Canon PowerShot PX

Kompaktiniai skaitmeniniai

Canon PowerShot PX

Automatiškai įamžinkite svarbius savo gyvenimo įvykius. Šis protingas kompaktiškas fotoaparatas sumaniai komponuoja ir fotografuoja nuotraukas bei filmuoja vaizdo įrašus, kol jūs mėgaujatės akimirka.

Jau yra nauja programinė aparatinė įranga, į kurią įtraukta patobulinta sekimo pagelbiklio funkcija ir kelios kitos naudingos funkcijos. Atsisiųskite iš palaikymo puslapio.

Pamatykite, kaip „PowerShot PX“ veikia praktikoje

Eimear naudojo fotoaparatą „PowerShot PX“ savo jaunoje šeimoje. Pamatykite, kaip fotoaparatas fotografuoja ir filmuoja, kol pati Eimear dalyvauja veikloje su šeima.
Canon PowerShot PX

TECHNOLOGIJA

Užfiksuokite akimirką. Mėgaukitės akimirka

Žmonių ir gyvenimo akimirkų įamžinimą patikėkite fotoaparatui „PowerShot PX“, kuris automatiškai komponuoja nuotraukas ir vaizdo įrašus savo pasukamu ir pakreipiamu objektyvu, kol jūs mėgaujatės akimirka.

Canon PowerShot PX

Kadre dalyvauja visi – įskaitant jus

 • Nufotografuota išmaniuoju telefonu

  Fotografuojant šeimos nuotraukas visada kažkieno trūksta – fotografo. Jei tai jūs, gal yra būdas jums dalyvauti nuotraukoje?

 • Nufotografuota fotoaparatu „PowerShot PX“

  Mėgaukitės akimirkomis šeimoje ir įamžinkite daugybę nuotraukų, naudodami visiškai automatiškai valdomą fotoaparatą „PowerShot PX“.

Paprastas ir lengvas nešiotis

„PowerShot PX“ fotoaparatą galima nešiotis bet kur, dėl USB-C tipo įkrovimo ir integruotos „Wi-Fi“ ryšio jungties, kuria susiejamas jūsų išmanusis prietaisas. Norite daugiau valdymo? Tiesiog paprašykite – jį taip pat galima aktyvinti balsu. Tiesiog pasakykite „Hello Pixie, take a picture“ (Labas, Pixie, fotografuok), ir viskas bus atlikta nenaudojant rankų! Keturių balso komandų pakanka tokioms naudingoms funkcijoms, kaip filmavimas ir kitų žmonių aptikimas užfiksavimui.****

Canon PowerShot PX

Šypsenos. Juokas. Visų artimųjų išraiškos.

Geriausios šypsenų nuotraukos ne visada užfiksuojamos pozuojant, nors jos yra populiariausios. Fotoaparatas „PowerShot PX“ įamžina daugybę žvilgsnių ir mielų reakcijų, kurių gali nepavykti užfiksuoti patiems.
Canon PowerShot PX

PROGRAMĖLĖ

Sklandžiai veikia su išmaniojo telefono programėle.

Leiskite „Mini PTZ Cam“ kamerai pritaikytai „Connect“ programėlei siūlyti geriausias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Programėlė už jus atlieka varginantį puikių ir ne tokių puikių kadrų rūšiavimą.
Canon PowerShot PX

FUNKCIJA

Naudokite kaip bevielę internetinę kamerą

Fotoaparatą „PowerShot PX“ taip pat puikiai tinka naudoti kaip internetinę kamerą per naudingą ir naudojimą palengvinančią bevielės internetinės kameros paslaugų programą, pritaikytą „Mini PTZ Cam“ kamerai.


*Pritaikyta tik „Windows 10“ kompiuteriams

Canon PowerShot PX
Photographer looking down view finder

„Canon“ siekia, kad iki 2050 m. jų verslo veikloje išmetamas CO2 kiekis būtų lygus nuliui

Tai pasieksime vidutiniškai 3 % per metus pagerindami vienam produktui per CO2 gyvavimo ciklą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimo indeksą. Tai reikštų, kad iki 2030 m. CO2 lygis nuo 2008 m. sumažėtų 50 %. Mes pripažįstame, kad tai atitinka Paryžiaus susitarime nurodytą mažinimo lygį.

Mes ir toliau atliksime tikslines apžvalgas iš ilgalaikės perspektyvos, kurios yra būdas prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenėje kūrimo.

Techniniai duomenys

 • Pasukamas ir pakreipiamas priartinantis objektyvas

  340 ˚ pasukamas ir 110 ˚ pakreipiamas, 19–57mm priartinimo mastelį atitinkantis priartinantis objektyvas seka veiksmą ir puikiai komponuoja nuotraukas bei vaizdo įrašus

 • Užfiksuokite 11,7 megapikselių nuotraukas ir 60p „Full HD“ kokybės vaizdo įrašus

  Kokybiškas turinys, kurį branginsite dar daugelį metų

 • Įtaisytoji „Wi-Fi“ ryšio jungtis

  Prijungiamas prie bet kurio namų „Wi-Fi“ ryšio tinklo ir išmaniųjų įrenginių

 • USB-C įkrovimas

  Nesudėtingas įkrovimas, kad ir kur bebūtumėte

 • Objektų atpažinimas

  Pirmumo suteikimas konkretiems veidams

 • Aktyvinimas balsu

  Tiems atvejams, kai norite valdyti tikslią fiksavimo akimirką – tobulai tinka grupės nuotraukoms

 • Sujungiamas su jūsų skaitmeniniu gyvenimo būdu

  Paprasta susieti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais per „Wi-Fi“ ryšį ir „Bluetooth®“. Mūsų programėlė rodo visas nuotraukas ir vaizdo įrašus bei suskirsto juos į kategorijas

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot PX

Dėžės turinys

Lengvai pradėkite kurti su „PowerShot PX“. Turbūt jau turite suderinamą įkroviklį***, tad padėkite mums atlikti savo pareigą ir apsaugoti aplinką.

 • „PowerShot PX“

 • Sąsajos laidas

 • Naudotojo vadovas

  *Pateiktas kartu su svarbiausių priedų rinkiniu (galimas ne visuose regionuose): Įkroviklis maitinimui bei įkrovimui ir 16 GB „Micro SD“ kortelė.

Susiję straipsniai

Skaitykite pasakojimą apie tai, kaip „PowerShot PX“ fotoaparatas padeda įamžinti visus drauge laiką leidžiančius šeimos narius daugybėje nuotraukų ir vaizdo įrašų.

 • ŠEIMOS FOTOGRAFIJOS

  Be vargo fiksuokite akimirkas

  Naudodami „Canon PowerShot PX“ be vargo fiksuokite kasdienes akimirkas.

 • PORTRETŲ FOTOGRAFIJA

  Grupinė portretinė fotografija

  Keturi „Canon“ ambasadoriai dalijasi patarimais, kaip padaryti įspūdingas grupines nuotraukas.

 • PIRKĖJO VADOVAS

  „Canon“ kalėdinių dovanų vadovas

  Ieškokite puikių dovanų šeimai ir draugams šį dovanų sezoną.

 • Susiję gaminiai

  1. *„Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams.
  2. ** Reikalingas išmanusis įrenginys, turintis „Bluetooth“ 4.0 (arba naujesnę) versiją. Taip pat reikalingas išmanusis įrenginys, kuriame būtų naudojama operacinė sistema iOS 8.4 (arba naujesnė) arba „Android 5.0“ (arba naujesnė).
  3. *** Reikalinga USB C tipo jungtis su minimalia 5V / 1,5A galia įkrovimui arba 9V / 2A galia nuolatiniam maitinimui fotografuojant / filmuojant.
  4. **** Aktyvinimas balsu galimas ne visomis kalbomis. Yra 4 balso komandos iš konkrečių žodžių.