Canon Camera

EOS M beveidrodiniai fotoaparatai

Turėdami šį kompaktišką, lengvą ir nedidelį DSLR kokybės fotoaparatą su keičiamais objektyvais, visada būsite pasiruošę.

Mažas,
bet kokybiškas

Kiekvieną akimirką gimsta puikios istorijos.
Tereikia patogaus fotoaparato, prie kurio jos galėtų netrukdomai atsiskleisti.
Canon Camera

EOS M50 Mark II

Kurkite puikios kokybės turinį savo žiūrovams ir papildykite jį savo kūrybiniais gabumais – tai gali būti nuotraukos, vaizdo įrašai ar tiesioginės transliacijos.

Canon Camera

Kas yra beveidrodinis fotoaparatas?

Skirtingai nei DSLR, kuriame naudojamas veidrodis šviesai į vaizdo ieškiklį atspindėti, beveidrodiniai fotoaparatai – kartais vadinami kompaktiniais fotoaparatais – neturi veidrodžio arba optinio vaizdo ieškiklio, todėl paprastai yra mažesni už DSLR fotoaparatus.

Kai brangus kiekvienas laisvas centimetras, „Canon EOS M“ beveidrodiniai fotoaparatai lanksčiai ir patogiai užtikrina aukštą filmuoto ir fotografuoto vaizdo kokybę. Juose naudojamas elektroninis vaizdo ieškiklis, kuris yra mažesnis ir lengvesnis, bet turi papildomų kūrybinių pranašumų.

Nuo APS-C modelių su mažesniais objektyvais iki viso kadro modelių, kuriuose dėl viso kadro jutiklio trumpo galinio fokusavimo atsiveria didelės galimybės kūrybiškumui, – visas EOS beveidrodinių fotoaparatų asortimentas skirtas geriausiems jūsų kūrybiniams sumanymams įgyvendinti.

Stulbinanti kokybė

Mūsų beveidrodiniai fotoaparatai pasižymi geriausiomis „Canon“ kompaktinių ir DSLR fotoaparatų savybėmis, todėl užtikrina puikios kokybės nuotraukas ir filmus, kuriuose gausu detalių, spalvų ir atmosferos – net fotografuojant prietemoje.

EF-M objektyvai

Patogūs nešioti, lengvi objektyvai, sukurti išskirtinai EOS M fotoaparatams Galite rinktis nuo itin plataus kampo iki teleobjektyvų ir mažyčių plokščiųjų objektyvų, kurie padės jums atskleisti savo kūrybiškumą.

Canon Camera

Ar galiu naudoti kitus objektyvus?

Naudodami mūsų beveidrodinį fotoaparatą, galite lengvai keisti jo objektyvus ir fotografuoti iš skirtingų perspektyvų. Galima naudoti ne tik išskirtinį universalių ir kompaktiškų EF-M objektyvų asortimentą, bet ir „Canon“ tvirtinimo adapterį EF-EOS M , kad galėtumėte rinktis iš gausybės 80 EF-S ir EF objektyvų DSLR fotoaparatams ir netgi tokių specializuotų objektyvų, kaip makrofotografijos arba išgaubto vaizdo objektyvas.

Kuri EOS sistema man tinkamiausia?

Raskite tobulą fotoaparatą, kuris atitiktų jūsų fotografavimo ir filmavimo stilių. Tiek mažo apšvietimo specialistams, tiek greito veiksmo superherojams – „Canon“ turi tobulą sprendimą kiekvienam.

Canon Camera

Jums taip pat gali būti įdomu...

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.