PIRKĖJO VADOVAS

„Canon“ kalėdinių dovanų vadovas

Ieškokite puikių dovanų šeimai ir draugams šį dovanų sezoną!
„Canon SELPHY CP1500“ apvyniotas raudona juostele. Aplink jį matyti šviečianti girlianda.

Nesugalvojate, ką dovanoti Kalėdoms kūrybingam žmogui? „Canon“ jums padės. Jei ieškote unikalių dovanų fotografui ar tiesiog norite nustebinti pažįstamą vaizdo tinklaraštininką ir padovanoti naują fotoaparatą arba fotografijos besimokančiam žmogui dovanoti geresnį viso kadro modelį, tikrai rasite tobulą dovaną išsamiame mūsų dovanų vadove.

Kai kuriems žmonėms sunku išrinkti dovaną, tačiau naujas technikos įrenginys gali būti kaip tik tai, ko ieško jums brangus žmogus. Surinkome geriausių „Canon“ dovanų pasiūlymus kiekvienam, kas mėgsta kurti, atsižvelgdami į įvairias finansines galimybes. Nuo vaizdo tinklaraščių kūrimo rinkinio ir pažangiausių beveidrodinių fotoaparatų iki „Canon“ objektyvų, suteikiančių galimybę fiksuoti pasaulį naujais jaudulį keliančiais naujais būdais – tikrai rasite keletą geriausių dovanų šeimos nariams ir draugams. Įspėjame: tikėtina, kad ir jūs pats taip pat galite rasti įkvepiančių idėjų savo norų sąrašui.

Dovanos vaizdo ir ne vaizdo tinklaraštininkams bei turinio kūrėjams.

Dvi moterys filmuojasi vaizdo tinklaraščių fotoaparatu „Canon PowerShot V10“ priešais kalėdinę eglutę, papuoštą šviečiančiomis girliandomis.

Dėl paprastų „Canon PowerShot V10“ valdiklių, kompaktiškos konstrukcijos ir visiškai automatizuotų režimų lengva pradėti kurti vaizdo tinklaraščius. Jei pažįstate žmogų, jau turintį „PowerShot V10“, yra puikių fotoaparatui skirtų priedų: mikrofonas „Canon DM-E100“ ir trikojis-rankena HG-100TBR.

Rožiniu kombinezonu vilkinti moteris filmuoja gėlių ekspoziciją fotoaparatu „Canon EOS R50“.

Fotoaparate EOS R50 įdiegta daugybė kūrybinių funkcijų, kurias verta išbandyti. Jame įdiegta fokusavimo skirtingų parametrų serija ir gylio komponavimas, skirtas fotografuoti, pavyzdžiui, stambiu planu ypač detaliai, ir kūrybinė skirtingų parametrų serijos funkcija, leidžianti sujungti kelis vaizdus, kad galėtumėte pasirinkti mėgstamiausius.

Jei perskaitėte mūsų vadovą, skirtą vaizdo tinklaraštininkų „Canon“ fotoaparatams, jau žinote, kad „Canon PowerShot V10“ yra puiki dovana žmonėms, norintiems kurti kokybiškus vaizdo įrašus ir dalytis jais internete.

Fotoaparatas yra kompaktiškas ir telpa į kišenę, kad ir kur eisite, tačiau turi didelį 1,0 col. tipo jutiklį ir nufilmuoja švarius 4K UHD vaizdo įrašus. Jame yra įmontuoti stereofoniniai mikrofonai, tačiau taip pat yra 3,5 mm mikrofono įvadas, leidžiantis prijungti išorinį stereofoninį mikrofoną, pavyzdžiui, lengvą „Canon DM-E100“, tad padarysite švarų ir aiškų garso įrašą.

Taip pat yra ypač plataus kampo objektyvas, prilygstantis 19 mm viso kadro fotoaparate, tad galite užfiksuoti daugiau vaizdo kadre, o dėl patobulinto vaizdo stabilizavimo galėsite filmuoti stabilumu pasižyminčius vaizdus net ir vaikščiodami. Jame netgi integruota tiesioginio srautinio perdavimo funkcija, taip pat fotoaparatą galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant programėlę „Canon Camera Connect“.

„PowerShot V10“ lengva valdyti dėl intuityvaus 5 cm jutiklinio ekrano, kurį galima pasukti 180° kampu į viršų kuriant vaizdo tinklaraščius. Jo įtaisytąjį stovą galima reguliuoti taip, kad būtų galima fotografuoti tiek iš žemai, tiek iš aukštai, be to, jame sumontuotas standartinio trikojo tvirtinimo įtvaras. Kad būtų dar lengviau valdyti viena ranka, yra lengvas „Canon Tripod Grip HG-100TBR“, kuris valdomas belaidžiu nuotoliniu būdu ir turi patogų mikrofono laikiklį ir tvirtą trikojį, jei reikia didesnio stabilumo.

Jei asmuo, kuriam perkate, nori fotoaparato su keičiamais objektyvais, tuomet „Canon EOS RP“ jam bus puikus kūrybos įrankis. Jis taip pat sukuria iki 4K raišką ir turi lygaus bei tikslaus „Dual Pixel CMOS“ automatinio fokusavimo funkciją, naudojamą filmuojant „Full HD“ vaizdo įrašus.

„Canon RF 16mm F2.8 STM“ yra puikus objektyvas, tinkamas kurti vaizdo tinklaraščius su EOS RP. Ypač plačiame vaizde matyti daug detalų, o plati f/2.8 diafragma leidžia sukurti kinematografinį įspūdį. Be to, jis turi labai tyliai veikiantį fokusavimo variklį, todėl mažiau tikėtina, kad mikrofonas užfiksuos jo garsą darant vaizdo įrašą.

„Canon EOS R50“, galbūt, yra tobulas beveidrodinis fotoaparatas rimtiems turinio kūrėjams – turi funkcijų, kurias galima rasti pažangesniuose „Canon EOS R“ sistemos fotoaparatuose. Tačiau jis yra kompaktiškas, lengvas ir paprastas naudoti tiems, kurie labiau pripratę fotografuoti išmaniuoju telefonu.

Fotoaparatu EOS R50 nufilmuoti vaizdo įrašai atrodo fantastiškai. Jo 4K UHD filmuota medžiaga perdiskretizuojama iš 6K, kad būtų užtikrinta geresnė kokybė nei standartinio 4K vaizdo įrašo, o „Dual Pixel CMOS AF“ atlieka visą sudėtingą darbą, kad viskas būtų ryšku. Fotoaparatą taip pat galima naudoti kaip internetinę vaizdo kamerą, skirtą tikroviškiems vaizdo skambučiams ar vaizdo transliacijoms, nes naudojant sukiojamą jutiklinį ekraną galima lengvai filmuoti iš kūrybiškai parinktų kampų.

Dovanos fotografijos mylėtojams, norintiems pereiti prie viso kadro modelio

Moteris stovi ant tilto, laiko fotoaparatą „Canon EOS R8“ ir žiūri į ekraną nugarėlėje.

„Canon EOS R8“ ne tik filmuoja kinematografiškus 4K vaizdo įrašus, bet ir įrašo prabangiai atrodančius sulėtinto vaizdo „Full HD“ įrašus iki 180p raiška.

Rankų pora laiko fotoaparatą „Canon EOS RP“, o atlenktame sukiojamame jutikliniame ekrane matyti priešais langą ir plytų sieną stovintis asmuo.

26,2 MP „Canon EOS RP“ yra mažas ir lengvas viso kadro EOS fotoaparatas, bet jame yra daugybė kūrybinių funkcijų, įskaitant HDR bei fotografavimą su daugybinėmis ekspozicijomis, tylųjį režimą ir fokusavimo skirtingų parametrų seriją, kad būtų galima užfiksuoti ryškius vaizdus stambiu planu.

Puikus variantas norintiems pereiti prie viso kadro modelių – „Canon EOS R8“. Šį lengvą 24,2 MP beveidrodinį fotoaparatą palaiko platus „Canon“ RF objektyvų asortimentas ir jame įdiegtos naudingos technologijos, įskaitant žaidimo taisykles keičiantį „Dual Pixel CMOS AF II“ fokusavimą su išmaniuoju objektų aptikimu ir sekimu. Ši funkcija gali automatiškai rasti ir sekti daugybę skirtingų objektų, įskaitant žmones, šunis, paukščius, automobilius ir lėktuvus, iki pat kadro krašto.

EOS R8 taip pat yra daug pažangių vaizdo įrašams skirtų funkcijų, pvz., funkcija „Zebras“, fokusavimo maksimizavimas ir netikrų spalvų indikatorius, padedančių pasiekti profesionaliau atrodančių rezultatų.

Patogus pradedantiems, bet turintis daugybę kūrybinių funkcijų, „Canon EOS RP“ – tai beveidrodinis fotoaparatas, kuriuo galėsite daryti sudėtingesnes nuotraukas. Fotoaparato viso kadro jutiklis leidžia lengvai padaryti profesionaliai atrodančius gylio fokusavimo efektus portretams ir priartinti vaizdą, o pažangus RF apsodas atveria naują viso kadro vaizdo kokybės lygmenį.

Įperkamiausias „Canon EOS R“ sistemos viso kadro beveidrodinių fotoaparatų šeimos aparatas EOS RP yra puikus įrankis norint pradėti naudoti didelio našumo „Canon RF“ objektyvus. Geriausi, kokius tik esame sukūrę, „Canon“ objektyvai, perteikiantys neįtikėtinos, iki šiol nepasiekiamo lygio vaizdo kokybės vaizdą – pažvelkite į lengvą „Canon RF 800mm F11 IS STM“ ypač didelio artinimo objektyvą, puikiai tinkantį pradedantiems laukinės gamtos fotografams, arba į universalųjį „Canon RF 50mm F1.8 STM“ neįtikėtiniems plačios diafragmos kadrams.

„Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“ – tai puikus papildomas objektyvas fotoaparatui EOS RP, jis tinka viskam – nuo plačių peizažų, iki portretinių (nuo galvos iki pečių) nuotraukų, padaromų nekeičiant objektyvų.

Jei reikia efektyvesnio objektyvo, „Canon RF 24-105mm F4L IS USM“ pasižymi profesionalia L serijos konstrukcijos kokybe ir nuolatine f/4 maksimalia diafragma, suteikiančia nekintančią ekspoziciją net tada, kai objektyvu keičiamas mastelis.

„Canon“ dovanos šeimos akimirkoms įamžinti ir viduje, ir lauke!

Besišypsanti moteris laiko prie veido „Canon EOS R100“, kad užfiksuotų šeimos nuotrauką sode.

„Canon EOS R100“ turi naudingų meniu, kuriuose pateikiami nurodymai, ir funkciją „Creative Assist“, todėl fotoaparatu lengva pradėti fotografuoti. Jei telefoną prijungsite prie fotoaparato, galėsite pasirinkti, kad fotografuojant ar filmuojant nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų automatiškai siunčiami į telefono biblioteką.

Du „Canon PowerShot PX“ – vienas juodas, kitas baltas – ant šventiškai papuošto stalo.

„Canon PowerShot PX“ turi 19–57 mm priartinantį objektyvą, kurį galima pasukti 340° ir pakreipti 110°, todėl jis gali automatiškai komponuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus proceso metu. Kad būtų patogiau, jame yra balso aktyvinimo ir objekto atpažinimo funkcijos, taip pat integruotos „Wi-Fi“ ir lengvo USB-C įkrovimo funkcijos.

„Canon EOS R100“ – puikus universalus fotoaparatas nepakartojamoms šeimos akimirkoms įamžinti neįtikėtinai ryškiose 24,1 MP nuotraukose arba įspūdinguose 4K filmų klipuose. Sudėtinga „Dual Pixel CMOS“ automatinio fokusavimo sistema užtikrina, kad greitai judantys objektai visada bus sufokusuoti, o naudodami šį fotoaparatą su vaizdo stabilizavimo objektyvu, kaip antai „Canon RF 18-45mm F4.5-6.3 IS STM“, lengviau padarysite ryškius kadrus šeimos iškylos į gamtą metu.

Šiais prisiminimais taip pat lengva dalytis. Fotoaparate yra „Wi-Fi“ ryšys, todėl galima lengvai pridėti nuotraukų prie žinučių arba paskelbti jas socialiniuose tinkluose, taip pat nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą ir sukurti fantastiškas šeimos asmenukes per išmaniajame telefone įdiegtą programėlę „Canon Camera Connect“.

Dar vienas šeimai tinkamas variantas yra „Canon PowerShot PX“. Šis sumaniai padarytas kompaktinis fotoaparatas gali automatiškai sekti veiksmą ir kurti nuotraukas bei vaizdo įrašus, naudodamas savo specialius pakreipiamus objektyvus. Šis fotoaparatas taip pat gali išskirti iš aplinkos tam tikrus veidus bei turi aktyvinimo balsu funkciją, todėl jį naudoti neįtikėtinai lengva.

Jei pažįstate vaizdo įrašų entuziastą, jam tiks delno dydžio „Canon PowerShot ZOOM“. Išskirtinis monokulinis aparatas turi priartinimo funkcijas, kurios greitai perjungiamos iš 100 mm į 400 mm, ir skaitmeniškai patobulintą 800 mm galimybę fotografuoti kadrą užpildančius tolimus objektus. Tai puikus pasirinkimas vaizdo įrašams ir nuotraukoms daryti lauke, ypač fotografuojant laukinę gamtą.

Kompaktiškas spausdintuvas, pvz., „Canon SELPHY CP1500“, užbaigia kūrybą skatinantį kalėdinį fotografijai skirtą paketą. Šis belaidis modelis išspausdina ryškius atviruko dydžio spaudinius vos per 41 sekundę, todėl puikiai tinka įteikti tebevykstančio šeimos susibūrimo prisiminimą. Albume saugomi spaudiniai išlieka iki 100 metų1, todėl ateities kartos taip pat galės išgyventi šias akimirkas.

Dovanokite savo artimiesiems per šias šventes tai, kas sustiprins jų kūrybiškumą.

Marcus Hawkins
  1. Kai laikomos albume. Atliekant paspartintą testavimą, darant prielaidą, kad temperatūra – 23 °C/73,4 °F, drėgmė – 50 %.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai