Sunset sea structure image taken with EF 24-105mm f/4L IS II USM

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Šis objektyvas yra mėgstamas norinčiųjų su savimi nešiotis tik vieną objektyvą bei užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę ir pažangų vaizdo stabilizavimą.

Galerija

L serijos standartinis keičiamo židinio nuotolio objektyvas, pasižymintis profesionaliu veikimu

„EF 24–105 mm f/4L IS II USM“ – tai standartinis artinantis objektyvas, kuris viską daro šiek tiek geriau – tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Tai idealus pasirinkimas, kai reiškia išskirtinės vaizdo kokybės, o keliaujama be bagažo.

Žiūrėti visą specifikaciją

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM vertical side view shot

Puikiai tinka

Aukštos kokybės, įspūdį paliekantiems vaizdams

Specialūs objektyvo elementai sumažina matomą iškraipymą ir padeda išgauti aukštą vaizdo kokybę visame artinimo diapazone. Integruota „Advanced Air Sphere“ danga padeda apsaugoti nuo blyksnių ir šešėlių fotografuojant aplinkoje, kurioje yra daug nenuspėjamos natūralios šviesos.

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM side view shot
Dark blue sea by bridge structure

Išplėstas keičiamo židinio nuotolio diapazonas su nuolatine maksimalia diafragma

Gretai perjunkite plačiakampį, standartinį arba trumpą teleobjektyvo židinio nuotolį išlaikydami maksimalią f/4 diafragmą.

Išlaikykite ryškumą net prieblandoje

Vaizdo stabilizatorius panaikina fotoaparato drebėjimo sukeltą išsiliejimą, todėl galite fotografuoti iki 4 sustojimų didesniu išlaikymu, nei įprastai.

Low light pipe structure dark

Būkite universalūs – įrašykite vaizdą

„EF 24–105 mm f/4L IS II USM“ yra toks pat naudingas filmuojant, kaip ir fotografuojant, nes net būdamas nedidelis užtikrina įvairiems objektams idealiai tinkantį židinio nuotolį. Su pažangia automatinio fokusavimo sistema galimas sklandus, profesionaliai atrodantis, bemaž begarsis fokusavimo perkėlimas ir nuolatinis fokusavimo sekimas su nuolatiniu neautomatinio fokusavimo pirmumu.

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM side view with no hood

Kai užpuola sunkumai, fotografuokite ir toliau

„EF 24–105 mm f/4L IS II USM“ išorinė konstrukcija yra naujo L serijos objektyvų stiliaus. Ši patvari konstrukcija suprojektuota išlaikyti profesionalaus naudojimo sunkumus, patobulintas jos atsparumas smūgiams ir vibracijoms.

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM white rocks and clear skies
Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM pebble beach sunset

Ar turėjau atnaujinti savo įrangą?

„EF 24–105 mm f/4L III USM“ pakeitė „EF 24–105 mm f/4L II USM“ ir taps standartiniu objektyvu daugumai profesionalių fotografų ir fotografijos entuziastų.

Optinė sistema

Palyginti su pirmtaku, „EF 24–105 mm f/4L IS II USM“ turi pertvarkytą optinę konstrukciją, kuri suteikia geresnę skyrą ir ryškumą visame kadre per visą artinimo diapazoną.

Symmetrical architecture white roof

Patobulintas vaizdo stabilizavimas

Naujai suprojektuotas vaizdo stabilizavimo įrenginys suteikia 4 sustojimų išlaikymą atitinkantį efektą sparčiau, palyginti su EF 24–105 mm f/4L IS USM 2,5 sustojimo.

Seagulls sitting on black rock
Wide Angle Lens

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.

Sužinokite daugiau

Priedai

Susiję gaminiai