EOS R skirti objektyvai

Canon RF 85mm F1.2L USM DS

Perteikite tikrą savo fotografuojamo objekto dvasią – šis objektyvas yra išskirtinai našus ir patikimas, o jo speciali optinė danga suteikia visiškai naujo lygio „bokeh“.

Puikiai tinka...

 • Portretai

  Dėl negilaus fokusavimo ir išskirtinio ryškumo, portretai gali būti kaip niekad detalūs ir gilūs – jums padės ši išskirtinė optinė konstrukcija, pažangi objektyvų danga ir RF apsodo technologija.

 • Gatvių fotografija

  Nepastebimai fotografuokite gatvėje ir kontroliuokite vaizdą, naudodami greitai fokusuojantį didelio našumo USM variklį, kuris užtikrina, kad objektyvas užfiksuotų objektą ir jūs niekada nepraleistumėte tinkamos akimirkos.

 • Prietema

  Fotografuokite ir nusileidus saulei – ši greita ir plati f/1.2 maksimali diafragma tobulai ryškiai užfiksuos kiekvieną detalę visame kadre.

Puikiai tinka portretams

85 mm židinio nuotolio objektyvas idealiai tinka kuriant patrauklius, elegantiškus portretus, kuriuose gausu detalių ir neiškreipiant vaizdo maloniai perteikiama perspektyva.

Puikus „bokeh“ ir stulbinamas optikos tikslumas

Gražiausias „bokeh“, kurį suteikia unikali „Canon“ DS danga, taip pat F1.2 ir 9 menčių diafragma – šis objektyvas puikiai tinka meniškiems vaizdams fotografuoti.

Pažangūs objektyvų elementai ir dangos

Speciali „Blue Spectrum Refractive“ (BR) optika panaikina spalvų iškraipymus, o apatinis asferinis objektyvo elementas ir ASC danga apsaugo nuo blyksnių ir šešėlių.

Skirtumas su „Defocus Smoothing“

RF 85mm F1.2L USM DS – unikalus didelio našumo objektyvas, suteikiantis ne tik gražiai sulietą nesufokusuoto fono „bokeh“, bet ir ypač greitą diafragmą kvapą gniaužiantiems portretams kurti.

 • Fotografuota su objektyvu RF 85mm F1.2L USM

  85 mm židinio nuotolis idealiai tinka portretams, o naudojant plačią maksimalią diafragmą lengvai pasiekiami nesufokusuoti akcentai, kurie nuotraukoje tampa ryškiais šviesos diskais.

 • Fotografuota su objektyvu RF 85mm F1.2L DS USM

  DS efekto nauda labiausiai matoma dirbant su didžiausia diafragma, ji sumažėja, kai diafragma sumažinama. Nesufokusuoti ryškūs akcentai perduodami kaip švelnūs šviesos diskai ir iškart atpažįstami kaip DS objektyvo bruožas.

Stilingas ryškumas

Užfiksuokite daugiau nei detales – atskleiskite tikrą savo fotografuojamo objekto dvasią naudodamiesi išskirtinai našiu ir patikimu objektyvu. Pamatykite, kaip DS danga veikia ne tik silpnoje šviesoje, sukurdama išskirtinį „bokeh“, kai fonas turi meninio potencialo.

 • Fotografuota su objektyvu RF 85mm F1.2L USM

  Fotografuojant įprastu RF 85mm objektyvu, ryškūs akcentai yra sulieti, tačiau vis dar išlieka tam tikras detalumas, kuris subtiliuose portretuose nėra pageidaujamas.

 • Fotografuota su objektyvu RF 85mm F1.2L USM DS

  DS efektą suteikianti DS danga naudojama ant dviejų elementų skirtingose objektyvo vietose ir padeda pasiekti švelnesnį ir tolygesnį išfokusavimą. Tai ypač akivaizdu vietose, kuriose šviesa skverbiasi pro už objekto esančius medžius.

Kaip veikia DS danga

„Canon“ DS („Defocus Smoothing“) danga sukuria švelnų ir unikalų išfokusavimo efektą, kai iš pradžių ryškūs išfokusuoto vaizdo kontūrai yra dar labiau suliejami, suteikiant nuotraukai išskirtinio švelnumo. „Canon“ šį poveikį pasiekia naudodama tuos pačius optinius elementus, kaip ir RF 85mm F1.2L USM, ir panaudodama garų nusodinimo technologiją į objektyvą patenkančios šviesos kiekiui kontroliuoti.

 • RF 85mm F1.2L USM

  Šis objektyvas turi greitai veikiančią F1.2 diafragmą, todėl puikiai veikia prietemoje – juo padaryti kadrai yra neįtikėtinai ryškūs ir meniški, „bokeh“ efektas atrodo patraukliai ir nenukenčia vaizdo kokybė.

 • RF 85mm F1.2L DS USM

  DS efektą suteikianti DS danga naudojama ant dviejų elementų skirtingose objektyvo vietose ir padeda pasiekti švelnų ir tolygų išfokusavimą. Tačiau dėl dangos iki T2.2 sumažėja šviesos perdavimo geba.

Greitas USM variklis ir objektyvo valdymo žiedas

Dėl itin sparčiai veikiančio RF apsodo, RF 85mm F1.2L USM greitai užfiksuoja objektą, o valdymo žiedas suteikia galimybę papildomai valdyti parametrus.

Įgyvendinkite savo kūrybinę viziją

EOS R sistema paveldėjo visus EOS sistemos privalumus ir jos objektyvų seriją, nes naudojant adapterius yra visiškai suderinama su esamais EF ir EF-S optiniais elementais, taip pat jai tinka „Speedlite“ blykstės ir priedai.

Techniniai duomenys

 • DS danga

  „Defocus Smoothing“ danga suteikia išskirtinį „bokeh“ efektą

 • BR optinė įranga

  Geriausiai iškraipymų kontrolei

 • Asferiniai ir UD elementai

  Išskirtinai ryškiems vaizdams

 • USM variklis

  Sklandžiam, greitam ir beveik negirdimam veikimui

 • ASC („Air Sphere“ danga)

  Kad nebūtų blyksnių ir šešėlinių vaizdų

 • Objektyvo valdymo žiedas

  Papildoma ISO, diafragmos ir užrakto kontrolė

Prieš naudodami DS objektyvą pirmą kartą

1 In order to use this lens with the EOS R or EOS RP, a compatible version of firmware is required. Download the latest camera firmware from the Canon web site and install it on your camera.


2 Since the transmittance of the lens periphery decreases due to the DS coating, brightness of the lens at maximum aperture is about 1⅓ stops darker than f/1.2. By updating the camera to the latest firmware, exposure control in AE will be performed appropriately.

Dėžės turinys

Viskas, ko reikia geriausiems meniniams portretams

 • RF 85mm F1.2L USM DS

 • Objektyvo gaubtas ET-89

 • Objektyvo dangtelis E-82II

 • Objektyvo dulkių dangtelis RF

 • Minkštas maišelis LP1424

Rankose laikomas fotoaparatas „Canon EOS R“ ir objektyvas „Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“.

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Profesionalų rankose...

Pamatykite, kaip RF 85mm F1.2L USM ir RF 85mm F1.2L DS USM veikia įvairiausiose situacijose naudojamas „Canon“ profesionalų.

Teleobjektyvai

Teleobjektyvu galite iš toli ir netrukdydami fotografuoti sportą, laukinę gamtą ir renginius. Susipažinkite su „Canon“ teleobjektyvais ir pažiūrėkite, kur nuves jūsų kūryba.
Sužinokite daugiau

Susiję gaminiai