Suklastoti gaminiai

Suklastotus „Canon“ gaminius sunkiau pastebėti ir greičiausiai jie yra pavojingesni, nei gali atrodyti. Suklastoti arba padirbti „Canon“ gaminiai atrodo beveik kaip originalūs, bet tokie nėra. Dažniausiai klastojamos „Canon“ dažų ir rašalo kasetės, baterijos ir įkrovikliai, taip pat fotoaparatų priedai.

Klastočių gaminimas, importavimas arba pardavimas yra nusikalstama veikla. „Canon“ kovoja su prekyba originalių gaminių klastotėmis bendradarbiaudama su policija, muitine ir kovos su klastotėmis organizacijomis Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA).

Ši informacija padės jums suprasti pavojus, kurių kyla naudojant suklastotus „Canon“ gaminius, sužinosite, kaip juos atpažinti ir ką daryti, jei manote jų įsigiję.

Pavojai naudojant suklastotus „Canon“ gaminius

Sauga

„Canon“ gaminių klastotės nebuvo pagamintos ir išbandytos laikantis originaliems „Canon“ gaminiams taikomų griežtų kokybės standartų, todėl naudojamos gali sukelti žalą jums ar jūsų gaminiams. Pavyzdžiui, suklastotos baterijos gali skleisti per didelį karštį, ištekėti arba sprogti ir sunkiai sužaloti žmogų ar padaryti nepataisomą žalą gaminiui.


Kokybė

Suklastotos „Canon“ rašalo ir dažomųjų miltelių kasetės gali ištekėti, užblokuoti spausdintuvo spausdinimo galvutę ar sukelti spalvų liejimąsi bei ruožavimąsi. Naudojant suklastotas kasetes, paprastai išspausdinama mažiau nei naudojant originalias. „Canon“ išbandytų kasečių klastočių našumas siekia nuo 28 iki 69 % „Canon“ originalių kasečių našumo.


Poveikis aplinkai

Originalūs „Canon“ gaminiai atitinka tarptautinius ir Europos teisės aktus, įskaitant EEĮA, RoHS direktyvą ir REACH reglamentą. Gaminių klastotės šių teisės aktų reikalavimų veikiausiai neatitinka, todėl kelia didesnį pavojų aplinkai.

Kaip atpažinti „Canon“ gaminių klastotes

„Canon“ rašalo kasetės, lazerinių spausdintuvų dažai, kopijuoklių dažomieji milteliai, fotoaparatų ir vaizdo kamerų baterijos

Ant visų originalių „Canon“ rašalo kasečių1, lazerinių spausdintuvų bei kopijuoklių dažomųjų miltelių kasečių, fotoaparatų ir kamerų baterijų pakuočių rasite unikalią „Canon“ hologramą.


Holograma unikaliai keičia spalvas: žiūrint iš priekio ji atrodo atspalvius keičiančios aukso spalvos, pavertus horizontaliai – tamsios atspalvius keičiančios žalios spalvos. Jeigu holograma suklastota, spalvos taip nesikeičia arba pokytis yra nežymus.

Hologram - Top and Bottom

Į ką atkreipti dėmesį bandant nustatyti padirbtus produktus

  • Padirbtos hologramos dažnai būna nešvarios arba atrodo pažeistos, susiliejusios, neteisingos spalvos ar dydžio.
  • Ant suklastotų pakuočių „Canon“ logotipai gali būti susilieję arba ne tos spalvos, šrifto ar dydžio.
  • Pakuotės gali atrodyti pakartotinai užantspauduotos, naudotos kelis kartus arba sugadintos.
  • Pakuotės užrašai gali būti su rašybos klaidomis arba be skyrybos ženklų.
  • Venkite pardavėjų, siūlančių neįprastai mažas kainas.
  • Būkite atsargūs pirkdami gaminius internetinių aukcionų svetainėse. Ne visi šiose svetainėse parduodami gaminiai yra klastotės, bet klastotojai dažnai jomis naudojasi norėdami prekiauti greitai, anonimiškai ir pasauliniu mastu. Turime patvirtintų pranešimų apie tokiose svetainėse parduodamus suklastotus „Speedlite“ produktus ir „Canon“ skaitmeninių fotoaparatų ir vaizdo kamerų baterijas, todėl būkite budrūs naudodami aukcionų svetaines.

Ką daryti, jeigu manote galbūt įsigiję suklastotą gaminį

Jei dvejojate dėl įsigytų „Canon“ prekės ženklo gaminių autentiškumo, jų nenaudokite, bet kreipkitės į įgaliotąjį „Canon“ pardavėją arba į mus adresu ipr.info@canon-europe.com.

Deja, „Canon“ prekės ženklu pažymėtų suklastotų gaminių pakeisti negalime, bet tikriausiai galėsime patvirtinti, ar gaminys yra originalus, ar ne, ir pateikti raštišką pranešimą apie gaminio autentiškumą.

Siekdami įsitikinti, kad įsigysite tik originalius „Canon“ gaminius, apsilankykite mūsų svetainės puslapyje Kur įsigyti ir jame rasite nebaigtinį įgaliotų „Canon“ gaminių pardavėjų sąrašą.

Jus taip pat gali dominti:

Fraudulent store warnings

Įspėjimai apie nesąžiningas parduotuves

Pirkdami „Canon“ produktus internetu, būkite budrūs. Įsitikinkite, kad naudojate oficialias „Canon“ parduotuves. Sužinokite, kaip jas atpažinti.

Fraudulent stores -Legal & compliance

Teisiniai reikalavimai ir atitiktis

Visose šalyse, kuriose vykdome veiklą, laikomės galiojančių įstatymų ir taisyklių. Čia galite daugiau sužinoti apie mūsų atitikties ir teisinius pareiškimus, pozicijas ir rekomendacijas.

1 Ant Europoje naudojamų rašalo kasečių plastikinių pakuočių ar lizdinių kelių kasečių pakuočių unikalios hologramos gali nebūti.