RF 85mm F1.2L USM DS
Blank-Rect Image

Canon RF 85mm F1.2L USM DS

Perteikite tikrą savo fotografuojamo objekto dvasią – šis objektyvas yra išskirtinai našus ir patikimas, o jo speciali optinė danga suteikia visiškai naujo lygio „bokeh“.

Galerija

Stilingas ryškumas išties svarbiems portretams

Apibrėžkite ir išryškinkite savo kūrybinę viziją su šiuo specialiu L serijos portretiniu objektyvu – jis yra stulbinamai ryškus, turi didelio našumo AF, legendinę konstrukcijos kokybę ir naują DS dangą, kuri suteikia gražiausią švelnų „bokeh“.

Žiūrėti visą specifikaciją

Features & Benefits

Puikiai tinka...

Great for portraits

Puikiai tinka portretams

85 mm židinio nuotolio objektyvas idealiai tinka kuriant patrauklius, elegantiškus portretus, kuriuose gausu detalių ir neiškreipiant vaizdo maloniai perteikiama perspektyva.

Superb bokeh with stunning optical precision

Puikus „bokeh“ ir stulbinamas optikos tikslumas

Gražiausias „bokeh“, kurį suteikia unikali „Canon“ DS danga, taip pat F1.2 ir 9 menčių diafragma – šis objektyvas puikiai tinka meniškiems vaizdams fotografuoti.

Advanced lens elements and coatings

Pažangūs objektyvų elementai ir dangos

Speciali „Blue Spectrum Refractive“ (BR) optika panaikina spalvų iškraipymus, o apatinis asferinis objektyvo elementas ir ASC danga apsaugo nuo blyksnių ir šešėlių.

Skirtumas su „Defocus Smoothing“

RF 85mm F1.2L USM DS – unikalus didelio našumo objektyvas, suteikiantis ne tik gražiai sulietą nesufokusuoto fono „bokeh“, bet ir ypač greitą diafragmą kvapą gniaužiantiems portretams kurti.

Stilingas ryškumas

Užfiksuokite daugiau nei detales – atskleiskite tikrą savo fotografuojamo objekto dvasią naudodamiesi išskirtinai našiu ir patikimu objektyvu. Pamatykite, kaip DS danga veikia ne tik silpnoje šviesoje, sukurdama išskirtinį „bokeh“, kai fonas turi meninio potencialo.

Kaip veikia DS danga

„Canon“ DS („Defocus Smoothing“) danga sukuria švelnų ir unikalų išfokusavimo efektą, kai iš pradžių ryškūs išfokusuoto vaizdo kontūrai yra dar labiau suliejami, suteikiant nuotraukai išskirtinio švelnumo. „Canon“ šį poveikį pasiekia naudodama tuos pačius optinius elementus, kaip ir RF 85mm F1.2L USM, ir panaudodama garų nusodinimo technologiją į objektyvą patenkančios šviesos kiekiui kontroliuoti.

Fast USM motor and Lens Control Ring

Greitas USM variklis ir objektyvo valdymo žiedas

Dėl itin sparčiai veikiančio RF apsodo, RF 85mm F1.2L USM greitai užfiksuoja objektą, o valdymo žiedas suteikia galimybę papildomai valdyti parametrus.

Įgyvendinkite savo kūrybinę viziją

EOS R sistema paveldėjo visus EOS sistemos privalumus ir jos objektyvų seriją, nes naudojant adapterius yra visiškai suderinama su esamais EF ir EF-S optiniais elementais, taip pat jai tinka „Speedlite“ blykstės ir priedai.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Specifikacijos

DS danga

„Defocus Smoothing“ danga suteikia išskirtinį „bokeh“ efektą

BR optinė įranga

Geriausiai iškraipymų kontrolei

Asferiniai ir UD elementai

Išskirtinai ryškiems vaizdams

USM variklis

Sklandžiam, greitam ir beveik negirdimam veikimui

ASC („Air Sphere“ danga)

Kad nebūtų blyksnių ir šešėlinių vaizdų

Objektyvo valdymo žiedas

Papildoma ISO, diafragmos ir užrakto kontrolė

Žiūrėti visą specifikaciją

Specifications

Prieš naudodami DS objektyvą pirmą kartą

1. Norint naudoti šį objektyvą su EOS R arba EOS RP, reikalinga suderinama programinės aparatinės įrangos versija. Atsisiųskite naujausią fotoaparato programinę įrangą iš „Canon“ žiniatinklio svetainės ir įdiekite ją į savo fotoaparatą.

2. Kadangi dėl DS dangos sumažėja objektyvo periferinės srities pralaidumas, objektyvo šviesumas su maksimalia diafragma yra maždaug 1⅓ padalos tamsesnis nei f/1.2. Įdiegus fotoaparate naujausią programinę aparatinę įrangą, ekspozicijos valdymas AE režimu bus atliekamas tinkamai.

WITB

Dėžės turinys

Viskas, ko reikia geriausiems meniniams portretams

RF 85mm F1.2L USM DS

Objektyvo gaubtas ET-89

Objektyvo dangtelis E-82II

Objektyvo dulkių dangtelis RF

Minkštas maišelis LP1424

Profesionalų rankose...

Pamatykite, kaip RF 85mm F1.2L USM ir RF 85mm F1.2L DS USM veikia įvairiausiose situacijose naudojamas „Canon“ profesionalų.

Žiūrėti visus straipsnius
Telephoto lens range packshots

Teleobjektyvai

Teleobjektyvu galite iš toli ir netrukdydami fotografuoti sportą, laukinę gamtą ir renginius. Susipažinkite su „Canon“ teleobjektyvais ir pažiūrėkite, kur nuves jūsų kūryba.

Sužinokite daugiau

Susiję gaminiai