TRAVEL BINOCULARS
alt text goes here

KELIONINIAI
ŽIŪRONAI

Keliaukite lengvai su mūsų lengviausiais nešiotis, stabilizuotais žiūronais.

Lengva nešiotis, patogu naudoti

Puikiai subalansuoti ir lengvi nešiotis, mūsų kompaktiški žiūronai siūlo stabilumą ir aiškumą, ir galite rinktis įvairius didinimo koeficientus. Naudokite juos patogiai ilgus laikotarpius ar retkarčiais, stebėdami vaizdus kelionėse.

Keliaukite lengvai

Mūsų lengvi žiūronai – 8x25 IS – sveria 480 g, juos paprastai sutalpinsite krepšyje ar kišenėje. Didesni 10x30 IS II, 12x36 IS III ir 10x32 IS sveria atitinkamai 600 g, 660 g ir 780 g, bet jų didinimo koeficientas didesnis ir matomas platesnis vaizdas; jie puikiai tinkami safariams.

Travel light

Itin stabilus vaizdas

Mėgaukitės labiau atpalaiduojančiu stebėjimo potyriu iš judančio automobilio, laivo ar kai vaikštinėjate. „Canon“ optinis vaizdo stabilizatorius (IS) koreguoja daugelio tipų judesius, kad matytumėte itin stabilų, aiškų vaizdą ir jūsų akys mažiau pavargtų.

A super steady view

Puikiai tinka nuotykiams, kelionėms, teatrui, koncertams

Idealus partneris kelionėse: kompaktiški žiūronai puikiai tinkami stebėti tolimų miestų kontūrus ir atpažinti gyvūnus bei gamtą kaimo vietovėse. Juos galite naudoti ir viduje, per vaidinimus ar koncertus, kad pasirodymą matytumėte lyg iš priekinių eilių.

Compact binoculars

Priartėkite, neprarasdami puikios kokybės

Dėl „Canon“ kompetencijos optikos srityje galite mėgautis aiškaus, detalaus stebėjimo potyriu. Be to, kiekvienus žiūronus galite pritaikyti pagal savo regėjimą ir lengvai laikyti aukštesnio didinimo koeficiento modelius dėvėdami pirštines dėl gumuoto suėmimo paviršiaus.

Canon’s optical expertise

Rekomenduojami žiūronai kelionėms

Rinkitės iš labiausiai nešioti pritaikytų stabilizuotų žiūronų, kad jūsų potyriai keliose būtų įsimintini.

Kitos veiklos

Atraskite visą mūsų žiūronų asortimentą ir gaukite reikiamos informacijos, kad galėtumėte išsirinkti sau tinkamus žiūronus.

Susiję gaminiai