AKIŲ AF REALIUOJU LAIKU

Greitas, tikslus ir patikimas fokusavimas

Išmėginkite „Canon“ pažangią „Dual Pixel CMOS AF“ technologiją. Tiksliai sekite akis naudodamiesi „Eye AF“ ir „EOS iTR AF X“, net kai objektas nežvelgia į kamerą. Pažangus „Dual Pixel“ fokusavimo vadovas padeda operatoriams sukurti itin ryškią medžiagą net fokusuojant ranka.

Greitas, tikslus ir patikimas fokusavimas

EOS R5 C

Pažangus automatinis fokusavimas ir objektų atpažinimas

„Canon Dual Pixel CMOS AF“ technologija šioje pramonėje žinoma kaip profesionalių filmų kūrėjų ir fotografų naudojama sistema. EOS R5 C įdiegta pažangi šios sistemos versija su „Eye AF“ ir „EOS iTR AF X“ funkcijomis. Šioje technologijoje naudojamas pažangus giliojo mokymosi algoritmas, tiksliai atpažįstantis veidus net tada, kai matoma tik viena akis, jis seka objektą, net jei šis nežiūri į kamerą.

  • EOS R5 C
  • EOS R5 C

Profesionalaus automatinio fokusavimo koregavimas

EOS R5 C turi tokius pačius išskirtinio automatinio fokusavimo parametrus, kaip „Cinema EOS“ fotoaparatai, kaip antai tik veidų ir pirmenybės veidams atpažinimo funkcijas, kad aparatas tikrai reaguotų į aplinkos pokyčius, kaip numatyta. Taip pat galima tiksliai koreguoti automatinio fokusavimo greitį ir atsaką, siekiant sudaryti lėtą kinematografinį pritraukiamąjį fokusavimą arba momentinį automatinį fokusavimą sparčiam veiksmui.

EOS R5 C

„Dual Pixel“ fokusavimo vadovas

„Canon Dual Pixel CMOS AF“ sistemą taip pat galima naudoti, kai fotoaparato operatorius fokusuoja ranka. Fokusavimo vadovas – tai tikslus ir pažangus įrankis, vizualiai informuojantis operatorių, ar objektas fokusuojamas priekiniame, ar galiniame plane. Kai fokusavimo vadovo vaizdinės pagalbos įrankis nušvinta žaliai LCD ekrane ar vaizdo ieškiklyje, pasiektas itin ryškaus rankinio fokusavimo taškas.

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite pažymėdami, kad domitės „Canon EOS R5 C“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon EOS R5 C“, pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.