Suklastoti gaminiai

Suklastotus „Canon“ gaminius sunkiau pastebėti ir greičiausiai jie yra pavojingesni, nei gali atrodyti. Suklastoti arba padirbti „Canon“ gaminiai atrodo beveik kaip originalūs, bet tokie nėra. Dažniausiai klastojamos „Canon“ dažų ir rašalo kasetės, baterijos ir įkrovikliai, taip pat fotoaparatų priedai.

Klastočių gaminimas, importavimas arba pardavimas yra nusikalstama veikla. „Canon“ kovoja su prekyba originalių gaminių klastotėmis bendradarbiaudama su policija, muitine ir kovos su klastotėmis organizacijomis Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA).

Counterfeit

Pavojai naudojant suklastotus „Canon“ gaminius

Sauga
„Canon“ gaminių klastotės nebuvo pagamintos ir išbandytos laikantis originaliems „Canon“ gaminiams taikomų griežtų kokybės standartų, todėl naudojamos gali sukelti žalą jums ar jūsų gaminiams. Pavyzdžiui, suklastotos baterijos gali skleisti per didelį karštį, ištekėti arba sprogti ir sunkiai sužaloti žmogų ar padaryti nepataisomą žalą gaminiui.

Kokybė
Suklastotos „Canon“ rašalo ir dažomųjų miltelių kasetės gali ištekėti, užblokuoti spausdintuvo spausdinimo galvutę ar sukelti spalvų liejimąsi bei ruožavimąsi. Naudojant suklastotas kasetes, paprastai išspausdinama mažiau nei naudojant originalias. „Canon“ išbandytų kasečių klastočių našumas siekia nuo 28 iki 69 % „Canon“ originalių kasečių našumo.

Poveikis aplinkai
Originalūs „Canon“ gaminiai atitinka tarptautinius ir Europos teisės aktus, įskaitant EEĮA, RoHS direktyvą ir REACH reglamentą. Gaminių klastotės šių teisės aktų reikalavimų veikiausiai neatitinka, todėl kelia didesnį pavojų aplinkai.

Kaip atpažinti „Canon“ gaminių klastotes

Dažniausiai klastojami „Canon“ gaminiai – tai rašalo kasetės, rašalo buteliai, kopijavimo aparatų dažomieji milteliai ir fotoaparatų priedai, pvz., baterijos, įkrovikliai, objektyvo dangteliai, nuotolinio valdymo pultai ir krepšiai.

Ant visų originalių „Canon“ rašalo kasečių1, rašalo butelių, kopijavimo aparatų dažomųjų miltelių ir baterijų pakuočių rasite unikalią „Canon“ hologramą.

Holograma unikaliai keičia spalvas: ant kai kurių gaminių žiūrint iš priekio ji atrodo atspalvius keičiančios aukso spalvos arba rausvos aukso spalvos, o pavertus horizontaliai – tamsios atspalvius keičiančios žalios spalvos. Jei holograma suklastota, spalva paprastai nepasikeičia į tamsią atspalvius keičiančią žalią spalvą.

Į ką atkreipti dėmesį bandant nustatyti padirbtus produktus

- Suklastotos hologramos dažnai būna nešvarios arba atrodo pažeistos, susiliejusios, neteisingos spalvos ar dydžio.
- Ant suklastotų pakuočių „Canon“ logotipai gali būti prastai atgaminti, susilieję arba ne tos spalvos, šrifto ar dydžio.
- Pakuotės gali atrodyti pakartotinai užantspauduotos, naudotos kelis kartus arba sugadintos.
- Pakuotės užrašai gali būti su rašybos klaidomis arba be skyrybos ženklų.
- Venkite pardavėjų, siūlančių neįprastai mažas kainas.
- Būkite atsargūs pirkdami gaminius internete arba internetinių aukcionų svetainėse. Ne visi internetu perkami gaminiai yra klastotės, tačiau klastotojai dažnai naudojasi internetu norėdami prekiauti klastotėmis greitai, anonimiškai ir pasauliniu mastu, todėl pirkdami internetu būkite budrūs.

Ką daryti, jeigu manote galbūt įsigiję suklastotą gaminį

Jei dvejojate dėl įsigytų „Canon“ prekės ženklo gaminių autentiškumo, jų nenaudokite, bet kreipkitės į įgaliotąjį „Canon“ pardavėją arba į mus adresu ipr.info@canon-europe.com
Deja, „Canon“ prekės ženklu pažymėtų suklastotų gaminių pakeisti negalime, bet tikriausiai galėsime patvirtinti, ar gaminys yra originalus, ar ne, ir pateikti raštišką pranešimą apie gaminio autentiškumą. 
Norėdami būti tikri, kad įsigysite tik originalius „Canon“ gaminius, apsilankykite mūsų svetainės puslapyje Kur įsigyti ir jame rasite nebaigtinį įgaliotų „Canon“ gaminių pardavėjų sąrašą.

Jus taip pat gali dominti

  1. ant Europoje naudojamų rašalo kasečių plastikinių pakuočių ar lizdinių kelių kasečių pakuočių unikalios hologramos gali nebūti.