirinkti ir valdyti jutikliniame ekrane.

Technologija „Dual Pixel CMOS AF“

„EOS C200“ turi specialiai „Canon“ sukurtą automatinio fokusavimo technologiją, kuri vienam pikseliui naudoja du fotodiodus, kad būtų sukurti du atskiri vaizdai – tokiu būdu gautas fazių skirtumo AF užtikrina sklandų, greitą ir tikslų automatinį fokusavimą.

Canon Dual Pixel CMOS AF demonstration
Close up view of Canon video camera LCD monitor showing touch screen feature

Lengvas fokusavimo taško pasirinkimas jutikliniame ekrane

„Canon“ 4 col. jutiklinio ekrano LCD monitoriuje galima greitai ir intuityviai valdyti ir stebėti filmavimą, todėl viską gali valdyti vienas operatorius. Bakstelėkite kadre esantį objektą ir sufokusuosite vaizdą.

Veidų aptikimo technologija

„EOS C200“ sistema „Dual Pixel CMOS AF“ turi du veidų sekimo režimus, kuriais galima automatiškai aptikti ir sekti pasirinktą veidą kadre arba nustatyti jo pirmenybę prieš anksčiau pasirinktą fokusavimo tašką.

Face Detection

Nepertraukiamas automatinis fokusavimas sekant objektą

„EOS C200“ sistema „Dual Pixel CMOS AF“ gali automatiškai sekti pasirinktą objektą ir užtikrinti, kad jam judant fokusavimas nedingtų.

Picture of a group of people on a boat

„Dual Pixel“ fokusavimo vadovas

4K vaizdai gali būti negailestingi, kai tenka fokusuoti ranka. „Canon“ funkcija „Dual Pixel Focus Guide“ padeda naudotojams ramiai rankomis išlaikyti ir suvaldyti svarbų fokusavimą – ji pasirinktiems fokusavimo taškams prideda priekinės / galinės fokusuotės indikatorius, kad būtų aiškiai matoma fokusavimo kryptis ir nuokrypis.

photo of man on bike with woman showing face detection feature of video
Canon VDU displaying menu and AF speed

Automatinio fokusavimo derinimas

„Canon“ pridėjo naują meniu funkciją automatiniam fokusavimui, kad naudotojas galėtų nustatyti AF greitį ir jautrumą ir lanksčiau valdyti procesus.

Susipažinkite su kitais privalumais