KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Sezoniniai rankų darbo gaminiai iš popieriaus: išsispausdinkite ženklą „Linksmo Helovino“

Pasiruoškite popieriaus ir žirkles. Peržiūrėkite šias lengvai namuose įgyvendinamas idėjas, kaip pasigaminti kortelių, kaukių, dekoracijų ir kitų spausdinamų daiktų rudens tema.
Helovino ornamentai ir dekoracijos, išdėlioti ant medinės lentynos ir kabantys ant baltai nudažytos šakos.

Helovinas tampa vis populiaresne švente ir pokštų, skanėstų ir pernelyg didelio kiekio saldumynų diena. Tačiau tai nereiškia, kad turite bėgti pirkti naujų brangių kostiumų ar plastikinių dekoracijų. Atraskite smagias ir planetai draugiškas popierinių rankdarbių kūrimo galimybes – namuose pasigaminkite dekoracijų, Helovino kaukių, daugkartinio naudojimo saldumynų maišelių ir kt.

Jums tereikia kūrybinės kibirkštėlės, popieriaus ir „Canon“ spausdintuvo. PIXMA TS7450 serijos spausdintuvas suderinamas su įvairių tipų laikmenomis, pvz., magnetiniu fotopopieriumi, kurį galima įdėti per spausdintuvo automatinį dokumentų tiektuvą, tad jis idealiai tinka įvairiems rankų darbo projektams. Kompaktiškasis „Canon“ SELPHY CP1500 spausdina aukštos kokybės vaizdus ant skirtingų rūšių popieriaus, pradedant nuo atviruko dydžio popieriaus ir baigiant mažais lipdukais, tad galite drąsiai kurti sezonines dekoracijas.

Pasirinkite popierinius rankdarbius, sužadinančius jūsų vaizduotę, atsisiųskite patikusį šabloną arba brėžinį, atsispausdinkite ant rekomenduojamo popieriaus ir, vadovaudamiesi instrukcijomis, pasiruoškite įspūdingam bauginimo laikotarpiui.

Spausdinamos dekoracijos

Popierinės Helovino dekoracijos kabo ant baltai nudažytos šakos.

Programėlėje „Creative Park“ yra daugybė spausdinti parengtų šablonų Helovino tema, pvz., šis smagus dekoracijų rinkinys. Taip pat rasite informacijos apie pagaminimo trukmę ir rekomenduojamas popieriaus rūšis.

Popierinis išsišiepęs moliūgo formos žibintas.

Šis išsišiepęs moliūgo formos žibintas gerai atrodys ant palangės, be to, gali būti pagamintas ne toks baisus ir bus puiki sezoninė dekoracija.

Helovinas, kaip ir daugelis švenčių, žymi metų laikų kaitą – naktys ilgėja, o dienos tampa vėsesnės. Gamta taip pat pasipuošia ryškiausiomis spalvomis, o medžiai pražysta raudonais ir oranžiniais atspalviais.

Rudens motyvus ir spalvas galite perkelti ir į savo namus atsispausdinę mažas, tačiau aukštos kokybės sodų ir parkų, esančių netoli jūsų namų, nuotraukas kompaktišku spausdintuvu su belaidžio ryšio funkcija, pvz., „Canon“ SELPHY CP1500 arba „SELPHY Square QX10“. Pritvirtinkite nuotraukas prie šakos ir sukurkite gražią kabančią dekoraciją, kuri papuoš sieną virš židinio, kaip tai siūlo interjero dizainerė Jasmin Robertson savo gamtos įkvėptų namų dekoracijų vadove. Arba pabandykite patys susikurti lapų dekoracijas. Išspausdinkite jas ant spalvoto popieriaus (violetinio, oražinio ir juodo) ir paverskite puikia kabančia dekoracija, pasinaudoję skylamušiu bei virvute.

„Canon“ programėlėje „Creative Park“ yra daugybė Helovinui skirtų idėjų ir nemokamų šablonų. Kodėl nepapuošus savo namų miniatiūriniais šikšnosparniais, katėmis ir raganų kepurėmis? Arba nepakabinus lange užrašo „Linksmo Helovino“? Šios dekoracijos bus popierinės, tad galite sulankstyti ir padėti laukti kitų metų arba išmesti į antrinių žaliavų šiukšliadėžę.

Helovino kaukės ir kostiumai

Ant stalo po užrašu „Linksmo Helovino“ išdėliotos įvairios popierinės Helovino kaukės.

Programėlėje „Creative Park“ yra daugybė Helovino kaukių šablonų, įskaitant juodas kates ir didžiaakes pelėdas, kurie gali tapti puikiais pradiniais jūsų kostiumo kūrimo elementais. Yra netgi raganos kepurė ir šluota!

Vaikams patiks išlieti savo energiją ir išlaisvinti vaizduotę kuriant kostiumus savo rankomis. Pradėkite nuo Helovino kaukės. Naudokite „Canon“ matinį fotopopierių, kad rezultatas būtų išties ryškus, ir išspausdinkite „Canon“ PIXMA spausdintuvu. Paprastas ir universalus „Canon“ PIXMA G650 su šešių spalvų dažų pagrindo rašalais užtikrina nepriekaištingą kokybę. Kai kaukę (įskaitant akis) iškirpsite, iš abiejų pusių pritvirtinkite gumines juosteles – prakiškite pro pradurtas skylutes, priklijuokite klijais arba lipniąja juostele.

Po to imkitės marškinėlių rudens tema. Galite pasirinkti tokius rudens motyvus kaip moliūgai arba kakavos puodelis. O jei norite pademonstruoti savo gasdinančiąją pusę, rinkitės juodas kates arba skeleto kaulų rinkinius, kurie gerai atrodo atspausdinti baltai juodame fone. Kad jie būtų dar ypatingesni, sukurkite derantį rinkinį su jūsų vaikų vardais ir metais, arba rinkinį visiems šeimos nariams.

Daugkartinio naudojimo šaldytuvo magnetai

Ranka, dedanti magnetus su juoda kate ant viryklės priekio.

Šie juodos katės šablonai idealiai tinka virtuvei papuošti prieš sezoninį vakarėlį. Popierinių dekoracijų kūrimas taip pat gali padėti suburti šeimą, nes šeimos nariams suteikiama proga užmegzti glaudesnį ryšį siekiant bendrų kūrybinių rezultatų.

Taip pat galite pasigaminti dekoracijų, kurias galėsite naudoti daug metų, – ant šaldytuvo ar veidrodžio rėmo (ar ant bet kokio kito metalinio paviršiaus) gali puikuotis jūsų rankų darbo magnetai. Tereikia „Canon“ PIXMA spausdintuvo ir „Canon“ magnetinio fotopopieriaus.

Nepamirškite per šventes su savimi turėti „Canon“ fotoaparato ar išmaniojo telefono, kad galėtumėte užfiksuoti ypatingas akimirkas. Jas galite išspausdinti „Wi-Fi“ ryšiu „Canon“ PIXMA spausdintuvu naudodami „Canon“ programėlę „Print“. Taip sukursite spaudinius albumams, ant sienų kabinamus meniškus kūrinius ar magnetus, kuriais galėsite dalytis su draugais ir šeimos nariais ir prisiminti šventės akimirkas dar daug metų. Arba, pasinaudodami išmaniuoju telefonu ir „Canon“ programėle „Easy-PhotoPrint Editor“, galite lengvai sukurti koliažus, kalendorius ir plakatus. Atskleiskite savo kūrybiškumą ir šis Helovinas bus išties įsimintinas.

Šventiniai maišeliai, lipdukai ir dovanos

Du keksiukai su glaistu ir vėliavėlėmis Helovino tema.

Šios teminės pyragų vėliavėlės būtų idealus pirmasis jūsų projektas. Šablonų kirpimas mažiesiems yra puiki proga lavinti motorinius įgūdžius. Būkite pasirengę prižiūrėti mažus vaikus.

Lapas su rudens motyvais išlenda iš kompaktiško „Canon“ spausdintuvo.

Knygų skirtukai su rudens motyvais būtų tobula dovana įdėti į Helovino vakarėlio maišelius – juos sukurti paprasta su programėle „Canon SELPHY Photo Layout“.

Namas atrodo gražiai ir šventiškai, o visa šeima pasipuošusi. Esate pasirengę švęsti! Programėlėje „Creative Park“ rasite daug pritaikomųjų pakvietimų, vokų ir Helovino atvirukų. Juos galite išspausdinti PIXMA spausdintuvu ant kortelės dydžio dvipusio matinio popieriaus su centrine lenkimo linija ir vokais, skirtais namuose pagamintoms kortelėms. Jei pageidaujate naudoti vieną iš savo nuotraukų, atviruko dydžio popierius, skirtas „Canon“ SELPHY CP1500, jau yra su išspausdintomis pašto ženklo ir adreso linijomis.

Popieriniai Helovino kibirėliai puikiai tinka vakarėlio užkandžiams, o Helovino maišeliai taps puikiomis dovanomis jūsų svečiams, kurias jie galės pasiimti namo. Į dovanų maišelius galite įdėti ne tik saldainių ir moliūgo pyrago gabaliukų, bet ir asmeninių dovanėlių. Kodėl spausdintuvu „Canon“ SELPHY CP1500 neatsispausdinus lapų su teminiais lipdukais, kuriais būtų galima dekoruoti pieštukines, veidrodžius ir telefonus? Galite netgi sukurti knygų skirtukus su patinkančiomis dienos nuotraukomis, pasinaudoję programėlės „SELPHY Photo Layout“ parinktimi „Bookmark Layout“ (skirtuko maketas). Pasirinkti, tinkinti ir spausdinti tiesiai iš programėlės spausdintuvu SELPHY CP1500 yra paprasta ir greita.

Kad ir ką veiksite šį rudenį, nepamirškite įtraukti sezoninės magijos, pasinaudodami PIXMA ar SELPHY spausdintuvu ir savuoju kūrybiškumu.

Autorė: Rachel Segal Hamilton

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai