How to print yourself a happy Halloween

RANKDARBIAI HELOVINUI

Kaip išspausdinti sau smagų Heloviną

Atraskite jaudinančiai lengvas galimybes – savo rankomis padaromas Helovino dekoracijas, kostiumus ir dar daug visko. Jums tereikia kūrybinės kibirkštėlės, popieriaus ir PIXMA spausdintuvo. Pasirinkite, ką norite sukurti, atsisiųskite šabloną ir išspausdinkite jį ant rekomenduojamo popieriaus, kad vadovaudamiesi instrukcijomis susikurtumėte išties įspūdingą Heloviną!

Papuoškite namus Helovinui

Decorate your home for Halloween
Linksmos ir bauginančios Helovino dekoracijos.

Skleiskite baugiai linksmą Helovino nuotaiką su šiomis linksmomis ir lengvai įgyvendinamomis rankdarbių idėjomis: Helovino sveikinimo plakatu, popieriniu moliūgo pavidalo žibintu ir Helovino atvirukais.

Get Inspired Halloween
Pridėkite savo nuotraukų ir asmeninio teksto į kūrinius iš programėlės „Creative Park“.

Vaikams taip pat patiks pasidaryti savo Helovino maišelius, kurie puikiai tiks skanėstams. Atraskite daugybę spausdinamų teminių kūrinių visai šeimai „Creative Park“ svetainėje arba programėlėje*.

Susikurkite Helovino kostiumą (gąsdinanti veido kaukė ir marškinėliai)

Get Inspired Halloween mask DYI
Tai išties paprasta kaip 2 x 2

Nėra nieko smagiau, kaip pačiam pasidaryti kostiumą. Pradėsime nuo veido kaukių. Kai jau turėsite „Canon“ MP-101 matinio fotopopieriaus arba „Plus Glossy II“ blizgaus popieriaus, atsisiųskite moliūgo – arba Frankenšteino ir raganos drąsesniems – veido kaukės šabloną ir jį išspausdinkite. Kai kaukę (ir akis) iškirpsite, iš abiejų pusių pritvirtinkite gumines juosteles – jas galite prakišti pro pradurtas skylutes, priklijuoti klijais arba lipniąja juostele.

Get Inspired Halloween CNT

Pasiruošę įvaryti baimės savo marškinėliais? Tereiks penkių smagių žingsnių. Turėkite tamsiems audiniams skirtų lygintuvu užklijuojamų plėvelių, dizainą, juodus marškinėlius, kurių bent 50 proc. sudėties sudaro medvilnė, ir vadovaukitės šiuo mokomuoju vadovu.

Kurkite Helovino meną nagams

Creative Halloween nail stickers.
Kūrybiški nagų lipdukai Helovino tema

Išdrįskite šį Heloviną išsiskirti iš minios ir pasimėgaukite į komplimentus atsakydami „mano darbas!“. Jei turite PIXMA TS8350 serijos spausdintuvą ir patinkantį vaizdą ar dizainą, jį galite paprastai perkelti ant nagų.

Jums reikės spausdinamų nagų lipdukų ir „Canon“ programėlei skirto „Nail Sticker Creator“ „Android“ arba „iOS“ įrenginiams. Čia galėsite pasirinkti šėtonišką dizainą arba susikurti savo – tada juos išspausdinsite ir prisiklijuosite ant nagų.

Get Inspired Halloween CNT

Atskleiskite savo kūrybiškumą šį Heloviną.

*Su programėle „Creative Park“ suderinami spausdintuvai.

Susiję straipsniai
Tis the season to be creative - six things you can make yourself this Christmas using your printer

RANKDARBIAI NAUDOJANTIS SPAUSDINTUVU

Laikas kūrybai – štai šeši dalykai, kuriuos naudodamiesi spausdintuvu galite pasidaryti šioms Kalėdoms patys.

Pasitelkite kūrybiškumą ir šį šventinį sezoną kalėdines dovanas, papuošimus ir žaidimus padarykite patys. Visus šablonus galima nemokamai atsisiųsti ir išspausdinti.

Printer fun for everyone

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Džiaugsmai, naudojant spausdintuvą, visiems

Šeši būdai, kaip PIXMA spausdintuvas gali suteikti energijos jūsų namams, jūsų šeimos veiklai ir jūsų įrenginiams.

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus