Rock climber landscape close up portrait action

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

Kokybiškas artinimas su novatorišku objektyvo ekranu ir „Nano USM“ technologija puikioms laukinės gamtos ir sporto fotografijoms.

Puikūs rezultatai fotografuojant per atstumą.

Idealus pasirinkimas lauko sporto šakoms ir laukinės gamtos fotografijai. „EF 70–300 mm f/4-5.6 IS II USM“ tinka viso kadro ir APS-C jutiklio EOS DSLR fotoaparatams.

Daugiau informacijos rasite suderinamumo puslapyje

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USMpack shot straight on
Close up sports action

Puikiai tinka

Priartinkite nutolusius objektus

Su maksimaliu 300 mm teleobjektyvo židinio nuotoliu galėsite priartėti prie objekto ir užpildyti kadrą. Tai bus puikus jūsų standartinio objektyvų rinkinio papildymas, išplėsiantis fotografavimo galimybes.

Labai efektyvus fokusavimas

Su „Nano USM“ technologija objektą galima sufokusuoti greitai, sklandžiai ir tyliai. Todėl šis objektyvas puikiai tinka greitai judantiems objektams fotografuoti, taip pat netrikdomiems garso takeliams ir natūraliai atrodantiems priartinimams kuriant filmus.

Sužinokite daugiau apie fokusavimo metodus

NANOUSM

Puiki vaizdo kokybė

9 menčių apskrita diafragma padeda atskirti objektą nuo aplinkos ir gražiai sulieti foną. Integruoti, specialūs UD objektyvo elementai taip pat padeda sumažinti spalvų iškraipymą ir išsaugoti didelės skyros ir aukštos kokybės vaizdus visame artinimo diapazone.

Fact action close up bird wildlife

Visa informacija integruotame objektyvo ekrane

Novatoriškas objektyvo informacijos ekranas yra įtaisytas objektyvo viršuje, kad net prietemoje galėtumėte vos žvilgtelėję pamatyti svarbiausius duomenis. Tai nepaprastai naudinga, jei filmuojate naudodami funkciją „Live View“, nes taip galite užtikrinti stabilų įrašą ir patikrinti fokusavimo atstumą bei židinio nuotolį su įvairia diafragma.

Lengvas ir kompaktiškas dizainas

710 g svorio ir 14,55 cm dydžio (sutrauktas) objektyvas „EF 70–300 mm f/4-5.6 IS II USM“ idealiai tinka įdomioms vietoms ir kelionėms fotografuoti.

Holiday travelling landscape shot
Landscape mountain range

Ar turėjau atnaujinti savo įrangą?

Efektyvesnių optinių elementų ir pagerintos konstrukcijos „EF 70–300 mm f/4-5.6 IS II USM“ pakeičia objektyvą „EF 70–300 mm f/4-5.6 IS USM“.

Patobulinta optinė konstrukcija

Įmantrūs optiniai elementai, įskaitant ypač mažos dispersijos (angl. UD) objektyvo elementą, net sudėtingomis fotografavimo sąlygomis užtikrina puikią vaizdo kokybę bei didelį kontrastą ir skyrą visame artinimo diapazone.

Small plane flying lake

Patobulintas vaizdo stabilizatorius

„EF 70–300mm f/4-5.6 IS II USM“ objektyvo vaizdo stabilizatorius sumažina fotoaparato drebėjimą iki 4 padalų, kad galėtumėte naudoti 4 padalomis ilgesnį išlaikymą ir nufotografuoti ryškų kadrą.

Low light close up child bike ride

Galerija

Susiję gaminiai

Priedai

Telephoto lens range packshots

Teleobjektyvai

Teleobjektyvu galite iš toli ir netrukdydami fotografuoti sportą, laukinę gamtą ir renginius. Susipažinkite su „Canon“ teleobjektyvais ir pažiūrėkite, kur nuves jūsų kūryba.

Sužinokite daugiau