KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

2 popierinių rankdarbių iššūkis: vasaros iškyla

Antroje mūsų sezoninių rankdarbių iš popieriaus iššūkių serijoje sužinokite, kaip jauna šeima kūrė žaidimus ir iškylai skirtas dekoracijas naudodama spausdintuvą „Canon PIXMA“ ir „Creative Park“.
Dvi moterys, laikančios popierinius rankų darbo fotobūdelės rekvizitus, sėdi su mažu vaiku ant iškylų pakloto, padengto spalvingais popieriniais dirbiniais iš „Creative Park“.

Kviesdami dalyvauti PIXMA popierinių rankdarbių iššūkyje, pateikėme rankdarbių kūrėjams ir šeimoms užduotį sukurti gražius dirbinius iš popieriaus, skirtus įvairioms metų progoms.

Šį kartą atėjo iliustratorės Emmos Howcutt-Kelly, jos žmonos Clare ir mažojo sūnaus eilė. Šeimos misija? Naudoti spausdintuvą PIXMA ir šablonus iš „Canon Creative Park“ žaidimams, dekoracijoms ir rekvizitams, skirtiems vasaros iškylai.

2 iššūkis: vasaros iškyla

Atidarytas iškylų krepšys su „Creative Park“ popieriniais dirbiniais ant spalvingo pakloto. Aplink jį yra dar keletas popierinių dirbinių, įskaitant popierinius ledus, lėktuvėlius ir žaidimą „Bingo“.

Iškyla naudojant popierinius rankdarbius yra smagi vasaros atostogų veikla. Galite praleisti visą dieną gamindami popierinius rankdarbius ir skanius užkandžius, o kitą dieną leisti parke ir pasimėgauti sunkaus darbo rezultatu.

Nesvarbu, esate sode ar vietiniame parke, iškyla – puikus būdas pasimėgauti ilgesnėmis vasaros dienomis. O turint didžiulę įvairovę – nuo gražių meniu iki spalvingų vėliavėlių bei šimtų kitų vasariškų dizainų „Canon“ programėlėje „Creative Park“ – patirsite išties išskirtinių įspūdžių.

Asmeninių vasarinių dekoracijų kūrimas yra nebrangus būdas padaryti dieną lauke įdomesnę mažyliams, be to, tai kūrybingas elementas, kuriuo jie galės mėgautis. Skirtingai nei plastiką, iš kurio pagaminta tiek daug vaikiškų dekoracijų ir žaislų, vėliau savo kūrinius iš popieriaus galėsite perdirbti arba pasilaikyti būsimiems renginiams.

Gavusios vasaros temą, Emma su Clare turėjo pagalvoti, kaip atrodys jų jaunos šeimos iškyla. Emma mėgsta kurti ir neseniai pradėjo nedidelį verslą kaip iliustratorė, tačiau jų sūnus yra per mažas kai kuriems sudėtingesniems „Creative Park“ šablonams, todėl reikėjo rasti projektą, tiksiantį visoms amžiaus grupėms.

„Nusprendėme pagaminti mažą fotoaparato dėžutę, kad jam būtų linksma. Ji tapo puikia vieta saldumynams laikyti, – pasakoja Emma. – Yra visiems įgūdžių lygiams skirtų „Creative Park“ projektų, o rezultatai leidžia didžiuotis savimi: „Taip, aš tai padariau!“

Štai ko reikės norint sukurti iškylai skirtus žaidimų ir dekoracijų iš popieriaus.

Rankdarbių kūrėja Emma Howcutt-Kelly šypsosi klijuodama popierinius ledus iš „Canon Creative Park“.

Susipažinkite su kūrėja

Kas: Emma Howcutt-Kelly

Kas: mama ir iliustratorė

Taip pat dalyvauja: Clare Howcutt-Kelly ir jų sūnus

Šablonų vasaros tematika pasirinkimas

Iš viršaus nufotografuotoje nuotraukoje matyti „Creative Park“ šablonai ir iš dalies sukonstruoti popieriniai modeliai, išdėstyti ant stalviršio.

Emma su Clare nusprendė pasigaminti įvairių iškylai skirtų aksesuarų ir dekoracijų, taip pat įvairių žaidimų ir žaislų, su kuriais galėtų žaisti jų sūnelis.

Rankose laikomas išmanusis telefonas, kurio ekrane rodomi popieriniai ledai programėlėje „Creative Park“.

„Creative Park“ šablonų asortimente yra keletas šablonų, tinkamų mažiesiems, ir sudėtingesnių šablonų suaugusiesiems, todėl įsitraukti gali kiekvienas šeimos ar draugų grupės narys.

Clare patiko „Creative Park“ šablonų asortimentas. Pasak jos, jie gerai sutvarkyti ir lengva rasti tai, ko ieškai. „Kelias valandas praleidau smagiai naršydama visus projektus“, – prisimena ji.

Panaršiusios svetainėje „Creative Park“, Emma su Clare nusprendė pradėti iššūkį nuo fotoaparato dėžutės, karūnos, ledų ir popierinio lėktuvėlio šablonų, tačiau galima rinktis iš šimtų kitų šablonų, jei šie nėra visiškai tinkami jūsų susibūrimui. Jūsų mažylius domina dinozaurai ar smulkūs žaisliukai? Tuomet kodėl nesurengus smagios teminės iškylos?

„Creative Park“ taip pat parodys, kiek laiko gali užtrukti šablono kūrimas, kad galėtumėte suplanuoti popierinių dirbinių gamybos sesiją ir užtikrinti, kad mažesniesiems nepabostų.

„Pasirinkome tokius elementus, kurie pikniko vietą padarytų tikrai gražią ir išskirtinę“, – pasakoja Clare apie pasirinktus šablonus.

Šablonų spausdinimas ir išpjaustymas

Iš spausdintuvo „Canon PIXMA“ išlenda spalvingas ledų šablonas, išspausdintas iš „Canon Creative Park“.

Emma ir Clare prijungė išmanųjį telefoną prie spausdintuvo PIXMA ir išspausdino šablonus tiesiai iš programėlės „Creative Park“. Taip pat galite naudoti programėlės „Creative Park“ žiniatinklio versiją. „Mums ji pasirodė išties patogi. Nereikia turėti daug įrangos, kad kūriniai atgytų, be to, juos galima greitai išspausdinti“, – sako Emma.

Rankos žirklėmis kerpa „Creative Park“ ledų šabloną.

Emma mano, kad iškylos šablonų konstravimas – smagi ir prasminga veikla. „Turite susikoncentruoti, kad netyčia nenupjautumėte dalių. Mano smegenys taip įtemptai dirbo, kad iš tikrųjų negalėjau mąstyti apie ką nors kita“, – prisipažįsta ji.

Pasirinkę šablonus, galite spausdinti tiesiogiai iš išmaniojo telefono, naudodami „Creative Park“ svetainę ar programėlę ir „Canon“ spausdintuvą, pavyzdžiui, „PIXMA TS5350a“ serijos.

Išspausdinus šablonus, laikas imtis pjaustymo: galite naudoti rankdarbiams skirtą peilį ir pjaustymo lentą, jei pasirinkote sudėtingesnį dizainą, arba žirkles.

Popierinių dekoracijų gamyba

Mažas vaikas, sėdintis prie stalo tarp dviejų moterų, klijais klijuoja popierinių ledų šabloną.

Šeima pastebėjo, kad klijų pistoletas padėjo dirbant su sudėtingesnėmis detalėmis, tačiau vaikams rekomenduoja naudoti klijų lazdeles arba klijų taškus.

Prie nedidelio mėlyno stalo oranžerijoje sėdinti moteris kruopščiai tvirtina dvi popierinių ledų dalis.

Pagrindiniai Clare patarimai yra įbrėžti popierių ir skirti laiko. „Nereikia skubėti, tai veikia labai terapiškai“, – priduria Emma.

Prieš lankstydami ir klijuodami, nepamirškite įbrėžti linijų liniuote, nes tai suteiks jūsų baigtiems dirbiniams geresnę formą. Emma sako, kad tai buvo sudėtingiausia dekoracijų kūrimo dalis. „Tai turite padaryti prieš konstruodami dirbinius, nes rekomenduojamas popierius yra gana storas, – pataria ji. – Kai tai atliksite, bus lengviau viską suklijuoti.“

Taip pat verta pagaminti dirbinius likus dienai iki iškylos, kad klijai išdžiūtų.

Vasaros iškylos rengimas

Mažas vaikas sėdi sode tarp dviejų moterų, kurios daugiausia yra už kadro, ir laiko spalvingą popierinį fotoaparatą prie veido.

Emma ir Clare savo sūnui sukūrė įvairių žaidimų ir žaislų, įskaitant fotoaparato dėžutę, su kuria buvo smagu žaisti ir kurioje buvo patogu laikyti dalį skanėstų.

Ant stalo mažame kambaryje padėtas spausdintuvas „Canon PIXMA“ su keturiais popieriniais rankdarbiais iškylos tematika.

Šeimai patiko popieriniai dirbiniai iškylai ir padarė daugiau, nei reikėjo, nes rankdarbių kūrimas įtraukė. Savo dizainą galite panaudoti gimtadienio vakarėliams arba kaip rekvizitus vaikų žaidimams.

Kai turėsite visas vasaros dekoracijas, metas pasiruošti iškylai, nesvarbu, klojate patiesalą kieme ar iškylaujate artimiausiame parke. Galite net surengti iškylą patalpoje, jei oras netinkamas arba neturite galimybės būti sode, – tiesiog patieskite paklotą ant svetainės grindų ir įleiskite saulės šviesos, paleiskite mėgstamą vasarišką muziką.

Emma su Clare „Creative Park“ svetainėje rado įvairių fotobūdelės rekvizitų iškylos tematika, kad proga būtų dar smagesnė. Taip pat galite rasti fotobūdelės rekvizitų, skirtų gimtadienio šventėms, sportui, Helovinui ar Kalėdoms.

Šeima taip pat pagamino žaidimą „Bingo“, kad galėtų šauniai leisti laiką saulėje. Jūs taip pat galite pabandyti padaryti kažką sudėtingesnio be šablono, pavyzdžiui, popierinį aitvarą.

Įveikusi šį iššūkį, Clare sako, kad rankdarbiai iš popieriaus tikrai yra tai, ką ji norėtų padaryti dar kartą. „Man patinka, kad yra kiekvienam sezonui pritaikytų dalykų, kuriuos galima pasigaminti. Yra daugybė šablonų Kalėdų tematika. Kai ateis tas laikas, norėtume imtis vieno iš sudėtingesnių projektų, pavyzdžiui, miniatiūrinės kepyklos ar daugiakampių gyvūnų.“

Popieriniai rankų darbo žaislai ir priedai yra ne tik smagi kūrimo veikla – jie tinkamesni aplinkai nei plastikiniai, taip pat yra palyginti pigūs pagaminti ir lengviau išmetami, kai vaikams neišvengiamai nusibos. „Canon“ matinis fotopopierius gali būti perdirbamas kartu su įprastu popieriumi / atvirukais, tačiau taip gali ir nebūti, jei dirbinius dekoruojate naudodami kitas medžiagas arba naudojate klijus (visada patikrinkite vietines perdirbimo rekomendacijas).

„Plastiko pilna visur, – tęsia Clare, – ypač kai kalbama apie vaikus. Mieliau naudočiau ką nors, kas perdirbama.“

Laukite mūsų kito iššūkio, kurio tema – rudeninė gimtadienio šventė. O kol kas pamatykite, ką dar galite padaryti su „Creative Park“ šablonais, ir nepamirškite pasidalyti savo kūriniais naudodami grotažymę #MadeWithPixma. Daug įkvepiančių idėjų galite rasti ir mūsų „Pinterest“ puslapyje. Sėkmės!

„Canon“ fotoaparato, padėto ant spausdintuvo „Canon PIXMA“, kadras iš viršaus. Fone matyti nuotraukų koliažas.

„CANON“ KLUBE

Išskirtinė bendruomenė tokiems kūrėjams kaip jūs Realizuokite savo aistrą su parama, įkvėpimu, pranašumais ir dar daugiau. Prisijungti paprasta. Įsigykite produktą. Registruokitės. Prisijunkite prie „Canon“ klubo.
Tamzin Wilks

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai