STARGAZING BINOCULARS
alt text goes here

ŽVAIGŽDŽIŲ STEBĖJIMO
ŽIŪRONAI

Matykite planetas, žvaigždžių spiečius, ūkus ir galaktikas su mūsų didžiausio didinimo koeficiento, bet kokioms aplinkos sąlygoms atspariais žiūronais.

Daugiau matykite naktį

Mūsų žvaigždžių stebėjimo žiūronų objektyvo lęšis didesnis, kad naktį į jį patektų daugiau šviesos, o didinimo koeficientas aukštesnis, kad galėtumėte matyti toliau. Vaizdo stabilizatorius stabilizuoja vaizdą, kai žvaigždes stebite laikydami žiūronus rankose, arba žiūronus galite paprastai pritvirtinti prie trikojo.

Pasinerkite gilyn į kosmosą

Su mūsų 18 k. ir 15 k. didinančiais žiūronais galite įsižiūrėti giliau į kosmoso erdves ir detaliau matyti tolimas planetas bei žvaigždes. Žiūronai 10x42L IS WP teikia šviesesnį vaizdą stebėjimui naktį.

Binoculars stargazing

Priartėkite, neprarasdami puikios kokybės

Aiškiai matykite pavienius šviesos taškus ir tikslias spalvas, kad galėtumėte lengvai atpažinti objektus: tai užtikrina itin tiksli „Canon“ optika, įskaitant „Porro II“ prizmės konstrukciją, itin mažos sklaidos (UD) lęšio elementai ir „Super Spectra“ dangos.

Canon precision optics

Sukurti taip, kad ištvertų atšiaurias oro sąlygas

Visus mūsų žiūronus galite naudoti atšiauriomis oro sąlygomis dėl jų tvirtos konstrukcijos ir aukšto lygio sandarinimo nuo aplinkos sąlygų, apsaugančio juos nuo lietaus ir audrų.

Built to withstand harsh weather

Rekomenduojami žiūronai astronominiams objektams stebėti

Šiuos modelius mes atrinkome, kad žvaigždžių stebėjimas suteiktų svaiginantį pojūtį.

Kitos veiklos

Atraskite visą mūsų žiūronų asortimentą ir gaukite reikiamos informacijos, kad galėtumėte išsirinkti sau tinkamus žiūronus.