„SPEEDLITE“ SIŲSTUVAS

„CANON SPEEDLITE“ SIŲSTUVAS
ST-E3-RT(Ver.2) naujovinimas

eos-r5-ulla-lohmann-lifestyle_hero.jpg

„CANON SPEEDLITE“ SIŲSTUVAS
ST-E3-RT(Ver.2) naujovinimas

Daugiau jūsų „Speedlite“ siųstuvo ST-E3-RT galimybių

„Canon Europe“ siūlo „Speedlite“ siųstuvų ST-E3-RT savininkams įsigyti jų atnaujinimą. Šis atnaujinimas į (Ver.2) yra mokama paslauga, kurią įsigiję galėsite labiau kontroliuoti suderinamas „Canon Speedlite“ blykstes (su suderinamais fotoaparatais), įskaitant naujausią „Speedlite EL-1“.

Papildomų ST-E3-RT(Ver.2) ir ST-E3-RT palaikomų funkcijų palyginimas

FE atmintinė

Naudodamas blykstės ekspozicijos (FE) atminties funkciją1, „Speedlite“ siųstuvas ST-E3-RT(Ver.2) gali įrašyti paskutinius E-TTL blykstės fotografavimo nustatymus, kad fotografas galėtų perjungti rankinį blykstės režimą, atlikti smulkius pakoregavimus ir greitai, lengvai ir nuosekliai fotografuoti.

el-1_sample_fe-memory.jpg

Mikroblykstė

„Speedlite“ siųstuvas ST-E3-RT (Ver.2) turi naują mažos galios parinktį iki 1/8192 sek.1, kad fotografai galėtų papildomai valdyti blykstės galingumą per 14 padalų. Tai idealus sprendimas, kai reikia subtilaus apšvietimo siužeto nuotaikai išsaugoti ar fotografuojant portretą ir bandant subalansuoti ekspoziciją su silpnu aplinkos apšvietimu.

el-1-lifestyle_micro-flash.jpg

Belaidis antrosios užsklandos sinchronizavimas

„Speedlite“ siųstuvas ST-E3-RT (Ver.2) dabar palaiko belaidį antrosios užsklandos sinchronizavimą1 paleidžiant jį nuotoliniu būdu, todėl atsiranda daugiau kūrybinių galimybių meninei išraiškai, pvz, šviesos pėdsakams.

el-1-ambient-wireless-second-curtain-sync.jpg

Kaina

„Speedlite ST-E3-RT“ naujovinimas į (Ver.2) yra mokama paslauga, kurią galima gauti tik „Canon“ profesionalių paslaugų centre.

el-1-ambient_pricing.jpg

Jums taip pat gali būti įdomu...

 • Upgrades

  Naujinimai

  Pagerinkite pasirinktų „Canon EOS“, „Cinema EOS“ ir XA / XF fotoaparatų našumą, kad galėtumėte kurti dar labiau dėmesį prikaustančias istorijas.

 • canon-el-1-you-might-also-be-interested-in_01.jpg

  „Speedlite EL-1“

  Pažangus „Speedlite“ su orų poveikiams atspariu ir patvariu korpusu užtikrina nepriekaištingą patikimumą ir veikimą dideliu greičiu.

 • canon-future-focus-eos-rp-speedlite-600ex_you-might-also-be-interested-in_02.jpg

  „Speedlite 600EX II-RT“

  Visiška kontrolė net sudėtingiausiose situacijose.

 • speedlite-430exiii-rt-eos-70d-18-135-stm-beauty_you-might-also-be-interested-in_03.jpg

  „Speedlite 430EX III-RT“

  Galinga ir patogi nešiotis blykstė su radijo dažniu veikiančiu paleidikliu.

  1. Atkreipkite dėmesį, kad ne visi atnaujinimai tinka visiems fotoaparatams ir blykstėms „Speedlite“, daugiau informacijos ieškokite „Canon Speedlite“ siųstuvo ST-E3-RT (Ver. 2) produkto puslapyje.