Didesnis greitis

Sekundės dalį trunkančių momentų užfiksavimas

Gyvenimas bėga gana greitai, tad jums reikia dideliu greičiu išsiskiriančio fotoaparato šiems nebepasikartosiantiems momentams įamžinti.

Sekundės dalį trunkančių momentų užfiksavimas

Du flamenko šokėjai tradiciniais drabužiais pozuoja kieme, iškėlę rankas.

Būtent todėl sukūrėme EOS R10, fotografuojantį iki 15 k./sek. greičiu naudojant mechaninį užraktą ir iki 23 k./sek.1 greičiu naudojant tylųjį elektroninį užraktą2: abiem atvejais taikant AF sekimą ir automatinį eksponavimą vienu metu. Todėl EOS R10 yra puikus pasirinkimas veiksmui fiksuoti, nesvarbu, ar vykstate į aviacijos šventę, regatą ar teatrą.

Įjunkite RAW serijos režimą ir galėsite fiksuoti vaizdus iki 30 k./sek. greičiu, taikant 75 % apkirpimą3. Rezultatai laikomi kaip vienas filmo failas, kad viskas būtų tvarkinga: atskirus failus galima paimti ir įrašyti kaip RAW, JPEG arba HEIF failus. Kai įjungtas išankstinis fotografavimas, fotoaparatas taip pat įrašo 0,5 sek. iki pradedant fotografuoti, tad visada būsite įsitikinę, kad užfiksuosite lemiamą momentą.

„Canon“ EOS R10 – serijos fotografavimas RAW formatu

Greitai reaguojantis

EOS R10 šerdis – DIGIC X procesorius, užtikrinantis efektyvų veikimą. Fotoaparatas įsijungia per sekundės dalį: būna pasirengęs veikti, kai tik pamatote, kad artėja lemiama akimirka. Valdikliai greitai reaguoja ir juos lengva rasti, kai akis nukreipta į vaizdo ieškiklį. Kalbant apie vaizdo ieškiklį: jame pasaulis rodomas minimaliai uždelsiant ir nežymiai užtamsinant nepertraukiamos serijos fotografavimo metu.

„Canon“ EOS R10 – procesorius „Digic X“

Procesorius „Digic X“

 1. Nepertraukiamo fotografavimo greitis gali skirtis priklausomai nuo įvairių sąlygų, daugiau informacijos rasite specifikacijose.
 2. Gali girdėtis ne tik užrakto skleidžiami garsai (diafragmos nustatymo garsas, fokusuojant objektyvo pavaros skleidžiamas garsas, elektronikos veikimo garsas ir t. t.).
 3. Rekomenduojama naudoti UHS-II korteles; taikomos toliau nurodytos sąlygos
  * Kai fotografuojate RAW serijos režimu, naudokite 10 greičio klasės arba greitesnę SD kortelę.
  * Jei naudosite mažu įrašymo greičiu pasižyminčią kortelę, o baterijoje yra nedaug energijos, užfiksuoti vaizdai gali būti įrašyti netinkamai.
  * Galimų kadrų skaičius priklauso nuo vaizdo.
  * Fotografuojant RAW serijos režimu, kai sužybsi kitų fotoaparatų blykstės, arba kai fotografuojama apšviečiant fluorescencinėms lempoms ar kitiems mirksinčios šviesos šaltiniams, gali atsirasti šviesos juostų, o užfiksuotuose vaizduose gali būti matomos šviesios ir tamsios juostos.

Susiję straipsniai

 • „Canon“ EOS R10 – privalumas – ryškesni vaizdai

  PRIVALUMAI

  Išbandykite naujo tipo automatinį fokusavimą

  Panaudojome giliojo mokymo DI technologiją ir tūkstančius tikrų vaizdų, kad išmokytume fotoaparatą „Canon EOS R10“ atpažinti žmones, gyvūnus ir transporto priemones ir jie būtų tiksliai ir nepriekaištingai fokusuojami judant kadre.

 • „Canon“ EOS R10 – privalumas – daugiau lankstumo

  PRIVALUMAI

  Tai – jūsų istorija, papasakokite ją savaip

  Filmuokite puikius vaizdo siužetus tuo pačiu fotoaparatu, kuriuo įamžinate nuostabias nuotraukas. EOS R10 yra labai pajėgus turinio kūrėjas, leidžiantis papasakoti savo istoriją ir statiškais ir dinamiškais vaizdais.

 • „Canon“ EOS R10 – privalumas – paprasčiau naudoti

  PRIVALUMAI

  Pamatykite. Fotografuokite.

  Ar pereinate nuo išmaniojo telefono, ar DSLR fotoaparato, naudodami „Canon EOS R10“ greitai pasirengsite ir pradėsite fotografuoti bei džiaugsitės galėdami taikyti kūrybiško fotografavimo būdus, kurie anksčiau buvo neprieinami.

 • PRIVALUMAI

  Ypatingai plačios fotoaparato jungimo galimybės

  EOS kokybė prilygsta išmaniojo telefono patogumui – tobulas derinys kiekvienam, mėgstančiam įrašyti turinį socialiniams tinklams, redaguoti būnant kelyje arba valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu. Nesvarbu, ar esate tinklaraštininkas, nuomonės formuotojas, ar tiesiog mėgstate dalytis vaizdais su draugais ir šeimos nariais, dar niekada nebuvo taip paprasta savo kūrybą perkelti į internetą.

 • NAUJIENLAIŠKIS

  Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

  Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.