KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Išsispausdinkite savo siuvinėjimo paveikslėlį

Sukurkite unikalų kūrinį savo namų sienoms arba atnaujinkite paprastus baltus marškinėlius, vadovaudamiesi šiuo paprastu išsamiu vadovu, kaip spausdinti siuvinėjimo paveikslėlius.
Balti marškinėliai su siuvinėjimui išspausdintu kambarinių augalų paveikslėliu šalia „Canon“ lygintuvu užklijuojamų plėvelių pakuotės.
Pastaraisiais metais siuvinėjimas vis labiau populiarėja, nes žmonės ieško, kaip galėtų nusiraminti ir pailsinti akis nuo televizorių ir kompiuterių ekranų. Bet ar žinojote, kad savo siuvinėjimo paveikslėlį galite susikurti spausdintuvu?

PIXMA spausdintuvu galite lengvai susikurti motyvą ir perkelti jį ant audinio. Peržiūrėkite šį išsamų vadovą ir sužinokite, kaip dekoruoti paprastus marškinėlius ar sukurti išskirtinį meno kūrinį ant sienos.

Jums reikės

 • „Canon“ spausdintuvas, pvz., serijos „PIXMA TS5350“
 • Lygintuvu užklijuojamos plėvelės šviesiems1 arba tamsiems2 audiniams, arba matinis fotopopierius
 • Jūsų pasirinktas siuvinėjimo paveikslėlis
 • Pasirinkta medžiaga (ją turėtų sudaryti bent 50 proc. medvilnės ir ją turėtų būti galima skalbti skalbyklėje 30 °C temperatūroje)
 • Žirklės
 • Lyginimo lenta ir lygintuvas
 • Adata ir siūlas
 • Siuvinėjimo lankelis

1. Pasirinkite siuvinėjimo paveikslėlio dizainą

Marškinėliai su išspausdintu siuvinėjimo paveikslėliu ir dirbinys ant sienos šalia „Canon“ spausdintuvo.

Siuvinėjimo paveikslėlį galite rinktis, kokį tik norite, galite netgi nusipiešti jį patys.

Moteris, ant siuvinėjimo tinklelio tempianti marškinėlius su augalų raštais.

Jūsų paveikslėlis neturi būti tobulas, nes siuvinėdami galėsite paslėpti nepageidaujamas vietas.

Galbūt jau esate sugalvoję, ką norite siuvinėti. Šiam projektui mūsų rankdarbių meistrė Rosie iš „The Embroidery Barn“ išsirinko du paveikslėlius. Pirmasis buvo augalų motyvas paprastiems baltiems marškinėliams pagyvinti. Antrasis – širdies forma sudėti delnai, kuriuos ji planavo išsiuvinėti ant balto audinio ir sukurti įkvepiančią dekoraciją ant sienos.

Rosie šiuos paveikslėlius kūrė pati, bet, jei trūksta idėjų, galite rasti daug įkvėpimo svetainėje „Creative Park“ arba programėlėje „Creative Park“3. Šiose svetainėse yra įvairių menininkų ir iliustratorių paveikslėlių ir raštų – pažiūrėkite skiltis „Cactus Party“ arba „Peaceful Parakeets“!

2. Paveikslėlio siuvinėjimui spausdinimas

„Canon PIXMA“ spausdintuvu spausdinami du paveikslėliai ant A4 formato popieriaus.

Mūsų rankdarbių meistrė išspausdino savo paveikslėlius marškinėliams ir siuvinėjimo lankeliui ant vieno A4 formato lygintuvu užklijuojamos plėvelės šviesiems audiniams lapo.

Išsirinkus siuvinėjamą paveikslėlį, laikas jį išsispausdinti. Naudodami nemokamą programėlę „Canon PRINT“, kuri veikia su dauguma mūsų belaidį ryšį palaikančių „Canon“ spausdintuvų, įskaitant „Canon PIXMA TS5350“ serijos, galite valdyti spausdintuvą per išmanųjį telefoną ir netgi prisijungti prie debesies.

Jeigu jūsų medžiaga yra gana plona, išspausdinkite savo siuvinėjimo paveikslėlį ant įprasto popieriaus, pvz., matinio fotopopieriaus ir apveskite paveikslėlį tiesiai ant audinio. Tiesiog prilipinkite paveikslėlį lipnia juosta ant lango, uždenkite jį medžiaga ir apveskite kontūrus žymekliu ar rašikliu.

Rosie naudojo lygintuvu užklijuojamą plėvelę šviesiems audiniams, todėl viskas buvo šiek tiek paprasčiau. Jis parduodamas A4 formatu, todėl galima kurti didelius paveikslėlius arba viename lape sutalpinti kelis mažesnius motyvus (išdėstymui naudojant „Canon“ programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“), kad nereikėtų eikvoti medžiagų.

3. Išspausdinto siuvinėjimo paveikslėlio paruošimas perkėlimui

Moteris, žirklėmis kerpanti kambarinių augalų motyvą.

Tuščios plėvelės vietos matysis galutiniame darbe, tad kruopščiai apkirpkite kraštą, kad sukurtumėte tvarkingą rėmelį.

Moteris, dedanti ant marškinėlių kambarinių gėlių paveikslėlį.

Kai jau tenkina iškirptas paveikslėlis, nuspręskite, kurioje vietoje norėsite jį uždėti ant medžiagos.

Prieš perkeldami paveikslėlį ant audinio, iškirpkite jį aštriomis žirklėmis. Galite kirpti kuo arčiau krašto arba palikti aplink motyvą rėmelį. Raskite tinkamiausią savo paveikslėliui vietą – jeigu jį perkeliate ant marškinėlių, vertėtų įsitikinti, kad viskas yra savo vietose. Kai jau būsite patenkinti paveikslėlio vieta, apverskite popierių, kad paveikslėlis gulėtų ant audinio.

4. Siuvinėjimo paveikslėlio užlyginimas ant audinio

Moteris, braukianti lygintuvu per marškinėlius ir ant jų padėtą plėvelę su paveikslėliu.

Uždėkite paveikslėlį taip, kad jis liestųsi su audiniu, ir įkaitintu lygintuvu priklijuokite jį prie marškinėlių.

Moteris, plėšianti nugarėlę nuo prie balto audinio prilipintos plėvelės.

Atsargiai nuplėškite nugarėlę, kad atskleistumėte paveikslėlį.

Padėkite audinį ir paveikslėlį ant lyginimo lentos. Nustatykite maždaug 170 °C lygintuvo temperatūrą (daugumoje lygintuvų tai atitinka medvilnei skirtą nustatymą) ir lėtai stumdykite lygintuvą per audinį jį tolygiai spausdami. Dirbkite sukamaisiais judesiais, kad paveikslėlis atsikabintų nuo popieriaus ir prisiklijuotų prie audinio. Kai būsite įsitikinę, kad paveikslėlis prilipo, viena ranka prilaikydami audinį kita ranka lėtai nuplėškite nugarėlę.

5. Išspausdinto paveikslėlio siuvinėjimas

Moteris, ant audinio siuvinėjanti kontūrą aplink savo rankų piešinį.

Naudodami siuvinėjimo lankelį ar siuvinėjimo rėmelį, galėsite geriau įtvirtinti siūles.

Audinys rėmelyje su išspausdintu siuvinėjimo paveikslėliu, vaizduojančiu širdies forma sudėtus delnus.

Apveskite paveikslėlio kontūrus paprastais tiesiai dygsniais, kad jie labiau matytųsi.

Dabar, kai paveikslėlis jau yra tinkamoje vietoje, prasideda linksmoji dalis! Čia jau galite išlaisvinti savo kūrybiškumą. Galite nuspręsti siuvinėti visą paveikslėlį arba taikyti labiau minimalistinį metodą. Rosie savo marškinėlių paveikslėlyje augalų vazonėliams nuspalvinti ir lapams paryškinti naudojo pagrindinius siuvinėjimo dygsnius. Siekdama, kad rankų motyvas būtų ryškesnis, ji apvedė jo kontūrus tamsių siūlų dygsniu.

Baigus siuvinėti, laikas savo kūrinį parodyti! Marškinėliai gali tapti puikia asmenine dovana, o medinis siuvinėjimo lankelis – rėmeliu, kurį galima iškart kabinti ant sienos, kaip jūsų meistriškumo įrodymą.

Jei norite rasti daugiau įkvėpimo popieriniams rankdarbiams, sekite mūsų „Pinterest“ paskyrą. Ir nepamirškite pasidalyti savo kūriniais socialiniuose tinkluose su grotažyme #MadeWithPIXMA.
Autorė: Andrea Ball
 1. Šviesiems audiniams skirtų lygintuvu klijuojamų plėvelių LF-101 tinkamumas: PRO-100 / PRO-100S, TS serija (išskyrus TS31xx seriją / TS20x seriją), TR serija (išskyrus TR45xx seriją), MG77xx serija / MG75xx serija / MG68xx serija / MG67xx serija / MG57xx serija / MG56xx serija / MG36xx serija, iX68xx serija
 2. Tamsiems audiniams skirtų lygintuvu klijuojamų plėvelių DF-101 tinkamumas: PRO-100 / PRO-100S, TS serija (išskyrus TS31xx seriją / TS20x seriją), TR serija (išskyrus TR45xx seriją), G serija (išskyrus GM40xx seriją / GM20xx seriją), MG77xx serija / MG75xx serija / MG67xx serija, iP87xx serija / iX68xx serija
 3. Informacijos apie palaikomus „Canon“ rašalinių spausdintuvų modelius ieškokite šiame žiniatinklio puslapyje: https://ij.start.canon/cpapp-model

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Susikurkite naują garderobą

  Išskirtiniai marškinėliai, asmeninio dizaino rankinės, unikalios rankinės... spausdinimo ant tekstilės vadovas.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Išsispausdinkite ir susikurkite menišką drugelių sieną

  Popierinių rankdarbių kūrėja Aimee Graham atskleidžia, kaip sukurti išskirtinių dekoracijų naudojantis spausdintuvu.

 • Spausdintuvu „PIXMA TS5350“ išspausdinta katė ir koala

  SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Kūryba ir rankdarbiai su @paperboyo

  Sužinokite, kaip įvairiausi laikmenų tipai gali paįvairinti kūrybą.

 • Spausdintuvas „Canon PIXMA G6050“ ir „Canon“ magnetinis fotopopierius ant stalo šalia popierinių rankdarbių, įskaitant dinozaurų karuselę, vienaragio galvą ir kačių lipdukus.

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Sukurkite stilingą namų apdailą

  Kurkite rankdarbius ir puoškite savo namus su „Creative Park“ ir spausdintuvu „PIXMA G6050“.