FILMAVIMAS

Pažangios prijungimo galimybės

EOS R5 C turi įmontuotą daugiafunkcę priedų jungtį, todėl galima naudoti XLR / stereo mikrofoną, taip pat turi specialias jungtis laiko kodui, 3,5 mm mikrofonui, ausinėms, „micro-HDMI“, blykstės sinchronizavimui, USB-C, taip pat pasižymi plačiu programinės įrangos palaikymu. EOS R5 C pasirengęs viskam.

Pažangios prijungimo galimybės

EOS R5 C

Daugiafunkcė priedų jungtis

„Canon“ daugiafunkcė priedų jungtis, kuri pirmiausia pradėta montuoti XF605 vaizdo kameroje ir EOS R3, suteikia duomenų ryšio ir tiesioginio maitinimo galimybę naujo asortimento priedams. Tai ir „Canon DM-E1D“ stereo mikrofonas, ir TASCAM CA-XLR2d-C garso XLR adapteris su profesionaliomis XLR įvestimis ir rankinio valdymo bei stebėsenos galimybėmis bei 48 V maitinimu. Taip pat galima prijungti esamus „Speedlite“ įtaisus ir paleidiklius.*

* Apsaugoti nuo oro sąlygų poveikio „Canon Speedlite“ įtaisai nepalaikomi.

 • EOS R5 C

  Profesionalų sąsaja

  EOS R5 C jungiamumo galimybes taip pat papildo specialios jungtys laiko kodo įvesčiai ar išvesčiai, 3,5 mm mikrofono jungtis, ausinių išvestis, „micro-HDMI“ išvestis, blykstės sinchronizavimas, N3 tipo nuotolinė ir USB-C jungtis maitinimui, įkrovimui ir ryšiui. Dėžėje pridėta kabelio apsauga, skirta USB-C ir „micro-HDMI“ jungtims apsaugoti filmuojant.

 • EOS R5 C

  Baterijų blokas ir belaidis failų siųstuvas

  EOS R5 C palaiko esamus EOS R sistemos priedus, kaip antai BG-R10 baterijų bloką ir WFT-R10 belaidį ryšio failų siųstuvą. Abiejuose prieduose yra du baterijų vienetai (LP-E6NH, LP-E6N arba LP-E6), bet WFT-R10 sustiprina tinklo funkciją dvigubomis 2x2 5 Ghz antenomis ir eterneto jungtimi. Nors EOS R5 C turi integruotą „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“, šio priedo reikia naudojantis nuotolinės naršyklės ir „Content Transfer Mobile“ programėles belaidžiu ryšiu.

 • EOS R5 C

  Platus programinės įrangos programėlės palaikymas

  EOS R5 C aparate į vieną sujungiamos „Cinema EOS“ ir EOS R sistema, sudarant suderinamumo su plataus spektro profesionalaus filmavimo, fotografijos ir virtualios tikrovės programėlėmis galimybę išmaniuosiuose telefonuose ir kompiuteriuose. Įskaitant nuotolinės naršyklės galimybę prieigai prie pažangių parametrų ir nuotolinės tiesioginės peržiūros funkciją. „Content Transfer Mobile“ tarpiniams failams perduoti ir metaduomenims redaguoti. „Image.canon“ debesijos paslaugos aukštos kokybės vaizdų atsarginėms kopijoms kurti.

 • EOS R5 C

  Išorinis maitinimo šaltinis 8K/60P

  Be LP-E6NH/LP-E6N/LP-E6 baterijų, EOS R5 C gali būti maitinamas išoriniu maitinimo šaltiniu (reikalingu norint naudotis daugiau kaip 30 k./s 8K įrašymo funkcija). Palaikomas maitinimo šaltinis – tai USB-C maitinimas iš PD-E1 adapterio, taip pat mišriai naudojama DR-DE6C DC jungiamoji mova ir CA-946 maitinimo adapteris.

 1. Naudojant su EOS R sistemos adapteriais.
 2. 12 bitų „Cinema RAW Light“ parinktys iki 2,6 Gb/s.
 3. Sudaroma galimybė naudoti išorinius priedus, kaip antai XLR adapterį, stereo mikrofoną ir „Speedlite“. Apsaugoti nuo oro sąlygų poveikio „Canon Speedlite“ nėra suderinami.
 4. Baterijų negalima įkrauti naudojant tik baterijų bloką BG-R10. LP-E6 baterijos negalima įkrauti pakartotinai.

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite pažymėdami, kad domitės „Canon EOS R5 C“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon EOS R5 C“, pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.