„Namai puikiai tinka laiko slinkties metodui mokytis, nes čia viskas taip patogu ir valdoma“, aiškino Alex. „Lauke kurti laiko slinkties įrašus yra sudėtingiau, nes gali pūsti stiprus vėjas, gali lyti arba netikėtai pasikeisti šviesa“. Patogiai įsitaisius namuose galima lengvai tobulinti savo laiko slinkties įgūdžius. Netgi dabar, kai laiko slinktį fotografuoju jau aštuonerius metus, aš vis dar pasibandau namuose.
„Žinoma, iššūkių kyla ir fotografuojant patalpose. Paprastai namai yra gana statiški, todėl fotografas turi sugalvoti, kaip į siužetą įtraukti tam tikrą pokytį ar judesį. Galbūt jūs negyvenate pavyzdiniuose namuose (aš tikrai ne), bet tai neturėtų jums trukdyti fiksuoti kasdienio gyvenimo pokyčius ar susikoncentruoti į mažesnes detales. Jei fotografuojate kylant ar leidžiantis saulei, pagalvokite, kaip dirbtinis apšvietimas patalpose pasikeis (arba ne), palyginti su reikšmingais pokyčiais lauke“.
Alexas siūlo kaip kontrastą norimam užfiksuoti judesiui naudoti nejudančius objektus. „Pavyzdžiui, statinį lango rėmą ir ornamentus galite panaudoti, kad pabrėžtumėte atsitiktinius lauke vėjo plaikstomų medžių šakų judesius ar per horizontą skriejančių debesų kaitą. Statiški elementai gali padėti sutelkti žiūrovo dėmesį į siužete vykstantį judesį.“