DSLR skirti objektyvai

Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Šis objektyvas yra mėgstamas norinčiųjų su savimi nešiotis tik vieną objektyvą bei užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę ir pažangų vaizdo stabilizavimą.

Puikiai tinka

 • Kraštovaizdžių

  Fotografuokite plačius reginius nuo kalvos šlaitų ir jūros peizažus, žymius miestų objektus ir miestovaizdžius.

 • Portretiniai

  Puikiai tinka veido išraiškoms įamžinti, vestuvėms, renginiams ir vakarėliams fotografuoti.

 • Kelionės

  Kelionių fotografija yra skirta ne tik pasaulio perėjūnams; lankytinų vietų fotografavimas ir pertraukos ekspromtu – visa tai yra prisiminimai, kuriuos verta branginti.

Canon Camera

Aukštos kokybės, įspūdį paliekantiems vaizdams

Specialūs objektyvo elementai sumažina matomą iškraipymą ir padeda išgauti aukštą vaizdo kokybę visame artinimo diapazone. Integruota „Advanced Air Sphere“ danga padeda apsaugoti nuo blyksnių ir šešėlių fotografuojant aplinkoje, kurioje yra daug nenuspėjamos natūralios šviesos.

Išplėstas keičiamo mastelio diapazonas su nuolatine maksimalia diafragma

Gretai perjunkite plačiakampį, standartinį arba trumpą teleobjektyvo židinio nuotolį išlaikydami maksimalią f/4 diafragmą.
Canon Camera

Išlaikykite ryškumą net prieblandoje

Vaizdo stabilizatorius panaikina fotoaparato drebėjimo sukeltą išsiliejimą, todėl galite fotografuoti iki 4 sustojimų didesniu išlaikymu, nei įprastai.

Būkite universalūs – įrašykite vaizdą

„EF 24–105 mm f/4L IS II USM“ yra toks pat naudingas filmuojant, kaip ir fotografuojant, nes net būdamas nedidelis užtikrina įvairiems objektams idealiai tinkantį židinio nuotolį. Su pažangia automatinio fokusavimo sistema galimas sklandus, profesionaliai atrodantis, bemaž begarsis fokusavimo perkėlimas ir nuolatinis fokusavimo sekimas su nuolatiniu neautomatinio fokusavimo pirmumu.

Canon Camera

Kai užpuola sunkumai, fotografuokite ir toliau

„EF 24–105 mm f/4L IS II USM“ išorinė konstrukcija yra naujo L serijos objektyvų stiliaus. Ši patvari konstrukcija suprojektuota išlaikyti profesionalaus naudojimo sunkumus, patobulintas jos atsparumas smūgiams ir vibracijoms.

Ar turėjau atnaujinti savo įrangą?

„EF 24–105 mm f/4L III USM“ pakeitė „EF 24–105 mm f/4L II USM“ ir taps standartiniu objektyvu daugumai profesionalių fotografų ir fotografijos entuziastų.
Canon Camera

Optinė sistema

Palyginti su pirmtaku, „EF 24–105 mm f/4L IS II USM“ turi pertvarkytą optinę konstrukciją, kuri suteikia geresnę skyrą ir ryškumą visame kadre per visą artinimo diapazoną.

Patobulintas vaizdo stabilizavimas

Naujai suprojektuotas vaizdo stabilizavimo įrenginys suteikia 4 sustojimų išlaikymą atitinkantį efektą sparčiau, palyginti su EF 24–105 mm f/4L IS USM 2,5 sustojimo.

Canon Camera

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.
Rankose laikomas fotoaparatas „Canon EOS R“ ir objektyvas „Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“.

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Priedai

 • „Canon“ objektyvo dėklas LP1219

  Kompaktiškas objektyvo maišelis

 • „Canon“ objektyvo gaubtas EW 83M

  Apsaugo objektyvą nuo atsitiktinės šviesos

 • „Canon“ dangtelis E 77II

  Apsaugo objektyvą nuo dulkių

Susiję gaminiai