KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Popierinių rankdarbių iššūkis: puošmenos pavasario tema

Pirmojoje popierinių rankdarbių iššūkio dalyje pasakojama, kaip dizainerė Hannah Bullivant ir jos šeima rengė šventinį arbatos vakarėlį ir kūrė dekoracijas pavasario tema naudodami PIXMA spausdintuvą ir „Creative Park“.
Rankdarbių meistrė Hannah Bullivant sėdi tarp dviejų vaikų prie stalo, papuošto popierinėmis pavasario gėlėmis, kiaušiniais ir triušiais, tulpių vazomis ir velykinėmis bandelėmis.

Prisijunkite prie mūsų popierinių rankdarbių pavasario tema iššūkių – kviečiame rankdarbių meistrus ir šeimas kurti popierinius rankdarbius, skirtus įvairioms metų šventėms.

Mūsų pirmajame iššūkyje dizaino ir rankdarbių entuziastė Hannah Bullivant kartu su savo vaikais Frankie ir Auden kūrė šventines pavasario pradžios dekoracijas pagal „Canon „Creative Park“ šablonus.

1 iššūkis: puošmenos pavasario tema

Popieriniai triušiai, velykiniai kiaušiniai ir krepšelis, sukurti naudojant „Creative Park“ šablonus, ant rausvo „Canon PIXMA“ spausdintuvo.

Ruošiantis vakarėliui atsispausdinti popierinių rankdarbių puošmenas yra pigiau ir nereikia pirkti vienkartinių plastikinių dekoracijų.

Pavasario pradžią mėgsta visi dėl įvairių priežasčių – pražydusių gėlių, laukuose šokinėjančių ėriukų ar šokoladinių kiškiukų. Papuošti namus pačių kurtomis pavasarinėmis dekoracijomis yra pigiau, be to, popierinius šablonus galima perdirbti arba pasilikti juos būsimoms šventėms.

Hannah turėjo pasirinkti popierinių rankdarbių projektą pavasario tema, kuris būtų įdomus visiems. „Nusprendžiau surengti pavasarinį arbatos vakarėlį savo vaikams, derindama veiklas, kurios patiktų visiems,“ – sako ji.

Sužinokite, kaip Hannah ir jos šeima įveikė šį iššūkį, ir gaukite jos patarimų, kaip patiems pasigaminti popierines dekoracijas pavasario tema.

Dizainerė Hannah Bullivant kerpa „Canon Creative Park“ šabloną.

Susipažinkite su kūrėja

Kas: Hannah Bullivant

Ką veikia: interjero stilistė, dizainerė ir popieriaus rankdarbių entuziastė

Taip pat dalyvauja: Frankie ir Auden
Vaiko rankos kerpa „Creative Park“ velykinio kiaušinio šabloną ant stalo, iškloto „Canon“ fotopopieriumi, šablonais ir rankdarbių įrankiais.

Hannah norėjo, kad jos vaikai Frankie ir Auden dalyvautų kūrybiniame projekte, todėl ji pasirinko įvairių skirtingo sudėtingumo šablonų pavasario tema.

Šablonų pasirinkimas ir spausdinimas

„Canon PIXMA“ spausdintuvas su „Creative Park“ triušio šablonu ant išvesties dėklo.

„Canon PIXMA“ spausdintuvai puikiai tinka rankdarbių projektams, nes jie suderinami su įvairių rūšių popieriumi ir programėlėmis.

Rankose laikomas išmanusis telefonas, kurio programėlėje „Canon Creative Park“ rodomas „Creative Park“ triušio šablonas.

Hannah prisijungė prie programėlės „Creative Park“ per savo išmanųjį telefoną ir lengvai ja naudojosi spausdindama šablonus. „Buvo lengva pasiekti atsisiųstus failus ir itin paprasta prisijungti prie „Canon PIXMA“ spausdintuvo; viskas vyko sklandžiai,“ – sakė ji.

„Creative Park“ šablonų asortimente yra keletas šablonų tinkamų mažiesiems ir sudėtingesnių šablonų suaugusiems, todėl dalyvauti gali kiekvienas. „Yra tiek daugybė projektų, skirtų įvairiems renginiams ir šventėms,“ – sako Hannah. „Man patinka tai, kad yra ir paprastesnių, ir sudėtingesnių. Jei norite, galite užsiimti rankdarbiais net kelias dienas, tačiau yra ir paprastesnių šablonų, pvz., girliandų, kurias pagaminti tikrai paprasta.“

Hannah nusprendė pagaminti trimates gėles, pakabinamas dekoracijas iš didesnių gėlių, bites ir velykinius reikmenis, įskaitant krepšelį ir kiaušinius. Šventinei temai ji taip pat pritaikė triušio šabloną.

Popierinės gėlės gali pagyvinti jūsų namus bet kuriuo metų laiku. Šviežiai skintų gėlių puokštė džiugins spalvomis kelias dienas, o šviežiai išspausdinta puokštė išliks kur kas ilgiau. Programėlės „Creative Park“ skyriuje „Plants“ (augalai) rasite paprastą ir ryškų popierinės gerberos šabloną kartu su kitomis gėlių rūšimis, pvz., tulpėmis, lelijomis ir saulėgrąžomis, tad galite patys sukurti pavasarinę gėlių puokštę iš popieriaus.

Šablonus taip pat galite papuošti pagal savo asmeninius poreikius, pvz., kiaušinius išmarginti taškeliais arba pakoreguoti triušio šablono ausis prieš jas užklijuodami, kad paįvairintumėte triušių išvaizdą. Naudokite eskizus kaip atspirties tašką, o visa kita palikite savo vaizduotei.

Pasirinktus šablonus galite spausdinti tiesiai iš savo išmaniojo telefono naudodami programėlę „Creative Park“ .

Pavasarinių puošmenų kūrimas

Berniukas žirklėmis iškerpa „Creative Park“ gėlės šabloną.

„Frankie ir Auden padėjo pasirinkti, kokius šablonus gaminti, taip pat karpė ir klijavo, ir, žinoma, po to smagiai leido laiką pavasario arbatos vakarėlyje,“ – sako Hannah.

Rankos lanksto popierinį triušį, pagamintą pagal „Canon Creative Park“ šabloną.

Iš pradžių gali būti neaišku, kaip šablonas sulankstomas, tačiau tai paaiškinama išsamiose ir lengvai suprantamose instrukcijose. Hannos mėgstamiausias šablonas yra mažas triušis. „Mažasis triušiukas yra toks mielas,“ – sako ji. „Lankstant staiga viskas paaiškėja ir gaunasi šis labai mielas triušiukas.“

Išspausdinę ir iškirpę visus šablonus, prieš juos lankstydami ir klijuodami liniuote įrėžkite lenkimo linijas. Tai suteiks geresnę formą jūsų užbaigtam šablonui.

Kai viskas iškirpta ir sulankstyta, metas pradėti klijuoti. Smulkesniems eskizams galite naudoti klijų pistoletą, tačiau taip pat tiks klijų lipdukai arba pieštukiniai klijai. Mažesnėms detalėms galite naudoti klijuose pamirkytą dantų krapštuką. Prieš sujungdami visas eskizo dalis įsitikinkite, kad klijai išdžiuvo.

„Rankdarbiams reikia laiko, tačiau įsijautus tai prilygsta meditacijai,“ – sako Hannah. „Mėgaukitės procesu. Tai nėra greitai atliekama užduotis, rankdarbiams reikia skirti šiek tiek daugiau laiko. Pasirinkite jums patinkančią audioknygą ar tinklalaidę, nurimkite ir mėgaukitės kūryba.“

Kiekvienas „Creative Park“ eskizas turi įvertinimą žvaigždutėmis, reiškiantį sudėtingumo lygį, todėl, jei esate pradedantysis popierinių rankdarbių srityje arba projektui neturite daug laiko, galite pasirinkti kitą šabloną.

Popierinių rankdarbių eksponavimas

Stalas nuklotas popierinėmis „Creative Park“ puošmenomis, gėlių vazomis ir keliomis maisto lėkštėmis su kiaušiniais ir velykinėmis bandelėmis.

Jei rengiate vakarėlį savo namuose, sukurkite unikalių stalo dekoracijų ir papuoškite stalą pavasarinėmis gėlėmis bei papildomais stalo reikmenimis, kurie suteiks individualų akcentą.

Mergaitė klupi šalia pasodintų gėlių ir vienoje rankoje laiko popierinį krepšį, pripildytą popierinių kiaušinių, o kitoje – popierinį kiaušinį.

Šios „Creative Park“ popierinių rankdarbių idėjos tampa ne tik stulbinamomis stalo puošmenomis, bet ir teikia smagią pramogą mažiesiems. Velykiniam užuominų žaidimui sode Hannos vaikai naudojo popierinį krepšį ir kiaušinius – tai puikus būdas paskatinti veiklą lauke po rankdarbių projekto namuose.

Hannah nusprendė papuošti savo stalą popieriniais maketais pavasario tema, narcizų ir tulpių vazomis, velykinėmis bandelėmis ir šokoladiniais kiaušiniais, tačiau savo dekoracijas galite eksponuoti taip, kaip jums patinka. Pavyzdžiui, naudodami lipnų glaistą ant virtuvės lango rėmų galite priklijuoti gėlių ar drugelių arba savo eskizuose pramušti skylutes, suverti juos ant virvutės ir sukurti pavasarinę girliandą. Arba galite patys sukurti namų dekoracijas drugelių tema.

Po arbatos vakarėlio Hannah ir jos vaikai nusprendė pasilikti kai kuriuos šablonus, pvz., mažus triušiukus, o likusius perdirbti. „Per gimtadienius ir renginius visada stengiuosi palikti kuo mažiau plastiko atliekų, todėl ateityje tikrai imsiuosi „Creative Park“ projektų,“ – sako ji.

Berniukas šypsosi laikydamas popierinę bitę, pagamintą pagal „Creative Park“ šabloną, šalia stovi tulpių vaza.

Popieriniai rankdarbiai pavasario tema yra ne tik įdomus užsiėmimas šeimai, bet ir puiki galimybė sudominti savo vaikus gamta ir laukiniais gyvūnais. „Auden mėgdavo žaisti su bitėmis, skraidindamas jas virš stalo ir imituodamas, kaip jos apdulkina šviežias gėles ant stalo,“ – sako Hannah.

Mergaitė įdeda violetinę popierinę gėlę į perdirbamų atliekų dėžę.

„Canon“ matinį fotopopierių galima perdirbti kartu su įprastu popieriumi / kortelėmis (visada patikrinkite vietines perdirbimo rekomendacijas).

Hannah pridūrė, kad lauks kito popieriaus rankdarbių iššūkio vasaros pikniko tema – ji visada ieško idėjų ir kūrybinių projektų, kuriais galėtų užimti savo vaikus per moksleivių atostogas.

Daugiau įkvėpimo galite pasisemti mūsų „Pinterest“ puslapyje, o savo pavasarinių puošmenų kūriniais galite dalintis naudodami grotažymę #MadeWithPixma.

Tamzin Wilks

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Geriausi patarimai, kaip kurti apgalvotas popierines dovanas

  Sužinokite, kaip galite sukurti prasmingas dovanas naudodami „Canon Creative Park“ ir spausdintuvą PIXMA.

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Smagūs vasariniai rankdarbiai iš popieriaus

  Nuo ledų ir fotoaparatų iki smagių žaidimų – pasiruoškite iškylai naudodami spausdintuvą PIXMA ir „Creative Park“.

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Rudenį sukurkite džiugią aplinką namuose

  Sužinokite, kaip dizainerė ir kūrėja Pippa Hiscock kūrė linksmas asmenines gimtadienio dekoracijas iš popieriaus.

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Meniški popieriniai rankdarbiai

  Menininką Zack McLaughlin įkvėpė „Canon Creative Park“ tulžio šablonas.