In a room filled with bouquets of flowers, a man holds a print he has made using a Canon PIXMA G6040 that can be seen on the table in front of him.

SPAUSDINIMAS

Sužinokite, kaip „Canon“ serijos PIXMA G spausdintuvai gali padėti sustiprinti jūsų verslą

Spausdintuvų serija „Canon PIXMA G“ pasižymi lankstumu, ekonomiškumu ir nuosekliu aukštos kokybės produktyvumu, todėl nenuostabu, kad jie padeda šioms įmonėms klestėti. O kaip jūsų įmonė?

Įkvėpimo mokslas

A child holds a Mini Professors certificate with his name on.
„Mini Professors“ mokslo klasėje dalyvaujantys vaikai spausdintuvu „Canon PIXMA G4510“ spausdina viską, ko tik prireikia – vardų korteles, lipdukus ir sertifikatus.

Įmonė: „Mini Professors“

Sektorius: švietimas

Vieta: Sent Albanis ir Harpendenas, Jungtinė Karalystė

Paslaugos: linksmos ir informatyvios mokslo pamokos ikimokyklinio amžiaus vaikams

Žiniatinklio svetainė: www.miniprofessors.com/stalbans

Natashos Spink klientai yra vieni iš reikliausių. Natashai priklauso „Mini Professors“ franšizė Sent Albanyje ir Harpendene. „Mini Professors“ siūlo vienintelius specialiai ikimokyklinio amžiaus vaikams sukurtus mokslo užsiėmimus, o spausdinta medžiaga yra svarbi kiekvienos pamokos dalis. Kaip ir galima tikėtis iš tokios mokytos mokslininkės, Natasha atliko kruopštų tyrimą prieš pasirinkdama spausdintuvą Canon PIXMA G4510.

„Su juo galiu vaikams kiekvieną savaitę pasiūlyti daug veiklos“, aiškina Natasha. „Vykdydami eksperimentus naudojame daug šablonų, lipdukų ir kortelių, ir kol kas šiuo spausdintuvu galėjau spausdinti ant įvairiausių skirtingų medžiagų.“

Kompaktiškas „Canon PIXMA G4510“ lengvai suspėja su Natashos spausdinamais kiekiais. Jo belaidis ryšys taip pat yra privalumas. „Galiu būti kitame kambaryje prižiūrėdama vaikus ir tuo pat metu spausdinti medžiagą iš savo nešiojamojo kompiuterio“, pasakoja ji.

Natasha taip pat labai vertina „Canon PIXMA G4510“ didelės išeigos užpildomas rašalines. Jų tūrio indikatoriaus linijos aiškiai parodo, kiek dar liko rašalo, be to, jas lengva papildyti, tai reikia daryti retai ir lieka mažiau plastiko atliekų.

Kalbant apie spausdinimo kokybę, kaip ir kitose srityse, „Canon PIXMA G4510“ nenuvilia. „Vaikams patinka užsiėmimų pabaigoje gauti sertifikatą“, sako Natasha. „Džiaugiuosi galėdama jiems įteikti kažką, kuo pati didžiuojuosi – dokumento kokybė yra puiki ir jie gali jį su pasididžiavimu demonstruoti savo namuose“.

"Jis patikimas, ekonomiškai efektyvus, išties paprastai naudojamas ir puikiai atrodo."

Draudimas sėkmingai ateičiai

Susiję straipsniai
Meet the PIXMA G650 and PIXMA G550

SPAUSDINIMAS

Susipažinkite su „PIXMA G650“ ir „PIXMA G550“

Atraskite, kokias naujas funkcijas turi naujos kartos „Canon“ spausdintuvai „MegaTank“.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

SPAUSDINIMO PATARIMAI

Geriausias spausdintuvas namų biurams

Sklandžiai dirbkite iš namų naudodamiesi spausdintuvu „Canon PIXMA TR4650“.

A man using the Canon PRINT app on a tablet to print a document of a bar graph on a Canon PIXMA G6050.
„Premier Insurance“ naudojasi programėle „Canon PRINT“ ir spausdina dokumentus iš mobiliojo telefono ar planšetės per įmonėje turimą PIXMA G6050 – tiek būdami biure, tiek ir nuotoliniu būdu.

Įmonė: „Premier Insurance“

Sektorius: draudimas

Vieta: Harrow, Londonas, Jungtinė Karalystė

Paslaugos: draudimo produktų portfelis

Žiniatinklio svetainė: www.premier-insurance.net

Greitas augimas Siekiant žvaigždžių. Kaip tai bepavadintumėte, Aniko Islamo užmojai dėl „Premier Insurance“ priklauso nuo gebėjimo suspėti su paklausa tapus vienais iš pirmaujančių draudimo tarpininkų Jungtinėje Karalystėje.

Verslui plečiantis, Anik ieškojo naujų spausdinimo sprendimų. Sėkmingas spausdintuvas turėjo užtikrinti didelį produktyvumą, ryšio galimybes, didelę išeigą ir lankstų spausdinimą.

„Kai atradome seriją „Canon PIXMA G“, atrodė, kad tai yra visų mūsų problemų sprendimas“, aiškino Anik.

The Canon PIXMA G6050 with four vivid ink bottles for the refillable ink tanks.
Dėl didelės išeigos užpildomų rašalinių, kurios naudojamos spausdintuve „Canon PIXMA G6050“, reikia mažiau gaišti laiko pakartotinai užsakant brangias kasetes.

„Canon PIXMA G6050“ idealiai tinka intensyviai dirbančiame „Premier Insurance“ biure. Spausdintuvo 350 lapų talpa, dvipusis popieriaus tiekimas ir didelės išeigos užpildomos rašalinės reiškia, kad mažiau gaištama laiko pildant popierių ir užsakant brangias kasetes. Iš tiesų, „Canon“ spausdintuvai „MegaTank“, kaip antai „Canon PIXMA G6050“, su vos trimis juodo rašalo buteliais gali išspausdinti iki 18 000 puslapių. „Jis iš esmės supaprastino mūsų verslo administracinę pusę,“ sakė Anik.

Dar vienas „Canon PIXMA G6050“ privalumas – jo gebėjimas dirbti su įvairiausiomis laikmenomis – jam tinka paprastas popierius, vokai, atvirukai ir fotopopierius. Verslui, kuris iš dalies priklauso nuo tobulos klientams skirtos reklaminės medžiagos, sukuriančios aukšto lygio įmonės įvaizdį, galimybė biure ekonomiškai spausdinti tokią medžiagą lemia išties daug.

Tokią pat didelę naudą įmonei „Premier Insurance“ turi ir „Canon PIXMA G6050“ debesijos pajėgumai. „Mūsų klientai dažnai atsineša dokumentų į susitikimus. Naudodamas programėlę „Canon PRINT“ dabar galiu greitai juos nuskaityti ir jie automatiškai nusiunčiami spausdinti į biurą, kad darbuotojai galėtų iškart pradėti juos nagrinėti“, aiškino Anik.

"Per programėlę spausdintuvą galiu valdyti net nebūdamas biure. Tai nuostabu."

Stiprėjanti partnerystė

A man holding a picture of a woman, with more sentimental photos laid out on a table.
„Forever Rose“ prie kiekvienos siunčiamos dovanos prideda nuotrauką ir ji turi būti aukščiausios kokybės.

Įmonės pavadinimas: „Forever Rose“

Sektorius: dovanos

Vieta: Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Paslaugos: asmeninės dovanos

Žiniatinklio svetainė: www.MyForeverRose.com

Asmeninių dovanų verslui„Forever Rose“, kurio ilgaamžės gėlės atrodo beveik stebuklingos, spausdinimo problemos buvo labai žemiškos. Kukliai pradėjusi savo veiklą įmonė dabar ją vykdo visame pasaulyje ir turi daugiau kaip 500 darbuotojų. Ilgainiui sena lazerinė spausdinimo sistema vis labiau kenkė įmonės produktyvumui ir pelningumui.

„Forever Rose“ savininkas Ebraheem Al Samadi rado sprendimą spausdintuve Canon PIXMA G6040 – jis turėjo užtikrinti nuolatinio patikimo ir itin produktyvaus spausdinimo bei mažesnių spausdinimo išlaidų balansą.

"Pastebėjome, kad gerokai sutaupome: palyginti su anksčiau naudotu lazeriniu spausdintuvu, sąnaudos sumažėjo maždaug 60–70 %."

Svarbiausias patrauklių Canon PIXMA G6040 mažų eksploatavimo išlaidų elementas – jo integruotos didelės išeigos rašalinės. Šios „MegaTanks“ rašalinės turi į priekį nukreiptus lygio indikatorius, yra lengvai užpildomos, ir tai daryti tenka kur kas rečiau, nei su kasetiniais spausdintuvais. Tam tikrose „Forever Rose“ vietose „MegaTanks“ neprireikė pildyti daugiau kaip šešis mėnesius.

„Mes spausdiname kasdien“, teigė tarptautinės komercijos direktorius Asim Hussain. „Didelių kiekių spausdinimas už prieinamą kainą buvo išties svarbus veiksnys renkantis „Canon“ spausdintuvą „MegaTank“.“

Nedidelė kaina – tai tik pusė istorijos. Spausdintuvo „Canon PIXMA G6040“ aukštos kokybės rezultatai atitiko įmonės, kurios klientai tikisi tik tobulo pateikimo, poreikius. Canon PIXMA G6040 aukštos kokybės rašaliniai dažai suteikia galimybę spausdinti gražias ir natūraliai atrodančias nuotraukas, todėl „Forever Rose“ klientai dabar gali prie siunčiamos dovanos pridėti nepriekaištingai išspausdintą asmeninę nuotrauką. Tai tik dar vienas būdas, kaip „Canon“ technologija suteikia verslui galimybę patobulinti savo siūlomas paslaugas, paskatindama ir sustiprindama jų verslo įkvėpimą.

„Didžiuojuosi, kad „Canon“ mus lydės šioje kelionėje, kai mes įsteigsime po vieną pagrindinį butiką kiekviename pasaulio didmiestyje“, teigė Ebraheem.


Autorius: Paul Fitzpatrick

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visas istorijas