Birdwatching binoculars
alt text goes here

PAUKŠČIŲ STEBĖJIMO
ŽIŪRONAI

Didelio našumo paukščių ir laukinių gyvūnų stebėjimo žiūronai.

„Canon“ kokybė ir našumas

Visuose mūsų paukščių stebėjimo žiūronuose įdiegta itin tiksli „Canon“ optika ir optinis vaizdo stabilizatorius, kad būtų užtikrintas ilgalaikis patogus ir atpalaiduojantis paukščių stebėjimo potyris.

Priartėkite taip labai, kaip jums reikia

Mūsų nuo 8 k.iki 10 k. artinantys žiūronai yra visapusiškai mobilūs, kad galėtumėte kasdien stebėti paukščius. Tokio paties didinimo koeficiento skaistesni žiūronai tinkamesni esant menkesniam apšvietimui, o 12 k. ir 14 k. artinantys modeliai puikiai tinkami mažesniems paukščiams ar atokiau nutolusiems laukiniams gyvūnams stebėti.*

8x to 10x binocular

Mėgaukitės skaistesniu vaizdu

Kuo daugiau šviesos žiūronai surenka, tuo skaistesnį vaizdą matote. Mūsų 10x42L IS WP žiūronuose įdiegta aukščiausios kokybės „Canon“ L serijos optika, jų žiūros laukas skaistesnis, dėl to jie puikiai tinkami paukščiams stebėti prieblandoje ar esant menkam apšvietimui.

10x42L IS WP binoculars

Itin stabilus vaizdas

Mėgaukitės itin stabiliu vaizdu laikydami žiūronus rankose, taip pat lengvai atpažinkite ir sekite paukščius juos labai priartinę – net ir skrydžio metu: tokią galimybę teikia „Canon“ optinis vaizdo stabilizatorius (IS), kuris tiksliai koreguoja daugelio tipų judėjimą ir drebėjimą.

Sužinokite daugiau

A super steady view

Priartėkite, neprarasdami puikios kokybės

Mėgaukitės paprastu paukščių atpažinimu pasirinkę bet kokį didinimo koeficientą: „Canon“ itin tiksli optika, žemo iškraipymo lygio „Porro II“ prizmės optika ir „Super Spectra“ objektyvų dangos teikia šviesų, aiškų ir detalų vaizdą.

Canon precision optics

Stebėkite bet kokiu oru

Mūsų aukščiausios kokybės vandeniui nepralaidūs 10x42L IS WP žiūronai gali atlaikyti nepalankiausias sąlygas: jų sandarinimas nuo aplinkos sąlygų atitinka Japonijos pramoninius standartus (JIS7). Kiti modeliai turi patvarų paprastai suimamą gumuotą paviršių ir yra įvairiu lygiu nepralaidūs vandeniui.

waterproof 10x42L IS WP

Pažvelkite plačiau

Per mažesnio didinimo koeficiento, nuo 8 k. iki 10 k. didinančius, žiūronus matomas platesnis vaizdas, kad galėtumėte lengviau stebėti sparčiai skraidančius ir nutolusius paukščius. Tokio paties didinimo koeficiento žiūronai padidina subjektus tiek pat, bet kai kurių iš jų žiūros laukas yra platesnis, matoma daugiau aplinkos detalių.

See a wider view 8x to10x binoculars

Rekomenduojami žiūronai paukščiams stebėti

Rinkitės iš plataus didinimo koeficientų asortimento, kad paukščių stebėjimas jums teiktų geriausius potyrius.

Kitos veiklos

Atraskite visą mūsų žiūronų asortimentą ir gaukite reikiamos informacijos, kad galėtumėte išsirinkti sau tinkamus žiūronus.

* Pateikti vaizdai yra tik iliustracijos.

Susiję gaminiai