FINE cartridges

RAŠALAS „PIXMA“

KASETĖS „PIXMA FINE“

Puikios kokybės spaudiniams ir maksimaliai efektyviai spausdinamiems dokumentams rinkitės rašalo kasetes PIXMA FINE – jos ne tik patogios naudoti ir be vargo pakeičiamos, bet ir užtikrina aukščiausia kokybę.

Kodėl verta rinktis rašalo kasetes FINE?

„Canon“ rašalo kasetėje PIXMA FINE yra visa spalvų gama, kurios reikia stulbinamos kokybės nuotraukoms ir dokumentams. Rašalas ir spausdinimo galvutė yra viename patogiame bloke, kurį galima lengvai pakeisti vos per kelias sekundes. Kasečių FINE sistema taip pat užtikrina spartesnį spausdinimą, kai svarbi kiekviena sekundė.

Canon Camera

Lengva sumontuoti, lengva pakeisti

„Canon“ rašalo sistema FINE buvo kuriama galvojant apie patogumą naudotojui. Reikia pakeisti tik vieną arba du elementus (priklausomai nuo spausdintuvo), todėl mažiau gaištama laiko priežiūrai ir daugiau laiko galima skirti spausdinimui. Pati rašalinė tiesiog užfiksuojama vienu spustelėjimu, kurį patvirtina spausdintuvo pyptelėjimas arba spragtelėjimas. Ir jau galima spausdinti!

Aukščiausia kokybė ir ilgaamžiškumas bet kokiai užduočiai

Rašalo sistemoje FINE yra ir pigmentinio, ir dažų pagrindo rašalo, kuriam naudojama mūsų „ChromaLife 100“ technologija. Tai reiškia garantiją, kad spaudiniai išliks iki 100 metų. Sistema FINE taip pat yra labai universali. Tiesą sakant, ji puikiai tinka ne tik nuotraukoms, bet ir sveikinimo atvirukams, ant marškinėlių klijuojamoms plėvelėms ir bet kokiems meno ar rankdarbių dirbiniams spausdinti.

Canon Camera

Rašalas pagal modelio seriją

Reikia pagalbos randant rašalą?

Raskite jūsų „Canon“ spausdintuvui tinkantį rašalą, dažus ar popierių.