CANON EOS R5

„Dual Pixel RAW“ vaizdo apdorojimas

„Dual Pixel RAW“ režimu fotografai gali EOS R5 fotoaparate atlikti neįtikėtinus nuotraukų koregavimus – po to, kai jos nufotografuojamos. Pakoreguokite ryškumo padėtį, „bokeh“ ir apšvietimą portretuose, ir naudokite fono aiškumo funkciją, kad jūsų kraštovaizdžiai atrodytų tobulai.

Kaip jis veikia

Kiekvieną EOS R5 45 megapikselių jutiklio pikselį sudaro du fotoelementai. Režimu „Dual Pixel RAW“ kaskart fotografuojant padaromi du kadrai: vienas su kairiuoju fotoelementu, kitas – su dešiniuoju. Lyginant šiuos du šiek tiek skirtingus vaizdus, matomus šiose nuotraukose, į RAW failą galima integruoti gylio schemą, kad remiantis šiais 3D duomenimis būtų galima atlikti subtilius pakoregavimus.

„Dual Pixel RAW“ koregavimai atliekami naudojant nemokamą programinę įrangą „Canon Digital Photo Professional“. EOS R5 suteikia ir naują galimybę – fotoaparate koreguoti portreto apšvietimą ir fono aiškumą.

Portreto šviesos papildymas

(Fotoaparate)

Ši nauja fotoaparato funkcija pakeičia objektų veidų apšvietimą portretuose. Apdorojant padarytą nuotrauką galima pakeisti šviesos intensyvumą, sklaidą ir kryptį, todėl galima pašviesinti arba patamsinti šešėlius ir pakeisti jų vietą, imituojant reflektoriaus veikimą.

Fono aiškumas

(Fotoaparate)

Naudodami fotoaparato RAW redagavimo meniu galite pasirinktinai patobulinti nuotraukos fono aiškumą – tai puiki funkcija kraštovaizdžio fotografijoms, kai reikia sumažinti miglą tolumoje, kad fonas būtų geriau matomas.

Fono aiškumas nepatobulintas

Patobulintas fono aiškumas

Vaizdo mikrokoregavimas

(Programinė įranga „Digital Photo Professional“)

Naudojant nemokamą programinę įrangą „Digital Photo Professional“, galima šiek tiek paslinkti maksimalų ryškumo tašką iš fotografuojant naudotos padėties. Tai puiki galimybė portretų fotografams, kurie nori tiksliai nustatyti ryškumą, pavyzdžiui, jei objekto akys nėra tobulai sufokusuotos.

„Bokeh“ efekto paslinkimas

(Programinė įranga „Digital Photo Professional“)

Naudojant mūsų DPP programinės įrangos „Dual Pixel RAW Optimizer“, galima pakoreguoti nesufokusuotų nuotraukos sričių išvaizdą ir pojūtį, paslenkant vaizdo perspektyvą iš kairės į dešinę,

Sumažinkite spindesius ir šešėlius

(Programinė įranga „Digital Photo Professional“)

Kita mūsų DPP programinės įrangos „Dual Pixel RAW Optimizer“ funkcija padeda sumažinti artefaktų, kurie atsiranda dėl ryškios šviesos šaltinių, skaičių. Kairiųjų ir dešiniųjų dvigubų pikselių vaizdai palyginami ir pasirinktinai sukeičiami, kad būtų galima išvengti ryškių taškų ar šešėlinių vaizdų arba juos sumažinti.

„Digital Photo Professional“

„Digital Photo Professional“ (DPP) – tai didelio našumo RAW vaizdų apdorojimo, peržiūros ir redagavimo programinė įranga, skirta EOS skaitmeniniams fotoaparatams ir „PowerShot“ modeliams su RAW funkcija.

Susiję straipsniai

 • STRAIPSNIS

  Pirmieji „Canon EOS R5“ kadrai: užfiksuota kiekviena detalė

  Ulla Lohmann ir Robert Marc Lehmann pasakoja apie tai, kaip „Canon EOS R5“ 45MP jutiklis ir akių sekimo AF padėjo jiems užfiksuoti nėįtikėtinus gamtos vaizdus.

 • STRAIPSNIS

  „Canon EOS R5“: filmavimas 8K ir per didelis imčių ėmimas su 4K

  Pirmojo filmavimo su „Canon EOS R5“ metu Martin Bissig ir Ivan D’Antonio išbandė šio fotoaparato 8K gebėjimus sumažinti filmavimo laiką ir praplėsti kūrybingumo ribas.

 • STRAIPSNIS

  „Canon EOS R5“: 10 dėmesio vertų funkcijų

  Susipažinkite su funkcijomis, dėl kurių „EOS R5“ išties yra išskirtinis, įskaitant jo galimybę kurti 45 MP nuotraukas iki 20 k./s sparta ir 8 K RAW vaizdo įrašus.

 • STRAIPSNIS

  „Canon“ „EOS R5“ ar „EOS R6“ – kuris tinkamiausias jums?

  „Canon“ pristato ne vieną, bet du visiškai naujus viso kadro beveidrodinius fotoaparatus. Kuris iš jų tinkamiausias jums? Palyginsime „EOS R5“ ir „EOS R6“.