Canon Camera

Spausdintuvai namams

„PIXMA TS8250“ serija

Išskirtinis daugiafunkcis namų spausdintuvas visiems jūsų šeimos poreikiams: 6 rašalinės stulbinamoms nuotraukoms, lengvas prijungimas ir stilingas dizainas.

Canon Camera
Canon Camera

Pažangios prijungimo galimybės

Lengvai spausdinkite, kopijuokite, nuskaitykite ir junkitės prie „PIXMA Cloud Link“, naudodami programėlę „Canon PRINT“. Arba spausdinkite su „AirPrint“ („iOS“) arba „Mopria“ („Android“).

Balsu įjungiamas spausdinimas

Integruokitės į savo išmaniuosius namus ir paprašykite, kad „Amazon Alexa“* išspausdintų spalvinimo lapus, iš anksto pasirinktus šablonus arba praneštų apie rašalo lygį.

Canon Camera
Canon Camera

Neribotas kūrybiškumas

Dabar galite ne tik spausdinti kvadratines nuotraukas, magnetus ir lipdukus, bet ir naudodami mūsų unikalią nagų lipdukų laikmeną ir programėlę kurti savo nagų dekoracijas.

Spausdinta istorija vos per kelias sekundes

Spausdinimo sprendimas namuose – geresnis ir greitesnis būdas, nei užsakyti nuotraukas kitur. Akimirksniu sukurkite pribloškiamas ir išskirtinai detalias nuotraukas naudodamiesi šiuo idealiu daugiafunkciu įrenginiu šeimos namams.
Print your story, in seconds
Canon Camera

Aukšta kokybė, maža kaina

Užtikrinkite geriausius rezultatus, naudodami originalų „Canon“ rašalą ir laikmenas. Naudodami pasirenkamas XL arba XXL rašalines, galite netgi sumažinti išlaidas ir išspausdinti daugiau.

Techniniai duomenys

 • Notification Imagee

  Spausdinami nagų lipdukai

 • Notification Imagee

  6 atskiros rašalinės

 • Notification Imagee

  „Wi-Fi“ jungtis

 • Notification Imagee

  Spausdinimas be kraštinių

 • Notification Imagee

  Paruoštas išmaniesiems telefonams

 • Notification Imagee

  „PIXMA Cloud Link“

 • Notification Imagee

  Dvipusis popieriaus tiekimas

 • Notification Imagee

  Jutiklinis LCD ekranas

Notification Imagee

Dėžės turinys

 • Daugiafunkcis spausdintuvas – PIXMA TS8250 serija

 • Parengiamosios rašalinės

 • Maitinimo laidas

 • Sąrankos pastoviosios atminties kompaktinis diskas

 • Naudotojo vadovai ir kiti dokumentai

Užsiregistruokite ir iš savo spausdintuvo gaukite dar daugiau naudos!

Rinkite taškus ir gaukite prizus spausdindami originaliu „Canon“ rašalu. Gaukite rašalą tiesiai prie savo durų, kai tik jo prireiks...

Canon Camera

„Canon“ produktų sąveika padeda atskleisti geriausias jų savybes

Naudokite „Canon“ rašalą ir popierių su savo „Canon“ spausdintuvu ir kaskart gausite išskirtines, profesionalios kokybės nuotraukas.

Susiję gaminiai

 1. * „Amazon“, „Echo“, „Echo Plus“, „Echo Dot“, „Echo Spot“, „Echo Show“, „Amazon Tap“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai bei judantys ženklai yra „Amazon.com, Inc.“ ar jos susijusių įmonių prekės ženklai.
  „Alexa“ pagalba šiuo metu yra prieinama „Amazon Alexa“ įgūdžių parduotuvėje tik anglų, prancūzų, vokiečių, japonų kalbomis.
  „Alexa“ šiuo metu kitomis kalbomis nėra prieinama. Prašome patikrinti iš anksto „Amazon Alexa“ įgūdžių prieinamumą jūsų kalba.
  „Alexa“ naudojimas reikalauja būtinos susietos aktyvios paskyros ir įjungtos lydinčios programėlės, aktyviai sujungto išmaniojo įrenginio ir spausdintuvo, turinčių leidimą prisijungti prie „Canon Inkjet Cloud Printing Center“, ir būtinų veiksmų, įgūdžių arba programėlių, įdiegtų / įjungtų suderinamame spausdintuve.
  Balso komandos negali būti rodomos kaip tekstas „Amazon“ išmaniuosiuose įrenginiuose su ekranais.