Canon Camera
Naujas

Kompaktiniai skaitmeniniai

„Canon PowerShot PX“

Automatiškai įamžinkite svarbius savo gyvenimo įvykius. Šis protingas kompaktiškas fotoaparatas sumaniai komponuoja ir fotografuoja nuotraukas bei filmuoja vaizdo įrašus, kol jūs mėgaujatės akimirka.

Pamatykite, kaip „PowerShot PX“ veikia praktikoje

Eimear naudojo fotoaparatą „PowerShot PX“ savo jaunoje šeimoje. Pamatykite, kaip fotoaparatas fotografuoja ir filmuoja, kol pati Eimear dalyvauja veikloje su šeima.
Canon Camera

TECHNOLOGIJA

Pristatome jūsų asmeninį fotografą

Žmonių ir gyvenimo akimirkų įamžinimą patikėkite fotoaparatui „PowerShot PX“, kuris automatiškai komponuoja nuotraukas ir vaizdo įrašus savo pasukamu ir pakreipiamu objektyvu, kol jūs mėgaujatės akimirka.

Canon Camera

Kadre dalyvauja visi – įskaitant jus

Paprastas ir lengvas nešiotis

„PowerShot PX“ fotoaparatą galima nešiotis bet kur, dėl USB-C tipo įkrovimo ir integruotos „Wi-Fi“ ryšio jungties, kuria susiejamas jūsų išmanusis prietaisas. Norite daugiau valdymo? Tiesiog paprašykite – jį taip pat galima aktyvinti balsu. Tiesiog pasakykite „Hello Pixie, take a picture“ (Labas, Pixie, fotografuok), ir viskas bus atlikta nenaudojant rankų! Keturių balso komandų pakanka tokioms naudingoms funkcijoms, kaip filmavimas ir kitų žmonių aptikimas užfiksavimui.****

Canon PowerShot PX

Šypsenos. Juokas. Visų artimųjų išraiškos.

Geriausios šypsenų nuotraukos ne visada užfiksuojamos pozuojant, nors jos yra populiariausios. Fotoaparatas „PowerShot PX“ įamžina daugybę žvilgsnių ir mielų reakcijų, kurių gali nepavykti užfiksuoti patiems.
Canon PowerShot PX

PROGRAMĖLĖ

Sklandžiai veikia su išmaniojo telefono programėle.

Leiskite „Mini PTZ Cam“ kamerai pritaikytai „Connect“ programėlei siūlyti geriausias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Programėlė už jus atlieka varginantį puikių ir ne tokių puikių kadrų rūšiavimą.
Canon PowerShot PX
Canon Camera

PIRKTI DABAR

Kai būsite pasirengę

Fotoaparatą „PowerShot PX“ galima įsigyti mūsų interneto parduotuvėje. Jei norite žvalgytis toliau, pateikite užsakymą ir atraskite, kuo ypatinga „Canon“, paprasčiausiai paspausdami toliau nurodytą nuorodą.

FUNKCIJA

Naudokite kaip bevielę internetinę kamerą

Fotoaparatą „PowerShot PX“ taip pat puikiai tinka naudoti kaip internetinę kamerą per naudingą ir naudojimą palengvinančią bevielės internetinės kameros paslaugų programą, pritaikytą „Mini PTZ Cam“ kamerai.


*Pritaikyta tik „Windows 10“ kompiuteriams

Canon Camera

Techniniai duomenys

 • Pasukamas ir pakreipiamas priartinantis objektyvas

  340 ˚ pasukamas ir 110 ˚ pakreipiamas, 19–57mm priartinimo mastelį atitinkantis priartinantis objektyvas seka veiksmą ir puikiai komponuoja nuotraukas bei vaizdo įrašus

 • Užfiksuokite 11,7 megapikselių nuotraukas ir 60p „Full HD“ kokybės vaizdo įrašus

  Kokybiškas turinys, kurį branginsite dar daugelį metų

 • Įtaisytoji „Wi-Fi“ ryšio jungtis

  Prijungiamas prie bet kurio namų „Wi-Fi“ ryšio tinklo ir išmaniųjų įrenginių

 • USB-C įkrovimas

  Nesudėtingas įkrovimas, kad ir kur bebūtumėte

 • Objektų atpažinimas

  Pirmumo suteikimas konkretiems veidams

 • Aktyvinimas balsu

  Tiems atvejams, kai norite valdyti tikslią fiksavimo akimirką – tobulai tinka grupės nuotraukoms

 • Sujungiamas su jūsų skaitmeniniu gyvenimo būdu

  Paprasta susieti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais per „Wi-Fi“ ryšį ir „Bluetooth®“. Mūsų programėlė rodo visas nuotraukas ir vaizdo įrašus bei suskirsto juos į kategorijas

Notification Imagee
Canon PowerShot PX

Dėžės turinys

Lengvai pradėkite kurti su „PowerShot PX“. Turbūt jau turite suderinamą įkroviklį***, tad padėkite mums atlikti savo pareigą ir apsaugoti aplinką.

 • „PowerShot PX“

 • Sąsajos laidas

 • Naudotojo vadovas

  *Pateiktas kartu su svarbiausių priedų rinkiniu (galimas ne visuose regionuose): Įkroviklis maitinimui bei įkrovimui ir 16 GB „Micro SD“ kortelė.

Susiję straipsniai

Skaitykite pasakojimą apie tai, kaip „PowerShot PX“ fotoaparatas padeda įamžinti visus drauge laiką leidžiančius šeimos narius daugybėje nuotraukų ir vaizdo įrašų.

 • Canon PowerShot PX

  STRAIPSNIS

  Diena su Eimear

  Pamatykite, kaip Eimear sekasi naudotis simpatiškuoju „PowerShot“ ir užfiksuoti daug puikių netikėtų akimirkų.

 • Susiję gaminiai

  1. *„Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams.
  2. ** Reikalingas išmanusis įrenginys, turintis „Bluetooth“ 4.0 (arba naujesnę) versiją. Taip pat reikalingas išmanusis įrenginys, kuriame būtų naudojama operacinė sistema iOS 8.4 (arba naujesnė) arba „Android 5.0“ (arba naujesnė).
  3. *** Reikalinga USB C tipo jungtis su minimalia 5V / 1,5A galia įkrovimui arba 9V / 2A galia nuolatiniam maitinimui fotografuojant / filmuojant.
  4. **** Aktyvinimas balsu galimas ne visomis kalbomis. Yra 4 balso komandos iš konkrečių žodžių.