Rinkinys

4 priežastys, kodėl tikras fotoaparatas gali padėti kurti geresnes nuotraukas

Svarbios progos nusipelno būti įamžintos nuostabiomis nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Paprastas naudoti ir puikios vaizdo kokybės EOS R100 tinkamai užfiksuos ypatingas jūsų akimirkas.
Fotoaparatas „Canon EOS R100“ ant nuotraukų albumo, šalia, ant medinio stalo, guli šeimos nuotraukos.

Susitikimo su draugais ir šeima džiaugsmas, svarbus gimtadienis arba pirmieji jūsų vaiko žingsniai – kai kurios akimirkos nusipelno daugiau nei momentinė nuotrauka išmaniuoju telefonu.

Bet tikrai nenorite nuolat nerimauti, kaip sukurti kokybišką nuotrauką ar vaizdo įrašą. Toks fotoaparatas kaip „Canon EOS R100“ gali atlikti visą sunkų darbą už jus pasitelkdamas automatines funkcijas, kūrybinius filtrus ir režimą „Creative Assist“, todėl visą dėmesį galėsite skirti norimai įamžinti progai ir būti tikri, kad rezultatai bus fantastiški.

Tai idealus sprendimas tiems, kurie nori ir išmaniesiems telefonams būdingo naudojimo paprastumo, ir fotoaparatams būdingos puikios vaizdo kokybės bei kūrybinio lankstumo. Štai svarbiausios priežastys, dėl kurių turėtumėte pereiti prie įsimintinoms akimirkoms fiksuoti tinkamo fotoaparato.

1. Įspūdinga vaizdo kokybė

Žmogus deda fotoaparatą „Canon EOS R100“ ant „Canon“ trikojo-rankenos norėdamas fotografuoti vaiką su gimtadienio tortu.

„Canon EOS R100“ idealiai tinka pačioms svarbiausioms progoms užfiksuoti ir užtikrina puikų ryškumą bei įspūdingą detalumą, reikalingą dideliems ir kokybiškiems spaudiniams. © Gary Morrisroe

Besišypsanti šeima aplink 65-ojo gimtadienio tortą su žvakutėmis, fotografuota fotoaparatu „Canon EOS R100“.

Didesnis jutiklis padeda geriau fotografuoti prietemoje. Fotografuota su „Canon EOS R100“ ir objektyvu „Canon RF 16mm F2.8 STM“, nustatymai: 1/64 sek., f/3,5 ir ISO 1600. © Gary Morrisroe

Svarbiausia visada yra vaizdo kokybė. Fotoaparato „Canon EOS R100“ 24,1 MP APS-C jutiklis gerokai didesnis už jutiklį išmaniojo telefono kameroje, todėl išgaunami ryškesni ir mažiau iškraipyti detalūs vaizdai – galite juos apkirpti arba spausdinti nuotraukas dideliu formatu.

Didesnį jutiklį pasiekia daugiau šviesos, todėl pagerėja vaizdo kokybė fotografuojant prietemoje. Be to, galite geriau valdyti lauko gylį (kokia vaizdo dalis fokusuojama ryškiai) ir išgauti autentišką „bokeh“ (fono suliejimo) efektą.

Telefonų kameros gali skaitmeniniu būdu atkurti mažo lauko gylio efektą, bet skaičiavimo algoritmams dažnai sunku apdoroti sudėtingas scenas, todėl kartu su fonu suliejamos plaukų sruogos ar akinių rėmeliai. Nuo dingstančių vaizdo dalių iki dėmėmis paslėptų detalių – išmaniųjų telefonų jutikliai tiesiog negali varžytis su didesniu EOS R100 jutikliu.

EOS R100 objektyvus galima keisti, jis suderinamas su plačiu „Canon“ RF ir RF-S objektyvų asortimentu, įskaitant pradedantiesiems portretistams skirtus variantus. Optinis priartinimas, kai vaizdas fiziškai didinamas naudojant objektyvą, o ne elektroniniu būdu, taip pat užtikrina pastebimai geresnę vaizdo kokybę, kai norite priartinti vaizdą fotografuodami vestuves, diplomų įteikimą ar sporto rungtynes.

2. Naudingos technologijos ir automatiniai režimai

Žmogus laiko fotoaparatą „Canon EOS R100“ norėdamas fotografuoti du šeimos narius, kurie matomi iš nugaros.

„Canon“ režimu „Creative Assist“ galima greitai koreguoti fono suliejimą, ryškumą ir kontrastą tiesiog pastumiant slankiklį. © Gary Morrisroe

Tikras fotoaparatas suteikia daugiau kontrolės, bet kartais, jei norite visiškai mėgautis akimirka, galite pasitikėti technologijomis ir perduoti visą sunkų darbą automatiniams EOS R100 režimams.

Specialių scenų režimai apima portreto, kraštovaizdžio ir nakties scenas, taip pat yra tylusis režimas miegantiems kūdikiams arba mokinių vaidinimams fotografuoti. Kad nuotraukos atrodytų kitaip, galite naudoti kūrybinius filtrus, įskaitant nespalvoto vaizdo, žuvies akies ir miniatiūros efektus.

Kurti geresnes nuotraukas fotoaparatu EOS R100 bus lengviau naudojantis tinklelio linijomis ir elektroniniais gulsčiukais, padedančiais rasti tobulą kompoziciją, be to, yra režimas „Creative Assist“ su daugybe efektų, filtrų ir spalvų koregavimo įrankių, todėl galėsite redaguoti nuotraukas išgaudami savitą stilių ir pasiekti puikių rezultatų neįvaldę sudėtingų fotoaparato nuostatų.

Jei norite sužinoti daugiau apie fotografavimą, EOS R100 yra pirmasis EOS R sistemos fotoaparatas, turintis baltą meniu su režimų vadovu ir funkcijų vadovu, kuriuose pateikiama naudingos informacijos apie pasirinktą režimą ar funkciją.

3. Itin ryškus fokusavimas ir sulėtintas vaizdo įrašas

Besišypsantis vaikas važiuoja triračiu tarp besijuokiančių senelių, sėdinčių prie lauko baseino. Fotografuota fotoaparatu „Canon EOS R100“.

„Canon“ DIGIC 8 procesorius leidžia EOS R100 pasiekti viską – nuo 4K vaizdo įrašymo iki 6,5 k./s fotografavimo serijomis ir dar daugiau. Fotografuota su „Canon EOS R100“ ir objektyvu „Canon RF 50mm F1.8 STM“, nustatymai: 1/1300 sek., f/3,5 ir ISO 400. © Gary Morrisroe

Dvi rankos laiko fotoaparatą „Canon EOS R100“, nukreiptą į ateinantį mažylį.

Pasirinkus veidų aptikimo ir sekimo režimą, fotoaparatas automatiškai fokusuoja arčiausiai fotoaparato esančią akį. Naudodamiesi AF sistema, lengvai aptinkančia ir sekančia žmones, galite ramiai fotografuoti žinodami, kad svarbiausią akimirką vaizdas bus sufokusuotas taip, kaip reikia. © Gary Morrisroe

„Canon“ DIGIC 8 procesorius suteikia daug įspūdingų EOS R100 funkcijų. „Dual Pixel CMOS“ AF technologija užtikrina itin ryškų fokusavimą, o akių aptikimo AF ir veidų aptikimo bei sekimo režimai gali išmaniai aptikti veidą arba arčiausiai fotoaparato esančią akį ir užfiksuoti židinį greičiau nei per sekundę. EOS R100 gali visa tai padaryti esant vos -4 EV apšvietimui – iš esmės jis prilygsta mėnulio šviesai.

EOS R100 gali filmuoti ne tik 4K vaizdo įrašus, bet ir „Full HD“ įrašus 60 k./s sparta (120 k./s sparta pasirinkus HD). Galimybė filmuoti didesniu kadrų dažniu reiškia, kad galite lėtinti įrašą ir kurti sulėtintus ypatingų akimirkų įrašus.

4. Jungtis su išmaniuoju telefonu ir debesija

Žmogus laiko fotoaparatą „Canon EOS R100“ šalia išmaniojo telefono, tas pats vaizdas rodomas fotoaparato ekrane ir programėlėje „Canon Camera Connect“ telefone.

Programėlė „Canon Camera Connect“ suteikia galimybę greitai ir lengvai perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir bendrinti juos su šeima ar draugais.

Kai gausite fotoaparatą, būtinai atsisiųskite programėlę „Canon Photo Companion“, kuri padės nustatyti fotoaparatą ir jo funkcijas.

„Canon EOS R100“ nuostabus tuo, kad gali veikti bendradarbiaudamas su išmaniuoju telefonu, todėl galėsite išnaudoti geriausias abiejų įrenginių savybes. Su EOS R100 galite kurti vaizdus ir vaizdo įrašus kaip profesionalai, o tada naudodami nemokamą programėlę „Canon Camera Connect“ atsisiųsti juos į išmanųjį telefoną ir pasidalyti su draugais ir šeima arba socialiniuose tinkluose.

„Canon Camera Connect“ taip pat suteikia galimybę valdyti EOS R100 nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną, o tai naudinga, kai norite suburti žmones grupinei nuotraukai.

EOS R100 taip pat suderinamas su „Canon“ žiniatinklio saugyklos platforma image.canon – fotoaparate integruotu „Wi-Fi“ ryšiu galite įkelti vaizdus į debesį ir saugiai juos laikyti ar bendrinti socialiniuose tinkluose.

Vos 356 g sveriantis „Canon EOS R100“ yra vienas lengviausių fotoaparatų su keičiamais objektyvais, be to, jis pakankamai mažas, kad galėtumėte jį neštis bet kur. Jo naudojimas paprastas ir intuityvus – tai didelis žingsnis pirmyn nuo išmaniojo telefono, leidžiantis ypač kokybiškai fiksuoti tobulas gyvenimo akimirkas. Tad, kai norėsite įamžinti ypatingus prisiminimus, fotografuokite fotoaparatu, o ne išmaniuoju.


Autoriai: Jeff Meyer ir Sarah Bakkland

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • FOTOGRAFIJOS PAGRINDAI

  Kaip pradėti fotografuoti

  Norite pereiti nuo išmaniojo telefono prie fotoaparato? Mūsų fotografijos vadove pradedantiesiems rasite viską, ko reikia pradžiai.

 • FOTOGRAFIJOS PAGRINDAI

  Kaip pasirinkti objektyvą?

  Viskas, ką jums reikia žinoti apie objektyvus – nuo objektyvų tipų iki funkcijų, kurių galima tikėtis.

 • FOTOGRAFIJOS PAGRINDAI

  Kaip sukurti stulbinamą „bokeh“

  Vadovaudamiesi šiais patarimais ir gudrybėmis, galėsite gražiai sulieti foną savo nuotraukose.

 • PAGRINDAI

  Fotografavimas spausdinimui

  Septyni pagrindiniai patarimai, kaip įamžinti prisiminimus, kad būtų galima juos išsaugoti išspausdinus.