STRAIPSNIS

Žaibiško greičio ryšys, teikiantis pirmenybę jums

Kai svarbi kiekviena sekundė, EOS R3 padeda jums išsiveržti į priekį. Puikus ryšys suteikia jums galimybę greitai perduoti nuotraukas savo klientams naudojant „Wi-Fi“, eternetą ar mobilųjį telefoną. Jūs atliksite viską anksčiau laiko.
EOS R3

Perduokite nuotraukas fotografuodami

Norėdami perduoti nuotraukas savo agentūrai ar klientui realiu laiku, naudokite „Wi-Fi“ ar eternetą – tai leidžia FTP palaikymas. Palaikomi saugieji protokolai SFTP1 ir FTPS, todėl jūsų nuotraukos visuomet bus saugios. EOS R3 palaiko 802.11ac „Wi-Fi“ standartą, naudodamas ir 2,4 GHz, ir 5 GHz2 juostas, kad būtų užtikrintas platesnis diapazonas ir mažesni trukdžiai. Taip pat taikomas WPA3 „Wi-Fi“ saugumo standartas.

Fotografuojant vietose, kuriose yra eternetas, fotoaparato RJ-45 jungtis užtikrina greičiausią ir stabiliausią ryšį (iki 1000BASE-T), padėdama jums kuo greičiau nusiųsti nuotraukas ir vaizdo įrašus tam, kam reikia.

EOS R3 daugybę tinklo galimybių perima iš mūsų apdovanojimus pelniusio „EOS-1D X Mark III“. Tiesą sakant, šie du fotoaparatai gali keistis tinklo nustatymais per atminties kortelę, tad agentūros gali pateikti nustatymo konfigūracijas prieš renginį.

Kad nustatymas būtų dar spartesnis, ypač vėl dirbant tose pačiose vietose, fotoaparate greitam atkūrimui galima nustatyti iki 20 tinklo nustatymų grupių, kurios gali būti pasiekiamos FTP serveriuose, vietiniuose kompiuteriuose ar išmaniuosiuose telefonuose.

Kai EOS R3 perduoda vaizdo ar vaizdo įrašų failus, taip pat perduodamos balso žymos, įvertinimai žvaigždutėmis ir apkarpymo nustatymai. Šitaip nuotraukų redaktoriai sutaupo laiko.

Susiejimas su jūsų išmaniuoju telefonu


Visuomet įjungta ir su jūsų išmaniuoju įrenginiu susieta mažai energijos eikvojanti „Bluetooth“ v5 technologija, leidžia fotografuojant automatiškai perduoti nuotraukas į jūsų telefoną ar planšetinį kompiuterį. Greitai persiųskite jas savo klientams arba dalinkitės internete su savo sekėjais.

Naudojant mūsų programėlę „Mobile File Transfer“, nuotraukas galima persiųsti į FTP serverius, jei nepasiekiamas „Wi-Fi“ ryšys. Jei fotografuojate su „Android“ arba „iOS“ įrenginiais, norėdami įkelti tiesiog prijunkite „Wi-Fi“ arba USB kabelį. Nuotraukas galima pažymėti ir pritaikyti metaduomenų šablonus – tai dar vienas EOS R3 privalumas, padedantis išsiskirti iš konkurentų.

Programėlėje „Camera Connect App“ nuo šiol rasite papildomą funkciją, kuria galite atnaujinti savo fotoaparato programinę aparatinę įrangą iš programėlės, kad jūsų fotoaparate visuomet būtų naujausia versija.

EOS R3

MFT programėlės pradžios ekranas

Peržiūrėkite, perduokite arba pažymėkite nuotraukas. Savo nuotraukoms pritaikykite metaduomenų šabloną.
EOS R3

Prijunkite savo išmanųjį telefoną prie EOS R3, kad galėtumėte naudoti programėles, įskaitant MFT programėlę veiksmingai failų perkėlimui.

Kelių GNSS palaikymas

Įtaisytasis GPS geografine žyme pažymi jūsų vietą ir išlaiko EOS R3 vidinio laikrodžio tikslumą. Jis palaiko įvairias palydovines sistemas, įskaitant GPS, GLONASS bei „MICHIBIKI Quasi-Zenith“ palydovus, ir užtikrina universalesnius vietos nustatymo duomenis.

Nuotolinis fotoaparato valdymas

Savo išmaniuoju įrenginiu taip pat galite nuotoliniu būdu valdyti EOS R3, tad galėsite fotografuoti iš įvairių įdomių ir sunkiai pasiekiamų kampų. Savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio ekrane galėsite reguliuoti nustatymus, užfiksuoti bei peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus. EOS R3 taip pat sertifikuotas „Apple MFI“, tad galite šį fotoaparatą prijungti tiesiai prie savo „iPhone“ kabeliu „USB Lightning“. „Android“ įrenginius galima prijungti per USB 3.

Mūsų „EOS Utility“ taip pat užtikrina nuotolinį fotoaparato valdymą iš „Mac“ arba asmeninio kompiuterio – tiesiog prijunkite per USB 3.2, „Wi-Fi“ arba eternetą. Nuotraukas galima išsaugoti atminties kortelėje, kompiuteryje arba abiejose vietose – idealu darbui kontroliuojamomis sąlygomis.

Reikalinga didesnė aprėptis? EOS R3 nuotolinio naršymo funkcija (galima, kai prijungta prie eterneto) leidžia valdyti fotoaparatą įvairiuose tinkluose. Nuotraukas galima užfiksuoti nuotoliniu būdu, o failus atsisiųsti. Nustatymus (įskaitant FTP duomenis) galima reguliuoti net tada, kai fotoaparatas yra naudojamas.

Perduodamo vaizdo apsauga

Daugeliui naujienų ir sporto fotografų praverčia galimybė automatiškai „apsaugoti“ vaizdus, kurie buvo išsiųsti į FTP serverį. Apsaugoti vaizdai yra užrakinami ir jų neįmanoma netyčia ištrinti, taip pat lengva nustatyti, kurie vaizdai buvo išsiųsti klientui, kai baigus fotografuoti jie visi perkeliami į jūsų kompiuterį.

EOS R3

Debesijos palaikymas

EOS R3 taip pat palaiko saugojimą debesijos platformose mūsų novatoriško image.canon tinklų sietuvo dėka. Fotoaparatas automatiškai įkelia nuotraukas ir vaizdo failus, kuriuos galėsite peržiūrėti baigę darbą.

Neribotą kiekį nuotraukų (įskaitant RAW failus) galite saugoti internete image.canon iki 30 dienų prieš nuspręsdami naudotis kita debesijos tarnyba, pavyzdžiui, „Google Drive“ arba „Adobe Cloud“.

EOS R3

RAW apdorojimas debesijoje

Kad vaizdo kokybė būtų nepriekaištinga, įkeltus į image.canon debesiją RAW failus galima apdoroti debesijoje naudojantis giliojo mokymosi demozaikavimo ir didelio ISO triukšmo mažinimo algoritmais. Rezultatai puikūs – vaizde mažiau liekamųjų reiškinių ir mažiau triukšmo.

 1. 5 GHz palaikymas nėra pasiekiamas visuose regionuose
 2. SFTP pasiekiamas tik eternetu

Susiję straipsniai

 • STRAIPSNIS

  Ar „Canon EOS R3“ gali pasivyti mažąjį žaibo greitumo juodakojį kirliką?

  Italų laukinės gamtos fotografas Bruno D'Amicis išbando EOS R3 fotografuodamas retą ir nepaprastai greitai judantį paukštį Abrucų regiono paplūdimiuose.

 • STRAIPSNIS

  Išsukimas iš kelio su „Canon EOS R3“

  „Jis visiškai pralenkia bet kokią įrangą, su kuria dirbau anksčiau!“ Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys išbando „Canon EOS R3“ savo pirmojoje elektrinių automobilių ralio fotosesijoje.

 • STRAIPSNIS

  Greitkelio gyvenimas su „Canon“ ypač artinančiais teleobjektyvais

  Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys pradeda nuo „Canon RF 400mm F2.8L IS USM“ ir „RF 600mm F4L IS USM“ objektyvų fotografuodamas greitai lekiančius automobilius su „Canon EOS R3“.

 • STRAIPSNIS

  Akimi valdomos AF sistemos paaiškinimas

  Pirmieji sužinokite apie „Canon“ nuostabią akimi valdomą AF sistemą, kuri nustato arba pakeičia AF tašką aptikdama objektą, į kurį žiūrite.

 • Užsisakykite dabar

  Pirmieji gaukite naujienas apie EOS R3 ir palaikykite ryšį, kad ir toliau gautumėte naujienas.