BINOCULARS FOR RACING AND SPORTING EVENTS
alt text goes here

ŽIŪRONAI
LENKTYNĖMS IR
SPORTO RENGINIAMS

Nepraleiskite veiksmo sporto renginiuose, pavyzdžiui, žirgų ar automobilių lenktynėse ar aviacijos šventėse.

Priartėkite patogiai

Mūsų kompaktiški ir nešiojamieji lenktynių žiūronai jus patogiai priartins. Dėl optinio vaizdo stabilizatoriaus vaizdai bus itin stabilūs laikant žiūroną rankose, o dėl plataus žiūros lauko paprasčiau stebėti taką ar dangų ir sekti sparčiai judančius objektus.

Priartėkite taip labai, kaip jums reikia

Didinimas nuo 8 k. iki 12 k. puikiai tinkamas sporto renginiams lauke. Aviacijos šventėse ar situacijose, kai esate toli nuo veiksmo, puikiai tinka aukštesnis didinimo koeficientas – 10 k. ir 12 k.; 8 k. didinimas – tinkamas pasirinkimas renginiams viduje.

Get as close as you need

Itin stabilus vaizdas laikant žiūronus rankose

Stebėkite lenktynes atsipalaidavę – „Canon“ optinis vaizdo stabilizatorius (IS) kompensuoja įvairių rūšių judėjimo ir drebėjimo poveikį ir užtikrina, kad vaizdas stebint nuo rankos bus itin stabilus. Lengvai atpažinkite ir sekite sparčiai judančius objektus, pasitelkę tolygios slinkties palaikymo mechanizmą.

Super steady handheld viewing

Aukščiausia kokybė nuo vieno krašto iki kito

Su mūsų sporto renginių žiūronais priartėsite prie veiksmo ir matysite aiškias, ryškias detales: tai užtikrina itin tiksli „Canon“ optika ir „Super Spectra“ lęšių danga. Lauko išlyginimo įtaisas užtikrina detalų vaizdą nuo vieno krašto iki kito ir mažesnį akių nuovargį.

Canon precision optic

Paprasti, patogūs naudoti

Gerai subalansuota konstrukcija užtikrina patogų, lengvą naudojimą ilgus laikotarpius. Didelius guminius okuliarų gaubtus galima atlenkti, jei nešiojate akinius, o dioptrijų reguliavimo įrenginys pritaiko optinę įrangą prie jūsų regėjimo. Dirželis ir nešiojimo dėklas užtikrina jūsų žiūronų saugumą.

Easy comfortable operation

Rekomenduojami žiūronai sporto renginiams

Rinkitės iš plataus didinimo koeficientų asortimento, kad patogiai priartėtumėte prie veiksmo.

Kitos veiklos

Atraskite visą mūsų žiūronų asortimentą ir gaukite reikiamos informacijos, kad galėtumėte išsirinkti sau tinkamus žiūronus.

Susiję gaminiai