DAUGIAU JUNGIMO GALIMYBIŲ

Ypatingai plačios fotoaparato jungimo galimybės

EOS kokybė prilygsta išmaniojo telefono patogumui – tobulas derinys kiekvienam, mėgstančiam įrašyti turinį socialiniams tinklams, redaguoti būnant kelyje arba valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu. Nesvarbu, ar esate tinklaraštininkas, nuomonės formuotojas, ar tiesiog mėgstate dalytis vaizdais su draugais ir šeimos nariais, dar niekada nebuvo taip paprasta savo kūrybą perkelti į internetą.
„Canon“ EOS R10 – OVF pagalbinio apšvietimo palyginimas

Nuo šiol dalytis vaizdais paprasta

Mūsų programėlė „Canon Camera Connect“ greitai ir lengvai naudojama, kad jūs galėtumėte užsiimti svarbia kūrybine veikla. Susiejus, jūsų išmanusis įrenginys ir EOS R10 palaiko „visada įjungtą“ „Bluetooth®“ mažų energijos sąnaudų saitą, tad 2,4 GHz „Wi-Fi®“ galima greitai ir sklandžiai suaktyvinti, kai reikia perduoti vaizdus. Tai gali būti atliekama automatiškai fotografavimo metu1 arba baigus fotografuoti, kai naršote fotoaparato atminties kortelę savo telefonu ir renkatės vaizdus būdami kelyje.

Perduotus į telefoną vaizdus galima redaguoti patinkančiomis programomis (pvz., „Canon DPP Express“, skirta „iOS“2), įkelti į socialinius tinklus arba nusiųsti draugams arba šeimos nariams naudojant pranešimų siuntimo programėlę. Tai puikus pasirinkimas, kai keliaujate ir norite pasidalyti savo nuotykiais su draugais ir namuose likusiais šeimos nariais ar sekėjais internete.

Jei filmuojate socialinių tinklų platformoms, išbandykite fotoaparate EOS R10 įdiegtą vertikalaus vaizdo įrašo funkciją, užfiksuojančią filmuojamą medžiagą vertikaliai, tinkančią istorijoms, trumpiems vaizdo įrašams ir išmaniųjų telefonų ekranams.

„Canon“ prijungimo galimybės – programėlė „Camera Connect“

Jūsų turinys, jūsų debesis

Mūsų svetainėje „image.canon“ galima įkelti nuotraukas ir filmus į internetinę debesies saugyklą tiesiai iš fotoaparato naudojantis įtaisytuoju „Wi-Fi®“ ryšiu arba susietu išmaniuoju telefonu: kompiuteris nereikalingas. Iš ten savo turinį galima perkelti į ilgalaikę saugyklą (pagal numatytuosius nustatymus gaunate 10 GB) arba kitą saugojimo debesyje platformą, pvz., „Adobe Creative Cloud“ arba „Google Drive“3. Jūsų failai gali būti automatiškai atsisiunčiami į AK arba „Mac“ kompiuterį namuose, kad atsisėdus už darbo stalo turinys būtų parengtas redaguoti.

Jūsų turinys, jūsų debesis

Eteris už 3, 2, 1…

Vaizdo tinklaraštininkai ir turinio kūrėjai gali naudoti EOS R10 norėdami tiesiogiai srautiniu būdu perduoti profesionalų kokybės vaizdo įrašus savo sekėjams tinkle „YouTube“4. Vaizdo ir garso kokybė yra puiki – kaip tik tai, ko reikia, kad jūsų kanalas pereitų į kitą lygį ir didėtų jūsų auditorija.

„Canon“ EOS R10 – vaizdo tinklaraščių kūrimas

Tiesiog prijunkite fotoaparatą prie „Wi-Fi®“ tinklo5 ir galėsite tiesioginiu srautu perduoti vaizdą tiesiai į „YouTube“ kanalą: kompiuteris nereikalingas. Sukiojamą nuo fotoaparato korpuso atlenkiamą ekraną galima pasukti taip, kad jis būtų nukreiptas į jus: idealiai tinka asmenukei padaryti.

 1. Automatinis vaizdų perdavimas paleidus fotoaparatą palaikomas, kai įgalintas automatinis siuntimas. Automatinis įkėlimas vykdomas ne užfiksavus atskirą vaizdą, bet kai iš naujo įjungiamas fotoaparato maitinimas.
 2. „Apple“, „Apple TV“, „Apple Watch“, „iPad“, „iPad Air“, „iPad Pro“, „iPhone“ ir „Lightning“ yra įmonės „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „tvOS“ yra „Apple Inc.“ prekės ženklas
 3. „Google Drive“, „Google Photos“, „Google One“ ir „YouTube“ yra „Google LLC“ prekių ženklai
  „Adobe“ ir „Creative Cloud“ yra registruotieji arba neregistruotieji „Adobe“ prekių ženklai Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kitose šalyse.
 4. Fotoaparato tiesioginio srautinio perdavimo paslauga palaiko tik tiesioginį srautinį perdavimą svetainėje „YouTube“. Prieš naudojant tiesioginio srautinio perdavimo paslaugą, būtina registruotis „image.canon“. Naujausius reikalavimus rasite „YouTube“. Tiesioginis srautinis perdavimas „YouTube“ gali keistis, sustoti arba nutrūkti be įspėjimo. „Canon“ neprisiima jokios atsakomybės už trečiųjų šalių teikiamas paslaugas, įskaitant tiesioginį platinimą „YouTube“.
 5. Kai kuriose šalyse ar regionuose „Wi-Fi®“ naudojimas gali būti ribojamas.

Susiję straipsniai

 • PRIVALUMAI

  Išbandykite naujo tipo automatinį fokusavimą

  Panaudojome giliojo mokymo DI technologiją ir tūkstančius tikrų vaizdų, kad išmokytume fotoaparatą „Canon EOS R10“ atpažinti žmones, gyvūnus ir transporto priemones ir jie būtų tiksliai ir nepriekaištingai fokusuojami judant kadre.

 • PRIVALUMAI

  Sekundės dalį trunkančių momentų užfiksavimas

  Gyvenimas eina gana greitai, tad jums reikia dideliu greičiu išsiskiriančio fotoaparato šiems nebepasikartosiantiems momentams įamžinti

 • PRIVALUMAI

  Pamatykite. Fotografuokite.

  Ar pereinate nuo išmaniojo telefono, ar DSLR fotoaparato, naudodami „Canon EOS R10“ greitai pasirengsite ir pradėsite fotografuoti bei džiaugsitės galėdami taikyti kūrybiško fotografavimo būdus, kurie anksčiau buvo neprieinami.

 • PRIVALUMAI

  Tai – jūsų istorija, papasakokite ją savaip

  Filmuokite puikius vaizdo siužetus tuo pačiu fotoaparatu, kuriuo įamžinate nuostabias nuotraukas. EOS R10 yra labai pajėgus turinio kūrėjas, leidžiantis papasakoti savo istoriją ir statiškais ir dinamiškais vaizdais.

 • NAUJIENLAIŠKIS

  Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

  Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.