NEŠIOJAMIEJI FOTOAPARATAI

Pažinkite pasaulį iš arti su „Canon PowerShot ZOOM“

Mažas, lengvas ir galingai artinantis – sužinokite, kaip šis kišeninis fotoaparatas gali padėti pamatyti daugiau.
Megztą kepurę dėvinti mergina sėdi su savo tėvais miške ir visi trys žiūri į kažką už kadro, jos tėvui naudojant „Canon PowerShot ZOOM“.

Su „Canon PowerShot ZOOM“ gamtos mylėtojai, turistai ir sporto gerbėjai gali atsidurti pačiame įvykių centre. Kišeninio dydžio monokulinės formos fotoaparatu, kurio optinis artinimas atitinka 100 mm, 400 mm, o skaitmeninis artinimas – 800 mm, galėsite fotografuoti iš didelio atstumo ir kartu mėgautis akimirka.

„Canon PowerShot ZOOM“ – tai įdomus ir paprastas naudoti fotoaparatas visiems, kas nori priartinti toli esantį vaizdą ir nepasiekia to su savo išmaniaisiais telefonais ar mobiliaisiais įrenginiais. Tai idealus pasirinkimas fotografams mėgėjams ir šeimoms. Katy Stern, šeimos kelionių tinklaraščio „Otis and Us“ autorė, aprašanti savo nuotykius lauke, išbandė „Canon PowerShot ZOOM“ pasivaikščiojimui miške su savo vyru ir trimis mažais vaikais. Ji papasakojo, ką galvoja apie naują rinkinį.

Skaisčią rudens dieną dviejų suaugusiųjų ir trijų vaikų šeima susikibę rankomis vaikštinėja po mišką.

Katy ir jos vyras stengiasi kuo daugiau laiko skirti šeimos nuotykiams. Naudojant lengvą ir mažą „Canon PowerShot ZOOM“ jiems pavyko kaip niekad priartėti prie gamtos ir įrašyti savo nuotykius.

Jį paprasta tiesiog pasiimti kartu

„Canon PowerShot ZOOM“ fotoaparatą laikantis žmogus.

Monokulinio tipo „Canon PowerShot ZOOM“ – tai mažas galingai artinantis fotoaparatas, kuriantis aukštos kokybės nuotraukas ir „Full HD“ vaizdo įrašus, todėl jis tobulai tinka lauke mėgstančioms leisti laiką šeimoms.

Moteris įsideda „PowerShot ZOOM“ fotoaparatą į savo odinio švarko kišenę.

„Canon PowerShot ZOOM“ yra plonas ir kompaktiškas, todėl jį galėsite nešiotis net kišenėje.

Vos 145 g sveriantis kišeninis fotoaparatas jūsų neapsunkins, todėl jį patogu nešiotis einant į lauką, kai žinai, kad reikės ne tik išmaniojo telefono, bet ir universalaus artinančio fotoaparato. „Man patinka, kad jis toks mažas ir kompaktiškas,“ – sakė Katy. „Jį taip paprasta nešiotis su savimi ir jis visada yra po ranka. Išsiruošti iš namų su vaikais gali būti tikras vargas, nes tenka tiek daug visko neštis – krepšiai, paltai, maistas, vanduo – ir kartais tikrai nebelieka vietos dideliam fotoaparatui ir objektyvams. Čia yra tiesiog tobulas sprendimas.“

Kad būtų lengviau naudoti, kuriant „Canon PowerShot ZOOM“ pagalvotą apie įvairias įkrovimo galimybes. Galite įkrauti įrenginį namuose per USB-C jungtį ir suderinamą įkroviklį arba per suderinamą nešiojamąjį įkroviklį, kai nesate namuose1 Įkrautu įrenginiu galima padaryti maždaug 150 kadrų arba nufilmuoti maždaug 60 minučių įrašą (po 10 minučių)2

Lengva naudoti bet kada

Drugelis dilgėlinukas ant rąsto, kurį užstoja aukštos žolės.

„Canon PowerShot ZOOM“ puikiai tinka laukinei gamtai fotografuoti neišbaidant fotografuojamų objektų3.

Odinį švarką vilkinti moteris žiūri pro fotoaparato „Canon PowerShot ZOOM“ vaizdo ieškiklį.

„Canon PowerShot ZOOM“ yra sukurtas naudoti viena ranka, todėl yra labai paprastas variantas naujiems fotografams.

Fotoaparatas yra skirtas fotografuoti viena ranka, ir Katy pastebėjo, kad jį išties paprasta ir lengva naudoti. „Tai puikus pradedančiųjų lygio fotoaparatas, nes jame nėra daugybės mygtukų ar sudėtingų instrukcijų. Gali nufotografuoti ir judėti toliau,“ teigė ji.

Elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF) yra tų pačių specifikacijų kaip ir beveidrodiniuose fotoaparatuose, pvz., „Canon EOS M50“ (2,36 milijono taškų, 60 k./s atnaujinimo sparta), todėl tereikia nusitaikyti į objektą, sukomponuoti vaizdą, priartinti iki reikiamo atstumo ir nufotografuoti. Todėl „PowerShot ZOOM“ puikiai tinka bet kokio amžiaus ar gebėjimų fotografams. „Mano vyresnėlė klausė, ar galėtų gauti tokį fotoaparatą gimtadieniui“, sakė Katy. „Ji išties susidomėjo fotografija ir norėčiau šį susidomėjimą paskatinti.

Rudens nuspalvinto miško gilumoje Katy atrado, kad fotoaparato 1/3 col. jutiklis su 12 MP skiriamąja geba padeda jai ir jos vaikams fotografuoti greitai judančius gyvūnus fotografuojant nuotraukas iki 10 kadrų per sekundę sparta. „Tikrai nesu profesionali fotografė“, prisipažįsta ji. „Bet man patinka fotografuoti – todėl pradėjau rašyti tinklaraštį. Man patinka fotografuoti vaikus ir gyvenimą už lango, tikiuosi, ilgainiui mano įgūdžiai patobulės. Šis fotoaparatas tinka visų lygių fotografams, tad tikiuosi, jis man padės to pasiekti.“

Galite užfiksuoti toli esančias detales

Ant šakos tarp lapų tupinti mėlynoji zylė.

„Canon PowerShot ZOOM“ AF galimybės palengvina paukščių stebėjimą medžiuose. Gauti kadrai yra ryškūs ir aiškūs.

Berniukas žiūri pro fotoaparato „Canon PowerShot ZOOM“ vaizdo ieškiklį.

Paprastos konstrukcijos fotoaparatą „Canon PowerShot ZOOM“ labai lengva naudoti.

Nors šį kompaktišką fotoaparatą taip pat lengva ir patogu nešiotis kaip ir išmanųjį telefoną, tuo panašumai ir baigiasi. „Fotoaparatą lengva nešiotis kaip ir išmanųjį telefoną, bet jis turi papildomą pranašumą – išties įspūdingą artinimą“, teigė Katy. Paprastai išmaniųjų telefonų kameros turi ribotą optinį priartinimą, o tai reiškia, kad nėra ilgo židinio nuotolio ir veiksmingo vaizdo stabilizavimo. „Canon PowerShot ZOOM“ savo mažame korpuse turi 400 mm teleobjektyvo atitikmenį, kurį skaitmeniniu būdu galima sustiprinti iki 800 mm, todėl galima priartėti kur kas labiau, nei įprastu išmaniuoju telefonu.

Toks atstumas turėtų būti naudingas gamtos mėgėjams, keliautojams ir sporto gerbėjams, kurie nori priartėti prie ypatingų toliau vykstančių akimirkų, pvz., baikščių paukščių sode, Serengečio medžiuose besiilsinčių liūtų, įmantrių legendinių architektūros paminklų detalių arba triumfuojančio tikslą pasiekusio sportininko veido išraiškos.

Įspūdingam diapazonui reikalingas įspūdingas vaizdo stabilizavimas, o „Canon PowerShot ZOOM“ optinis vaizdo stabilizatorius puikiai geba stabilizuoti vaizdą ir užtikrinti objektų ryškumą net fotografuojant su didesniu židinio nuotoliu. „Nuotraukos ir įrašai iš mūsų nuotykių miške pavyko tikrai puikiai – jie labai ryškūs“, teigė Katy, kuri dažnai atsiduria gamtoje. „Smagu, kai pavyksta padaryti ryškių gamtos ir vaikų nuotraukų.“

Fotografuokite ir filmuokite vienu mygtuko paspaudimu.

Megztą kepurę dėvinti mergina žiūri pro fotoaparato „Canon PowerShot ZOOM“ vaizdo ieškiklį.

Naudodami paprastą „Canon PowerShot ZOOM“ galite suformuoti kadrą ir nufotografuoti vos per kelias sekundes.

Vaikštinėdama miške Katy ir jos šeima pastebėjo įvairių gyvūnų, kuriuos fiksuodami jie dažnai perjungdavo tarp 12 MP nuotraukų ir „Full HD“ vaizdo įrašų fiksavimo. „Pastebiu, kad dažnai atitrūkstu nuo gyvenimo, nes išmanieji telefonai labai blaško dėmesį“, teigė Katy. „Canon PowerShot ZOOM“ – labai paprastas, neblaškantis prietaisas, kuris praturtina buvimą gamtoje. Priartinimo funkcija suteikia galimybę atsidurti šalia veiksmo taip arti, kaip tik įmanoma.“

Fotoaparato automatinio fokusavimo (AF) funkcija esant geram apšvietimui greitai sufokusuoja pagrindinius objektus. Kokios funkcijos jiems pasirodė naudingiausios? „Maloniai nustebino veido atpažinimo AF“, sakė Katy. „Galėjau sekti bėgiojančius tarp medžių vaikus taip pat lengvai, kaip ir galėjau užfiksuoti tolumoje per paparčius šokuojantį zuikį.“

Sklandžiai veikia su išmaniuoju telefonu

Moteris laiko „Canon PowerShot ZOOM“ ir prijungia jį belaidžiu būdu prie savo išmaniojo telefono.

„Canon PowerShot ZOOM“ turi integruotą „Wi-Fi“, todėl Katy galėjo prijungti fotoaparatą prie nemokamos programėlės „Canon Camera Connect“ savo išmaniajame telefone ir galėjo iš naujo sukomponuoti kadrą telefone ir netgi fotografuoti nuotoliniu būdu.

Katy pastebėjo, kad šis fotoaparatas ne tik priartiną gamtą per EFV, bet juo galima dalytis tiesioginiu vaizdu su savo išmaniuoju telefonu: „Canon PowerShot ZOOM“ turi integruotą „Wi-Fi“ ir gali prisijungti per nemokamą programėlę „Canon Camera Connect‘. Visa šeima galėjo peržiūrėti kadrą, dalyvauti komponuojant vaizdą ir netgi paleisti užrakto mygtuką.2

„Programėlė prijungiama labai paprastai – net nereikėjo laukti, kol grįšime namo“, sakė Katy. „Mums visiems labai patiko tiesioginio vaizdo funkcija. Galėjimas kartu fotografuoti nuotoliniu būdu suartino visą šeimą. Gali mėgautis akimirka ir matyti, kas vyksta ekrane, kol tai vyksta. Tai labai pravertė, kai vaikai nematė, į ką aš žiūriu. Galėjau parodyti jiems, ką pastebėjau slepiantis medžiuose, vien tik naudodama telefono programėlės „Canon Camera Connect“ tiesioginio vaizdo funkciją – tai nuostabu.“

Nuotraukas ir vaizdo įrašus galima įrašyti ne tik į „Canon PowerShot ZOOM“ įdėtoje „microSD“ kortelėje4 – naudojantis fotoaparato ryšio galimybėmis turinį galima įrašyti belaidžiu būdu išmaniajame telefone, o iš jo jau pasidalyti vaizdais su draugais ir stebėtojais socialiniuose tinkluose.

Autorė: Natalie Denton

 1. Su fotoaparatu įkroviklis nepridedamas. Būtinieji įkrovimo reikalavimai: USB PD tinkantis maitinimo šaltinis, teikiantis ne mažiau kaip 5 V, 1,5 A srovę su USB C tipo išvestimi ir naudojantis pridedamą USB C tipo į C tipą kabelį. Filmuojant arba fotografuojant fotoaparatui tik tiekiama energija, akumuliatorius nėra įkraunamas. Įkrovimo trukmė su „Canon PD-E1“ yra apie 1 val. 50 min.
 2. Didžiausia įrašymo trukmė per vieną kartą: 9 min. 59 sek. Filmuoti neįmanoma, kai yra prisijungta „Wi-Fi“ ryšiu.
 3. Visi straipsnyje pateikti pavyzdiniai vaizdai sukurti naudojant išankstinės gamybos modelį.
 4. Atminties kortelė su fotoaparatu nepridedama.

Susiję straipsniai

 • Vyras stovi tarp medžių ir naudojasi „PowerShot ZOOM“.

  LAUKINĖS GAMTOS FOTOGRAFIJA

  Pasinerkite į gamtą

  Laukinės gamtos fotografas Tolga Aktas apie tai, kaip „PowerShot ZOOM“ gali padėtis mėgautis akimirka.

 • LAUKE

  Kaip Munro Moonwalker fotografuoja kalnuose

  Nuo spalvingų makrofotografijų iki ūkanotų viršukalnių – čia sužinosite, kaip Alan Rowan padaro tobulus gamtos kadrus su „Canon PowerShot SX740 HS“.

 • SPORTO FOTOGRAFIJA

  Sporto fotografavimas – nukreipkite ir fotografuokite

  Profesionalė Molly Darlington aiškinasi, kaip ypatingas sporto akimirkas būtų galima įamžinti kišeniniu fotoaparatu.

 • LAUKINĖS GAMTOS FOTOGRAFIJA

  Laukinė širdis

  Penkios priežastys, kodėl „PowerShot SX740 HS“ tobulai tinka laukinės gamtos fotografijai.