PIRKĖJO VADOVAS

„Canon“ kalėdinių dovanų vadovas

Ieškokite puikių dovanų šeimai ir draugams šį dovanų sezoną!
Šeima švenčia ir dainuoja karaokę bei fotografuoja šią akimirką fotoaparatu „Canon PowerShot PX“.

Nesugalvojate, ką dovanoti kūrybingam žmogui? Jei ketinate nustebinti pažįstamą vaizdo tinklaraštininką ir padovanoti naują fotoaparatą arba fotografijos besimokančiam žmogui dovanoti geresnį viso kadro modelį, tikrai rasite tobulą dovaną išsamiame mūsų dovanų vadove.

Kai kuriems žmonėms sunku išrinkti dovaną, tačiau naujas technikos įrenginys gali būti kaip tik tai, ko ieško jums brangus žmogus. Surinkome geriausių „Canon“ dovanų pasiūlymus kiekvienam, kas mėgsta kurti, atsižvelgdami į įvairias finansines galimybes. Nuo vaizdo tinklaraštininko rinkinio iki pažangiausių beveidrodinių fotoaparatų – čia rasite aktualių rekomendacijų šeimai ir draugams.

Dovanos vaizdo ir ne vaizdo tinklaraštininkams bei turinio kūrėjams.

Pajūriu einantis ir save su „PowerShot G7 X Mark III“ filmuojantis vyras.

„Canon PowerShot G7 X Mark III“ ne tik nufilmuoja neįtikėtinus 4K vaizdo įrašus, bet ir padaro įspūdingas fotografijas. Įjungus RAW serijos režimą jis gali fotografuoti 20,1 MP nuotraukas iki 30 kadrų per sekundę ir užfiksuoti iki 70 vaizdų.

Moteris su vilnone kepure laiko prie akies „Canon EOS RP“.

26,2 MP „Canon EOS RP“ yra mažiausias ir lengviausias EOS fotoaparatas, bet jame daugybė kūrybinių funkcijų, taip pat ir HDR bei fotografavimokeliomis ekspozicijomis funkcija, tylusis režimas ir fokusavimo diapazonas ryškiems vaizdams priartinus.

Jei perskaitėte mūsų vadovą, skirtą vaizdo tinklaraštininkų „Canon“ fotoaparatams, jau žinote, kad „Canon PowerShot G7 X Mark III“ yra puiki dovana žmonėms, norintiems kurti kokybiškus vaizdo įrašus ir dalytis jais internete.

Jis kompaktiškas ir telpa į kišenę, kad ir kur eisite, bet turi didelį 1.0 tipo jutiklį ir nufilmuoja švarų 4K vaizdą. Jame net yra 3,5 mm mikrofono įvadas, leidžiantis prijungti išorinį stereo garso mikrofoną, pavyzdžiui, lengvą „Canon DM-E100“, tad padarysite švarų ir aiškų garso įrašą.

„PowerShot G7 X Mark III“ pasižymi 120 k./s, greita „Full HD“ vaizdo funkcija tolygiam sulėtintam vaizdui įrašyti, taip pat turi socialiniams tinklams tinkamą vertikalių vaizdo įrašų atkūrimo funkciją, tad atveria naujas kūrybiškas galimybes videografams. Jame net integruota tiesioginių vaizdo transliacijų galimybė.

„PowerShot G7 X Mark III“ lengva valdyti, nes jis turi intuityvų 3-jų colių jutiklinį ekraną, kurį galima apversti 180 laipsnių rengiant vaizdo tiklaraščius. Kad būtų dar lengviau valdyti viena ranka, yra lengvas „Canon Tripod Grip HG-100TBR“, kuris valdomas belaidžiu nuotoliniu būdu ir turi patogų mikrofono laikiklį ir tvirtą trikojį, jei reikia didesnio stabilumo.

Jei asmuo, kuriam perkate, nori fotoaparato su keičiamais objektyvais, tuomet „Canon EOS RP“ jam bus puikus kūrybos įrankis. Jis taip pat sukuria iki 4K raišką ir turi lygaus bei tikslaus „Dual Pixel CMOS“ automatinio fokusavimo funkciją, naudojamą filmuojant „Full HD“ vaizdo įrašus.

„Canon RF 16mm F2.8 STM“ yra puikus objektyvas, tinkamas rengti vaizdo tinklaračių įrašams su „EOS RP“. Ypač plačiame vaizde matyti daug detalų, o plati f/2.8 diafragma leidžia sukurti kinematografinį įspūdį. Be to, jis turi labai tyliai veikiantį fokusavimo variklį, todėl mažiau tikėtina, kad mikrofonas užfiksuos jo garsą darant vaizdo įrašą.

Dovanos fotografams, norintiems pereiti prie viso kadro modelio

Moteris pilku megztiniu laiko „Canon EOS 6D Mark III“ fotoaparatą.

„Canon EOS 6D Mark II“ padės jums žengiant toliau kūrybinėje kelionėje ir puikiai tinka fotografuoti portretams, peizažams ir net daryti vaizdo įrašams.

Vyras laiko „Canon EOS R6“ ir reguliuoja parametrus ekrane.

„Canon EOS R6“ pristato pažangiausias technologijas, kaip antai tylų 20 k./s filmavimą ir korpuse įmontuotą vaizdo stabilizatorių, teikiantį iki 8 stabilizavimo sustojimų naudojant įvairius objektyvus. Jame taip pat yra pažangi „Dual Pixel CMOS AF II“ fokusavimo funkcija, galinti automatiškai sekti žmogaus akis.

Puiki galimybė tiems, kurie nori pereiti prie viso kadro modelių – tai „Canon EOS 6D Mark II“. Šį klasikinį skaitmeninį SLR papildo plataus asortimento „Canon“ EF objektyvai, jame daugybė naudingų technologijų, įskaitant 45 kryželio tipo AF taškus, padedančius tiksliai fokusuoti, integruotą GPS ir pakreipiamą LCD jutiklinį ekraną. Naudojamas su daugiafunkciu objektyvu, pavyzdžiui, „Canon EF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM“, turinčiu optinio vaizdo stabilizavimo funkciją ir universalų židinio diapazoną, „EOS 6D Mark II“ idealiai tinka pradedant daryti viso kadro DSLR nuotraukas.

Patogus pradedantiems, bet turintis daugybę kūrybinių funkcijų, „Canon EOS RP“ – tai beveidrodinis fotoaparatas, kuriuo galėsite daryti sudėtingesnes nuotraukas. Fotoaparato viso kadro jutiklis leidžia lengvai padaryti profesionaliai atrodančius gylio fokusavimo efektus portretams ir priartinti vaizdą, o pažangus RF apsodas atveria naują viso kadro vaizdo kokybės lygmenį.

Nebrangiausias „Canon EOS R“ sistemos beveidrodinių fotoaparatų šeimos aparatas „EOS RP“ yra puikus įrankis norint pradėti naudoti didelio našumo „Canon RF“ objektyvus. Geriausi, kokius tik esme sukūrę, „Canon“ objektyvai, perteikiantys neįtikėtinai kokybišką, iki tol nepasiekiamo lygio vaizdą – pažvelkite į lengvą „Canon RF 800mm F11 IS STM“ ypač didelio artinimo objektyvą, jis puikiai tinka pradedantiems laukinės gamtos fotografams, arba į universalų „Canon RF 50mm F1.8 STM“ neįtikėtiniems plačios diafragmos kadrams.

„Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“ – tai puikus papildomas objektyvas aparatui „EOS RP“, jis tinka viskam – nuo plačių peizažų, iki portretinių (nuo galvos iki pečių) nuotraukų, padaromų nekeičiant objektyvų.

Veiksmingesnis „Canon RF 24-105mm F4L IS USM“ pasižymi profesionalia L serijos konstrukcijos kokybe ir nuolatine f/4 maksimalia diafragma, suteikiančia nekintantį išlaikymą net, kai objektyvu artinama. Jis ypač tinka naudoti su viso kadro beveidrodiniu „Canon EOS R6“ fotoaparatu sudėtingesnėms temoms. Jis geba fotografuoti ypač didele 20 kadrų per sekundę sparta ir turi išmanią AF sistemą, galinčią atpažinti ir sekti akis, veidus ir gyvūnus, todėl su EOS R6 lengviau nei bet kada įamžinsite nuostabius veiksmo kadrus.

„Canon“ dovanos šeimos akimirkoms įamžinti ir viduje, ir lauke!

Megztą kepurę dėvinti mergina žiūri pro fotoaparato „Canon PowerShot ZOOM“ vaizdo ieškiklį.

Naudodami paprastą „Canon PowerShot ZOOM“ galite suformuoti kadrą ir nufotografuoti vos per kelias sekundes.

Du „Canon PowerShot PX“ – vienas juodas, kitas baltas – ant šventiškai papuošto stalo.

„Canon PowerShot PX“ turi 19–57 mm priartinantį objektyvą, kurį galima pasukti 340° ir pakreipti 110°, todėl jis gali automatiškai komponuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus proceso metu. Kad būtų patogiau, jame yra balso aktyvinimo ir objekto atpažinimo funkcijos, taip pat integruotos „Wi-Fi“ ir lengvo USB-C įkrovimo funkcijos.

„Canon EOS 850D“ – tai puikus universalus fotoaparatas nepakartojamoms šeimos akimirkoms įamžinti neįtikėtinai ryškiose 24,1 MP nuotraukose arba įspūdinguose 4K filmų klipuose. Modernia automatinio fokusavimo sistema su 45 kryželio tipo AF taškais užtikrinama, kad greitai judantys objektai visada būtų fokusuoti, o naudojat šį fotoaparatą su vaizdo stabilizavimo objektyvu, kaip antai „Canon EF 16-35mm F4L IS USM“, lengviau padarysite ryškius kadrus šeimos iškylose į gamtą.

Jei reikia dar tobulesnių funkcijų, rinkitės „Canon EOS 90D“. Tai aukštų specifikacijų skaitmeninis SLR, galintis daryti didelės skyros 32,5 MP nuotraukas iki 10 kadrų per sekundę. Kaip ir EOS 850D, juo galima įrašyti 4K vaizdo įrašus, be to, jame integruotas „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“, kad būti lengva dalytis vaizdais žinutėse ir socialiniuose tinkluose, taip pat valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu, kurti nepaprastas šeimos asmenukes, naudojantis programėle „Canon Camera Connect“ savo išmaniajame telefone.

„EOS 850D“ ir „EOS 90D“ yra lengvi, todėl juos patogu neštis visur, tačiau norėdami naudoti šeimai, rinkitės „Canon PowerShot PX“. Šis sumaniai padarytas kompaktinis fotoaparatas gali automatiškai sekti veiksmą ir kurti nuotraukas bei vaizdo įrašus, naudodamas savo specialius pakreipiamus objektyvus. Šis fotoaparatas taip pat gali išskirti iš aplinkos tam tikrus veidus bei turi aktyvinimo balsu funkciją, todėl jį naudoti neįtikėtinai lengva.

Jei pažįstate vaizdo įrašų entuziastą, jam tiks delno dydžio „Canon PowerShot ZOOM“. Išskirtinis monokulinis aparatas turi priartinimo funkcijas, kurios greitai perjungiamos iš 100 mm į 400 mm, ir skaitmeniškai patobulintą 800 mm galimybę fotografuoti kadrą užpildančius tolimus objektus. Tai puikus pasirinkimas vaizdo įrašams ir nuotraukoms daryti lauke, ypač fotografuojant laukinę gamtą.

Dovanokite savo artimiesiems per šias šventes tai, kas sustiprins jų kūrybiškumą.Autorius: Marcus Hawkins

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai