DSLR skirti objektyvai

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

Kokybiškas artinimas su novatorišku objektyvo ekranu ir „Nano USM“ technologija puikioms laukinės gamtos ir sporto fotografijoms.

Puikiai tinka

Priartinkite nutolusius objektus

Su maksimaliu 300 mm teleobjektyvo židinio nuotoliu galėsite priartėti prie objekto ir užpildyti kadrą. Tai bus puikus jūsų standartinio objektyvų rinkinio papildymas, išplėsiantis fotografavimo galimybes.

Su „Nano USM“ technologija objektą galima sufokusuoti greitai, sklandžiai ir tyliai. Todėl šis objektyvas puikiai tinka greitai judantiems objektams fotografuoti, taip pat netrikdomiems garso takeliams ir natūraliai atrodantiems priartinimams kuriant filmus.

Su „Nano USM“ technologija objektą galima sufokusuoti greitai, sklandžiai ir tyliai. Todėl šis objektyvas puikiai tinka greitai judantiems objektams fotografuoti, taip pat netrikdomiems garso takeliams ir natūraliai atrodantiems priartinimams kuriant filmus.

Puiki vaizdo kokybė

9 menčių apskrita diafragma padeda atskirti objektą nuo aplinkos ir gražiai sulieti foną. Integruoti, specialūs UD objektyvo elementai taip pat padeda sumažinti spalvų iškraipymą ir išsaugoti didelės skyros ir aukštos kokybės vaizdus visame artinimo diapazone.

Visa informacija integruotame objektyvo ekrane

Novatoriškas objektyvo informacijos ekranas yra įtaisytas objektyvo viršuje, kad net prietemoje galėtumėte vos žvilgtelėję pamatyti svarbiausius duomenis. Tai nepaprastai naudinga, jei filmuojate naudodami funkciją „Live View“, nes taip galite užtikrinti stabilų įrašą ir patikrinti fokusavimo atstumą bei židinio nuotolį su įvairia diafragma.

Lengvas ir kompaktiškas dizainas

710 g svorio ir 14,55 cm dydžio (sutrauktas) objektyvas „EF 70–300 mm f/4-5.6 IS II USM“ idealiai tinka įdomioms vietoms ir kelionėms fotografuoti.

Ar turėjau atnaujinti savo įrangą?

Efektyvesnių optinių elementų ir pagerintos konstrukcijos „EF 70–300 mm f/4-5.6 IS II USM“ pakeičia objektyvą „EF 70–300 mm f/4-5.6 IS USM“.
Canon Camera

Patobulinta optinė konstrukcija

Įmantrūs optiniai elementai, įskaitant ypač mažos dispersijos (angl. UD) objektyvo elementą, net sudėtingomis fotografavimo sąlygomis užtikrina puikią vaizdo kokybę bei didelį kontrastą ir skyrą visame artinimo diapazone.

Patobulintas vaizdo stabilizatorius

„EF 70–300mm f/4-5.6 IS II USM“ objektyvo vaizdo stabilizatorius sumažina fotoaparato drebėjimą iki 4 padalų, kad galėtumėte naudoti 4 padalomis ilgesnį išlaikymą ir nufotografuoti ryškų kadrą.

Canon Camera
Rankose laikomas fotoaparatas „Canon EOS R“ ir objektyvas „Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“.

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Susiję gaminiai

Priedai

Teleobjektyvai

Teleobjektyvu galite iš toli ir netrukdydami fotografuoti sportą, laukinę gamtą ir renginius. Susipažinkite su „Canon“ teleobjektyvais ir pažiūrėkite, kur nuves jūsų kūryba.
Sužinokite daugiau