MARINE BINOCULARS
alt text goes here

JŪRINIAI
ŽIŪRONAI

Tvirti, nuo visų aplinkos sąlygų apsaugoti ir vandeniui nepralaidūs žiūronai.

Puikiai tinkami veiklai vandenyje

Puikiai tinkami buriuojant ir užsiimant kita veikla gėlame vandenyje ar jūroje: šie žiūrovai užtikrina atpalaiduojantį stebėjimą net ir neramiuose vandenyse.

Ypač stabilūs vaizdai

Mėgaukitės itin stabiliais vaizdais iš plaukiančio laivo dėl „Canon“ optinio vaizdo stabilizatoriaus (IS). Jis užtikrina spartų ir tikslų skirtingo tipo judėjimo ir drebėjimo koregavimą, todėl galite laikyti mūsų galingus žiūronus rankose ir paprastai surasti bei stebėti tolimus, sparčiai judančius subjektus.

Sužinokite daugiau

A super steady view

Priartėkite, neprarasdami puikios kokybės

Matykite detales stambiu planu, puikios kokybės spalvas ir pribloškiantį kontrastą dėl „Canon“ itin tikslios, žemo iškraipymo lygio „Porro II“ prizmės optikos ir „Super Spectra“ objektyvų dangos. Puikiai tinkami aiškiam subjektų atpažinimui jūroje.

Sužinokite daugiau

Get closer in superb quality

Sukonstruotas nepalankiausioms sąlygoms

Mūsų visiškai vandeniui nepralaidūs (WP) žiūronai, sukonstruoti panaudojant Japonijos pramoninį standartą (JIS) atitinkantį sandarinimą nuo aplinkos sąlygų, gali atlaikyti laikiną pamerkimą į vandenį iki 1 metro gylyje 5 minutes, o nuo visų aplinkos sąlygų apsaugoti (AW) modeliai gali atlaikyti aptaškymą vandeniu.

Sužinokite daugiau

waterproof binoculars

Rekomenduojami žiūronai jūrinei veiklai

Rinkitės visoms aplinkos sąlygoms atsparius, vandeniui nepralaidžius žiūronus iš plataus didinimo koeficientų asortimento.

Kitos veiklos

Atraskite visą mūsų žiūronų asortimentą ir gaukite reikiamos informacijos, kad galėtumėte išsirinkti sau tinkamus žiūronus.