Alt tag name: Canon C200 video camera and lens kit.
alt text goes here

Kompaktiška ir universali konfigūracija

Su integruotu „Wi-Fi“, ND filtrais ir EF stovu, „EOS C200“ lengva sukonfigūruoti, kad perteiktų vaizdą ir būtų valdoma taip, kaip reikia įvairiems filmavimams, be to, ji yra ypač mobili ir patvari.

Nuotolinis valdymas ir peržiūra „Wi-Fi“ ryšiu

Integruotas „Wi-Fi“ arba eterneto ryšio palaikymas yra labai naudingas norint valdyti nuotoliniu būdu ir peržiūrėti vaizdą iš kompiuterio arba mobiliojo įrenginio, ypač kai vaizdo kamera yra sumontuota ant drono arba gervės.

VDU Screen displaying browser remote.
C200 video camera button controls.

Integruotasis 10 padalų optinis ND filtras

„EOS C200“ turi integruotus optinius ND filtrus su 2, 4, 6, 8 arba 10 valdymo padalų, kad greitai ir paprastai naudojamu mygtuku būtų galima sutaupyti laiko.

Komfortabilus darbas su EVF-V70

Pasirenkamą elektroninį vaizdo ieškiklį EVF-V70 galima naudoti ryškioje šviesoje – jame naudojamas išskirtinis „Full HD“ OLED ekranas, puikiai atkuriantis spalvas ir turintis integruotus vaizdo kameros valdiklius, kurie idealiai tinka dirbant vienam.

Close up view of Canon C200 video camera built in camera controls.

Įdiegtasis suderinamumas su plačiu „Canon“ EF objektyvų asortimentu

„EOS C200“ EF stovas palaiko „Canon“ objektyvų ryšio protokolus, kad būtų užtikrintas optimalus fotoaparato ir objektyvo veikimas su „Canon“ EF objektyvais, įskaitant 4K ENG stiliaus objektyvus „Cine Servo“ ir „Cine Primes“.

Large range of Canon EF lenses

PL objektyvo apsodo parinktis

Galima pasinaudoti pasirenkama PL apsodo keitimo paslauga ir dar labiau išplėsti objektyvų, kuriais galima filmuoti, pasiūlą.

Close up view of Canon PL lens with mount

Susipažinkite su kitais privalumais