A woman lifts a Canon EOS 250D to take a photo of her daughter.

ŠEIMOS FOTOGRAFIJOS

Kaip vienu spustelėjimu sukurti tobulą šeimos nuotrauką su „Canon EOS 250D“

Šeimos fotografijos – tai tarsi laiko kapsulės, į kurias žiūrėsite visą gyvenimą. Todėl šie vaizdai turi būti ryškūs ir gyvi, tarsi būtų nufotografuota ką tik.

Augantys vaikai, žaidžiantys augintiniai arba išvykos leidžiantis saulei – kad jūsų šeimos nuotraukos atlaikytų laiko išbandymą, reikalingas pakankamai mažas, bet daug funkcijų turintis fotoaparatas. Naudodami šiuolaikines vaizdo fiksavimo technologijas – 4K filmavimo, prietemos funkcijų, gausybę skirtingų kadrų dažnių arba „Dual Pixel CMOS“ automatinį fokusavimą (AF) – galėsite įamžinti kiekvieną akimirką, bet kokioje vietoje, ir išsaugoti gražius atsiminimus vos tik spustelėję mygtuką.

Čia pamatysite, kaip viena šeima tyrinėja lengviausio pasaulyje DSLR fotoaparato su judinamu ekranu* funkcijas ir įspūdingais rezultatais parodo Canon EOS 250D ypatybes ir funkcijas.

Raskite daugiau įdomių perspektyvų

Fotografuojant šeimą, svarbiausia yra kompozicija. Labai svarbu rasti tinkamą kampą, kad geriausiai atsiskleistų nuotraukos objektai. Canon EOS 250D jutiklinis pakreipiamas ekranas suteikia lanksčių galimybių rasti neįprastą vaizdą. Jis laisvai vartomas, tad galite jį pakreipti ir fotografuoti bet kokiu geresniu kampu. Tai sudaro galimybę kūrybiškai komponuoti nuotraukas ir, pavyzdžiui, fotografuoti vaikus jų akių lygyje arba apsukus ekraną įsiamžinti nuotraukoje ir save.

Jutiklinis ekranas paspartina valdymą, kad nepraleistumėte tinkamo kadro – jame galima paliesti norimą sufokusuoti kadro sritį ir kitaip koreguoti nustatymus.

Susiję straipsniai
A girl holds a frisbee in front of her like a picture frame around her face.

ŠEIMOS FOTOGRAFIJOS

Gražesni portretai: iššūkiai kuriant linksmas šeimos fotografijas

Šeimos gyvenimą aprašanti tinklaraštininkė Katja Gaskell pakeitė savo išmanųjį telefoną fotoaparatu „Canon EOS M50“ ir buvo sužavėta rezultatais – nustebinkite save, išbandydami šiuos metodus.

A mother picks her son up to hug, both of them wearing sunglasses.

ŠEIMOS FOTOGRAFIJOS

Kaip kurti natūralius ir meniškus šeimos portretus

Profesionalus portretų fotografas Christian Anderl pasakoja, kaip „Canon“ fotoaparatu įamžinti nuoširdžias šeimos linksmybių akimirkas.

Print your family's life story

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Išspausdinkite savo šeimos gyvenimo istoriją

Išspausdinkite brangius savo šeimos momentus ir kurkite su jais rankdarbius.

Jei norite sutelkti dėmesį į kadro nustatymą ir kompoziciją, galite leisti fotoaparatui pasirūpinti likusiais dalykais pačiam. Nustačius automatinį režimą, Canon EOS 250D išmatuos apšvietimą ir nustatys geriausias jūsų vaizdui ekspozicijos nuostatas. Jis parinks geriausią išlaikymo, diafragmos ir ISO derinį, kad nuotrauka būtų tobulų spalvų.

Pasirinkite savo stilių su funkcija „Creative Assist“

Kelionėje parankiausias gali būti automatinis režimas. Bet jei norite kūrybinį procesą kontroliuoti labiau, „Canon“ informacinė naudotojo sąsaja leis lengvai susipažinti su fotografavimo parinktimis – joje rasite patarimų ir gudrybių ir sužinosite, kaip veikia nustatymai.

Canon EOS 250D turi papildomą funkciją – „Creative Assist“. Su ja galėsite nuotraukas patobulinti ir suteikti joms asmeninį stilių. Gražesnėms nuotraukoms kurti „Creative Assist“ turi įvairių efektų, filtrų ir spalvų koregavimo įrankių rinkinį, kurį galima taikyti prieš fotografuojant arba koreguojant jau nufotografuotą kadrą. Šeimos portretams išbandykite nespalvinį filtrą, kad suteiktumėte jiems laikui nepavaldžią, klasikinę išvaizdą. Arba įamžinkite šeimos atostogų džiugesį – išbandykite filtrą su stipriomis ir ryškiomis spalvomis.

Fotografuojant portretus lauke ryškiai šviečiant saulei, šešėliai ant veidų gali būti per tamsūs. Canon EOS 250D turi integruotą iškylančiąją blykstę, kurią galima naudoti kaip užpildančiąją šviesą. Jos kaip tik užteks šešėliams ant objekto veido užpildyti, tačiau ji nepaveiks bendros ekspozicijos.

Jei norite aukštesnio lygio apšvietimo, Canon EOS 250D turi kontaktinę jungtį, ant kurios galėsite tvirtinti „Canon“ greitaveikes blykstes, kad šviesa būtų intensyvesnė ir tikslesnė.

Kurkite bet kokiomis sąlygomis

Pietūs, vakarėliai, Kūčios… daugybė šeimos susitikimų vyksta blankioje šviesoje! Naudojant blykstę vaizdas gali atrodyti išblukęs, o trikojis su ilga ekspozicija gali būti nepraktiškas. Geriausia būtų pasikliauti šiuolaikinių technologijų ISO galimybėmis, užtikrinančiomis puikias spalvas ir ryškumą visame diapazone.

Canon EOS 250D pasižymi puikiais rezultatais prietemoje naudojant 100–25 600 ISO diapazoną, kurį galima padidinti iki ISO 51 200. Ir tai taikoma ne tik nuotraukoms – su Canon EOS 250D esant nepalankiam apšvietimui galite ir filmuoti. 1080p („Full HD“) vaizdo įrašams siūlomas 12 800 ISO arba iki 6 400 ISO 4K raiška.

Komponuokite, kurkite ir fotografuokite bet kokioje šviesoje!

Dalijantis rezultatais, ryšio galimybė šiais laikais yra tiesiog būtina. Naudodami Canon EOS 250D, galėsite vos nufotografavę bendrinti nuotraukas tiesiai į savo išmanųjį telefoną. Per programėlę „Canon Camera Connect“ prisijunkite prie fotoaparato ir perkelkite vaizdus, kad pasidalintumėte atsiminimais su draugais ir šeima.

Norite daugiau sužinoti apie tai, kaip kurti puikias nuotraukas su jūsų Canon EOS 250D? Informacijos, idėjų ir įkvėpimo rasite programėlėje „Canon Photo Companion“.


Autorius Jeff Meyer


*EOS 250D (juodas / sidabrinis) – tai lengviausias pasaulyje skaitmeninis vieno objektyvo veidrodinis fotoaparatas su APS-C dydžio jutikliu ir judinamu LCD monitoriumi. Su akumuliatoriumi ir atminties kortele pagal CIPA rekomendacijas. 2019 m. balandžio 9 d. („Canon“ tyrimo duomenimis).

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus