A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Pasinaudokite „Creative Park“ ir galėsite lengvai papuošti savo šventes suasmenintais spaudiniais.

Visi mėgsta švęsti! Jaunystėje reikšmingi renginiai ir ypatingos datos yra ypač svarbūs – gimtadieniai, Kalėdos, sėkmingai išlaikyti egzaminai ar mokslo metų pabaiga... sąrašą galima tęsti ir tęsti. Tačiau tokios šventės organizavimas gali kelti daug vargo: dovanų paieška, žaidimų ir aplinkos planavimas, galvojimas, kuo pavaišinti... dažnai tai atima tiek daug laiko, kad dekoracijomis susirūpinama tik paskutinę minutę.

Gerai, kad „Canon“ programėlėje „Creative Park“ yra nebrangių ir laiką taupančių sprendimų, kurie atitiks net aukščiausius šventės reikalavimus. Ir programėlėje, ir „Creative Park“ svetainėje yra daugybė stilingų ir šiuolaikiškų šablonų: nuo gimtadienio plakatų ir šventinių maišelių iki suvenyrų fotobūdelei ir stalo padėkliukų. Iš žaismingų, ryškių ir spalvingų stilių kiekvienas galės pasirinkti sau tinkamiausią – kad ir kokio būtų amžiaus.

Norint pradėti tereikia atsisiųsti programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“. Jums reikia tik „Canon ID“ ir palaikomo „Canon“ spausdintuvo.

Dizainas kiekvienai progai

Personalised cards created with the Creative Park app on a party table with paper garlands and a pineapple gift box.
Nuo atvirukų ir pakvietimų iki vėliavėlių ir plakatų – čia rasite gausybę stilių ir šablonų.

Programėlėje „Creative Park“ rasite viską, ko reikia šventinėms dekoracijoms. Jei dar tik pradedate, pamėginkite pradėti nuo kategorijos „Party“ (šventė), kuri yra skirtuke „Featured“ (atrinkti): čia rasite plakatų, maišelių ir dėžučių, vardinių lėkštučių ir šventinių kepurių šablonų. Jei neradote, ko norėjote, arba norite daugiau, pasidairykite skirtuke „Category“ (kategorija) prie „Letters/Cards“ (laiškai ir atvirukai) – ten rasite daugiau pakvietimų ir laiškų stilių. Be to, skirtuke „Featured“ (atrinkti) yra speciali kategorija „Birthday“ (gimtadienis), kurioje rasite gimtadienio atvirukų ir priedų.

Jūsų šventinio stiliaus temos

Two girls hold photo booth party props printed from Creative Park
Pasirinkite šventės temą ir jai tinkančius suvenyrus ir dekoracijas.

Su programėle „Creative Park“ galite susikurti šventės temą ir stilių pagal savo skonį. Galbūt norėtumėte surengti vasarą primenantį vakarėlį tropikų tema? Galėtumėte sukurti augaliniais elementais papuoštas pakvietimo korteles ir stalo kilimėlius, o dovanų dėžutės galėtų būti arbūzų arba ananasų formos. Paruoštumėte kelias ryškias fotobūdelės dekoracijas, pakabintumėte spalvotą vėduoklių pavidalo girliandą ir viskas būtų paruošta! Arba galėtumėte pasirinkti princesių temą su žalsvomis karūnėlėmis, rausvų deimantų girlianda ir spalvingomis dovanų dėžutėmis...

„Canon“ A4 formato matinis fotopopierius MP-101 idealiai tinka modeliams ir kokybiškoms dekoracijoms spausdinti.

Pritaikykite ir suasmeninkite

Susiję straipsniai
Create your own family treasure hunt

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Sukurkite savo šeimai lobio paieškos nuotykį

Sužinokite, kaip naudodamiesi PIXMA spausdintuvu ir vaizduote galite sukurti jaudinantį nuotykį.

Print yourself a happy Halloween

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Spausdinimo idėjos ruošiantis Helovinui

Sezoninės idėjos, kaip pasigaminti smagių ir baisių dekoracijų, kostiumų, skanėstų ir kt.

Bring joy indoors this autumn with papercraft

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Rudenį sukurkite džiugią aplinką namuose

Sužinokite, kaip dizainerė ir kūrėja Pippa Hiscock kūrė linksmas asmenines gimtadienio dekoracijas iš popieriaus.

A girl holds a personalised card created with the Creative Park app.
Daugumą programėlės „Creative Park“ šablonų galima tinkinti, todėl galite įkelti nuotraukas iš savo įrenginio albumo, pridėti asmeninę žinutę ir spausdinti tiesiai iš telefono ar planšetės.

Vienas iš programėlės „Creative Park“ privalumų – galimybė daugumą šablonų pritaikyti ir papildyti juos savo nuotraukomis ar tekstu. Kai atsisiūsite šabloną, galėsite iš išmaniojo įrenginio albumo importuoti nuotraukas į programėlę ir naudodamiesi funkcija „Additional text“ (papildomas tekstas) pridėti asmeninę žinutę. Vaikai vos per kelias minutes pakoreguos ir sukurs pasirinktus šablonus, o kai jie bus paruošti spausdinti, galėsite belaidžiu būdu prisijungti prie suderinamo „Canon PIXMA“ spausdintuvo.

Smagūs eksperimentai

A girl folds a paper party garland printed from the Creative Park app.
Kiekvienas šablonas turi aiškias instrukcijas, kurias galite išsispausdinti, kad būtų lengviau vadovautis. Tada tiesiog išlankstykite iš spaudinių trimačius kūrinius – ši daili pastelinė girlianda tobulai papuoš šventinį stalą.

Šablonai yra surūšiuoti instinktyviai pagal kategorijas, todėl lengva rasti ieškomą skyrių. Radę patinkantį šabloną galite spustelėti šalia jo žvaigždutę, kad jis atsidurtų jūsų „Favourites“ (parankinių) meniu, arba spustelėti skirtuką „Edit“ (redaguoti), kad jį atsisiųstumėte. Be to, kiekvienas šablonas turi aiškias instrukcijas. Dirbdami su projektais, nepamirškite spustelėti „Save“ (įrašyti) (įrašyti elementai atsidurs meniu „Your Items“ (jūsų elementai)), o kai viskas bus paruošta, spauskite „Print“ (spausdinti).Autorė: Claire Gillo

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus