LEGRIA 4K AND FULL HD CAMCORDERS
alt text goes here

„LEGRIA“ 4K IR „FULL HD“ VAIZDO KAMEROS
VAIZDO ĮRAŠŲ ENTUZIASTAMS

Naudodamiesi pažangiais „LEGRIA HF G“ serijos gaminiais kurkite išskirtinius filmus, kurie atskleis jūsų pasakotojo talentą.

Didžiausia kokybė ir kūrybiškumas

„LEGRIA HF G“ serijos gaminiuose įdiegtos pažangiosios technologijos ir įvairūs kūrybiniai valdikliai, kurie telpa rankinėje, paprastai valdomoje vaizdo kameroje, puikiai tinkančioje vaizdo tinklaraštininkams, „YouTube“ turinio ir „indie“ filmų kūrėjams.

Pažangi technologija

Filmuokite neįtikėtinai ryškius ir gyvus vaizdo įrašus – net kai apšvietimas yra sudėtingas. Jums padės tokios funkcijos kaip 1.0 tipo 4K CMOS arba HD CMOS PRO jutiklis, integruotas ND filtras, 5 ašių vaizdo stabilizatorius su elektroniniu IS ir platus DR.

Advanced technology

Patogus, kūrybiškas filmavimas

Lengvai filmuokite laikydami vaizdo kamerą rankose su profesionalaus tipo artinimo perjungikliu, pakreipiamu vaizdo ieškikliu ir intuityviu jutikliniu ekranu. Naudokite pritaikomus funkcijų mygtukus ir ratuką, kad galėtumėte kontroliuoti ir pagreitinti valdymą, o prijungę mikrofoną ir ausines užtikrinkite aukštos kokybės garsą.

Comfortable creative shooting

4K ar „Full HD“?

Atraskite visą filmavimo 4K arba „Full HD“ raiška naudą – nuo vaizdo skiriamosios gebos iki duomenų saugojimo, redagavimo ir atkūrimo – kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią gaminį savo kūrybos projektams tiek dabar, tiek ateityje.

Skaityti daugiau

4k or Full HD?

Kuri „Canon“ vaizdo kamera ar fotoaparatas labiausiai atitinka jūsų filmavimo poreikius

Nežinote, kuris „Canon“ įrenginys jums tinka labiausiai? Palyginkite privalumus filmuojant vaizdo kamera „LEGRIA“, EOS fotoaparatu su keičiamais objektyvais ar vienu iš mūsų kompaktinių fotoaparatų.

Skaityti daugiau

Which Canon camera is best for your video needs

Neradote, ko norėjote?